Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sala chelsea fc

Nalezeno:    6 produktů

Šála Chelsea FC Vintage

Šála Chelsea FC Vintage je skvělý způsob, jak ukázat podporu svému oblíbenému týmu.

Šála Fade Chelsea FC

Šála Fade Chelsea FC je základní fanouškovskou výbavou na stadion nebo do sportbaru, aby si vás nikdo nepletl se soupeřem.

Šála Nero Chelsea FC

Šála Nero Chelsea FC je základní fanouškovskou výbavou na stadion nebo do sportbaru, aby si vás nikdo nepletl se soupeřem.

Official Merchandise Šála Nero Chelsea FC

Šála Nero Chelsea FC je základní povinnou výbavou každého fanouška londýnského klubu. S šálou můžete zamířit přímo na stadion, do sportbaru s přáteli nebo si jen vylepšit zážitek ze sledování zápasů doma u televize. Každopádně se můžete spolehnout, že už

FC Chelsea šála pletená club blue Varianta Základní varianta

FC Chelsea šála pletená club blue Šála pletená club blue FC Chelsea Modrá pletená šála Fc Chelsea. Z jedné strany oficiální design Fc Chelsea, který doplňuje logo Fc Chelsea. Druhá strana šály je doplněna nápisem Chelsea FC. Každý věrný fanoušek by rád točil šálou nad hlavou na Stamford Bridge. Materiál: 100% Akryl

FC Chelsea zimní šála Club Varianta Základní varianta

FC Chelsea zimní šála Club Zimní šála Club FC Chelsea, adidas Jednu stranu šály zdobí malé znaky FC Chelsea a bílý nápis CHELSEA FOOTBALL CLUB. Ze druhé strany je bilý nápis CHELSEA FC doplněn o tři pruhy adidasu. Rozměry: 135 cm x 6,5 cmMateriál: 100% polyakrylPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: