Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sady hrnku

Nalezeno:    5 produktů

AVON Sada 2 hrnkù Valentýn 1 ks sady

Sada 2 hrnkù Valentýn s perem pro napsání vzkazu na hrníèky

Sada 2 porcelánových hrnků se silikonem, světle modrá

Zone je dánská značka, která hojně spolupracuje s místními talentovanými designéry. Pospolu tvoří doplňky, které jdou ruku v ruce s aktuálním trendy. To je případ i sady 2 porcelánových hrnků se silikonovými kroužky, díky kterým se o hrnky nepopálíte.

Sada 4 modrých keramických hrnků Duo Gift Modrá Skandinávie

Skandinávie ví, jak se bránit proti zimě. Nejen teplým oblečením, ale také výtečnou kuchyní a lahodnými horkými nápoji. Dopřejte si trochu toho skandinávského luxusu v podobě sady keramických hrnků s modrými lidovými motivy, které jsou i slovanům tak nějak blízké. Heřmánkový čaj z něj budete pít jedna radost.

Sada 4 podložek pod horké nápoje Zone 14x12 cm, tmavě šedá

Nechcete si zničit stůl od koleček po mokrém hrnku? Anebo ho spálit od horka, které hrnek nebo rendlík sálá? Pak tuto patovou situaci vyřešte pomocí stylové sady filcových podložek dánské značky Zone.

Podložky pod horké nápoje se stojánkem, světle modrá

Nechcete si zničit stůl od koleček po mokrém hrnku? Anebo ho spálit od horka, které hrnek nebo rendlík sálá? Pak tuto patovou situaci vyřešte pomocí stylové sady podložek dánské značky Zone. Ta je navržena tak, aby přirozeně padla do moderních kuchyní a její barevný akcent jde přesně ruku v ruce s aktuálním trendy.

Podobné fráze: