Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Salter 9141 pk3r

Nalezeno:    3 produkty

Salter 9141 PK3R

Osobní váha Salter 9141 PK3R měří kromě hmotnosti i hodnoty tělesného tuku, podílu vody v těle a BMI. Je vyrobena z tvrzeného skla a její předností je zejména její tenké zpracování – je vysoká pouhých 6 mm.

Salter 9141 PK3R (9141PK3R)

Osobní váha do 160kg, rozlišení 100g, LCD displej , ukazatel BMI, analyzér tělesného tuku a vody v těle  Tato váha je více než pěkně designovaná. Kromě hmotnosti změří také podíl tělesného tuku a vody v procentech a vypočítá Body Mass Index (BMI). Tím dává detailnější přehled o vaší zdravotní kondici. Váha ukládá údaje až pro 4 uživatele, takže přehled bude mít celá rodina.Klíčové vlastnostiPřitažlivý design a pokročilé funkceMěří hmotnost, podíl vody a tuku v těleAnalyzuje Body Mass...

Osobní váha SALTER 9141PK3R

Digitální osobní a diagnostická váha Salter 9141 PK3R je provedena v příjemném designu z tvrzeného skla v kombinaci bílé s moderní fialovou barvou. Nabízí funkci automatického vypínání a maximální nosnost až 200 kg. Je to ideální pomocník nejen pro kontrolu vaší hmotnosti, ať již z estetických či zdravotních důvodu. Tato digitální váha se stane i analyzérem vašeho tělesného tuku v těle, vody i ukazetelem BMI indexu. Díky tomu je vhodná jak k využití v domácnosti, tak i v Cena DATART.cz včetně ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: