Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Schwalbe furious fred evo

Nalezeno:    6 produktů

SCHWALBE Furious Fred 29x2.0 LiteSkin skládací

SCHWALBE Furious Fred 29x2.0 LiteSkin skládací - Náš nejlehčí. Závodní dráha je suchá? Akceptuješ riziko defektu? Tvoje technika jízdy je vynikající?O.K. jseš připraven pro Furious Freda.Ještě nikdy žádný MTB plášť neběžel tak lehce. Vytáhli jsme pro to všechny technické trumfy : profil optimalizovaný do rychla, minimum materiálu, kostru pl&aa...

Schwalbe Thunder Burt Evo 27.5" S-skin TL-easy (kevlar 27.5x2.1)

Schwalbe Thunder Burt Evo 27,5" je novinkou mezi závodními plášti Schwalbe. Cílem tohoto pláště bylo spojit to nejlepší z Racing Ralpha a Furious Freda do jednoho pláště. Co se týká záběru šlape na paty Racing Ralphovi a ve valivém odporu dokonce Furious Freda překoná.

Schwalbe Thunder Burt Evo 26" S-skin TL-easy (kevlar 26x2.1)

Schwalbe Thunder Burt Evo 26" je novinkou mezi závodními plášti Schwalbe. Cílem tohoto pláště bylo spojit to nejlepší z Racing Ralpha a Furious Freda do jednoho pláště. Co se týká záběru šlape na paty Racing Ralphovi a ve valivém odporu dokonce Furious Freda překoná.

MTB plášť na kolo Schwalbe Thunder Burt 29x2.1 SSkin kevlar

Rychlý XC plášť vycházející ze spojení nejlepších vlastností modelů Racing Ralph a Furious Fred. V záběru se blíží Racing Ralphovi, ve valivém odporu Furious Freda překonává.