Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Select futsalovy mic futsal master

Nalezeno:    14 produktů

Select Mimas

Select název výrobku:Select Mimas popis:Popis Select Futsal MimasKvalitní futsalový míč vyznačující se svojí lehkostí a kontrolovatelností při zachování odpovídající kvality a designu. Pro široké využití, vyroben z lesklého PU.

Více informací
od 649 Kč
Koupit nejlevněji

Futsalový míč Select MASTER

Futsalový míč Select MASTER je vysoce kvalitní míč s nízkým odskokem určený pro trénink i zápasy.

Míč Select Futsal Master

Míč Select Futsal Master White/Blue je stylový míč určený všem futsalovým hráčům.

Select Míč Futsal Master

Míč Select Futsal Master White/Blue je stylový míč určený všem futsalovým hráčům.; Ruční zpracování a stálost tvaru; Výrobci vsadili na ručně zpracovaný materiál FPUS 1500 shiny, který zajistí stálou kulatost míče.; Povrchová úprava míče zlepšuje jeho

Míč Select Futsal Master Green

Míč Select Futsal Master Green je stylový míč určený všem futsalovým hráčům.

Select Míč Futsal Master Green

Míč Select Futsal Master Green je stylový míč určený všem futsalovým hráčům.; Ruční zpracování a stálost tvaru; Výrobci vsadili na ručně zpracovaný materiál FPUG 1500 shiny, který zajistí stálou kulatost.; Povrchová úprava míče zlepšuje jeho rychlost,

Míč Select Futsal Samba

Tréninkový futsalový míč Select do haly z kvalitního materiálu s pěnovou výplní.

Select Míč Futsal Samba

Futsalový míč Select Futsal Samba drží díky kvalitnímu materiálu s pěnovou výplní pevně u nohy a má nízký odskok. V kombinaci s velikostí 4 se hodí na tréninkové i ostré souboje v hale.; Míč v brazilských národních barvách s klasickou 23panelovou

Futsalový míč SELECT Master

Futsalový značkový míč ve velikosti 4, materiál PU, výborná ovladatelnost, 1,5mm vrchní vrstva z japonského cordley - pololesk, barevné provedení se může měnit dle aktuální nabídky dodavatele

Select Futsal Mimas bílá 4

Nejprodávanější futsalový míč vhodný pro zápas i trénink. Moderní barevná kombinace. Futsalový míš pro zápas i trénink. FPUS 1300 "pattern".

Select Futsal Mimas žlutá 4

Nejprodávanější futsalový míč vhodný pro zápas i trénink. Moderní barevná kombinace. Futsalový míš pro zápas i trénink. FPUS 1300 "pattern".

Select Futsal Super bílá 4

Špičkový a profesionální futsalový míč vhodný pro utkání na nejvyšší úrovni. Odolný PU materiál, speciálně vyvinutá butylová duše. Disponuje certifikací FIFA Approved. Profesionální futsalový míš. Butylová duše. FPUS 1700 "pearl".

SELECT FB Futsal Talento 9

Futsalový míč Select Talento 11 pro mládež vyrobený z odolného TPU materiálu s vrstvou pěny mezi duší a pláštěm zajičťující extra měkký pocit při hře. Latexová duší zajišťuje nízký odskok a perfektní herní vlastnosti pro mladé futsalové hráče. Obvod míče je 49,5 - 51,5 cm a s váhou 270 - 290 gramů.

SELECT FB Futsal Talento 11

Futsalový míč Select Talento 11 pro mládež vyrobený z odolného TPU materiálu s vrstvou pěny mezi duší a pláštěm zajičťující extra měkký pocit při hře. Latexová duší zajišťuje nízký odskok a perfektní herní vlastnosti pro mladé futsalové hráče. Obvod míče je 52,5 - 54,5 cm s váhou 310 - 330 gramů.

SELECT FB Futsal Talento 13

Futsalový míč Select Talento 11 pro mládež vyrobený z odolného TPU materiálu s vrstvou pěny mezi duší a pláštěm zajičťující extra měkký pocit při hře. Latexová duší zajišťuje nízký odskok a perfektní herní vlastnosti pro mladé futsalové hráče. Obvod míče je 57 - 59 cm s váhou 350 - 370 gramů.