Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada minci game of thrones

Nalezeno:    51 produktů

Sada mincí Game of Thrones - Greyjoy

Sada obsahuje 4 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - House Greyjoy.

Sada mincí Game of Thrones - zlatá marka Daenerys Targaryen

Sada obsahuje 15 replik mincí z televizní série Game of Thrones.

Game of Thrones PLACKY/ODZNAKY/SET 5 KUSŮ

Oficiální placky z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou populárního amerického fantasy dramatického seriálu Game of Thrones.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Sada pěti kusů placek s logem

Game of Thrones PLACKY/ODZNAKY/SET 5 KUSŮ

Oficiální placky z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou populárního amerického fantasy dramatického seriálu Game of Thrones.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Sada pěti kusů placek s logem

Mince Game of Thrones - půlpence šesti rodů

Sada obsahuje 6 replik mincí rodů z televizní série Game of Thrones.

Mince Game of Thrones - House Stark

Sada obsahuje 4 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - House Stark.

Mince Game of Thrones - House Targaryen

Sada obsahuje 4 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - House Targaryen.

Mince Game of Thrones - House Baratheon

Sada obsahuje 4 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - House Baratheon. Mince jsou vyrobeny z mědi.

Mince Game of Thrones - 8 zlatých půldraků

Sada obsahuje 8 replik mincí - tzv. zlatých půldraků osmi různých rodů, na motivy televizní série Game of Thrones - Hry o trůny.

Sada placek Game of Thrones

Sada obsahující pět stylových placek s motivy rodů ze série Game of Thrones - Hra o trůny. Hlavní placka má průměr 3,8 cm a je na ni logo série, zbylé čtyři mají průměr 2,5 cm a jsou na nich loga čtyř předních rodů.

Sada placek Game of Thrones - znaky rodů

Sada obsahuje 4 ks odznaků podle populární série Game of Thrones. Rozměry jednoho odznaku: 200 mm x 150 mm x 30 mm. Váha: 50 gramů.

Sada panáků Game of Thrones - 6 ks

Sada obsahuje 6 ks stylových panáků se znaky rodů (Starků, Lannisterů, Targaryenů a Tyrellů) z populární fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny.

Sada plyšových draků Game of Thrones

Nepotřebujete armády nebo lodě, pokud máte draky! Drogon, Rhaegal a Viserion jsou odhodláni bránit svého pána! Sada tří plyšových draků z populární fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny v jedinečné krabičce. Jedná se o limitovanou edici.

Mince Game of Thrones - Volantis Honors Elephant & Tiger

Sada obsahuje 2 repliky mincí z televizní série Game of Thrones - Volantis Honors, s motivy slona a tigra.

Sada Espresso hrnků Game of Thrones

Nemusíte stát ve velitelském stanu a vymýšlet strategii na ovládnutí Westerosu. Vychutnejte si presso se svými přáteli a proberte třeba strategii blížícího se volného večera. Sada čtyř Espresso hrníčků s motivy rodů z Hry o trůny.

Podtácky Game of Thrones (4 ks)

Sada obsahuje 4 korkové podtácky s vyobrazením znaků významných rodů ze série Game of Thrones - Hra o trůny.

Sklenice Game of Thrones (3 ks)

Sada obsahuje 3 sklenice na motivy fantasy ságy Game of Thrones, s rodovými znaky Starků, Targaryenů a Lannisterů.

Kuchyňský set Game of Thrones - Lannister

Sada obsahuje červenou kuchyňskou zástěru a chňapku s grafikou a znaky rodu Lannisterů z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny. Oficiálně licencovaný produkt.

Podtácky Game of Thrones - Logo (6ks)

Sada šesti korkových podtácků s logem oblíbeného seriálu Game of Thrones - Hra o trůny natočeného podle knižní předlohy Geoge R. Martina

Podtácky Game of Thrones - Stark (6ks)

Sada šesti korkových podtácků se znakem rodu Starků z oblíbeného seriálu Game of Thrones - Hra o trůny, natočeného podle knižní předlohy Geoge R. Martina

Podtácky Game of Thrones - Trůn (6ks)

Sada šesti korkových podtácků s motivem z oblíbeného seriálu Game of Thrones - Hra o trůny, natočeného podle knižní předlohy Geoge R. Martina

Kuchyňský set Game of Thrones - Targaryen

Červeno-černá sada obsahuje kuchyňskou zástěru a chňapku s grafikou a znaky rodu Targaryenů z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny. Baleno v tubě, oficiálně licencovaný produkt.

Samolepky Game of Thrones - Stark a Sigils

Sada obsahuje samolepky s motivy populární série Game of Thrones - Hry o trůny, Stark a Sigils, jimiž si můžete např. ozdobit svou zeď, počítač či notebook. Rozměry: 16 x 11 cm.

Dárkový set Game of Thrones - Stark

Dárkový set Game of Thrones - Stark Sada, která potěší všechny fanoušky Game of Thrones obsahuje: 1x 110 ml hrnek na kávu. Vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. 1x klíčenku. Materiál: PVC 1x sklenici vysoké kvality. Objem: 290 ml. Vhodná do myčky a mikrovlnné trouby. Baleno v transparentním PVC, jsou vidět všechny produkty.

Game of Thrones - komplet 5 knih (anglicky)

Sběratelská sada knih ze série Game of Thrones - Hra o trůny. Obsahuje tito tituly vázané v umělé kůži: A Game of Thrones A Clash of Kings A Storm of Swords A Feast for Crows A Dance with Dragons The ultimate collector’s item for fans of the epic fantasy series that inspired HBO’s Game of Thrones - a gorgeous boxed set featuring conveniently sized, hand-holdable leather-cloth-bound editions of the first five novels! An immersive entertainment experience unlike any other, A Song of Ice and Fire ...

Sada panáků Game of Thrones - Znaky rodů (4 ks)

Sada obsahuje 4 ks větších panáků se znaky významných rodů z populární fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny.

Sada magnetů Game of Thrones - Targaryen a Baratheon

Vyzdobte si vaši ledničku stylovými magnetkami z populární fantasy série Game of Thrones! Sada obsahuje 6 ks magnetek s rozličnými motivy.

Sada magnetů Game of Thrones - Stark a Tully

Vyzdobte si vaši ledničku stylovými magnetkami z populární fantasy série Game of Thrones! Sada obsahuje 6 ks magnetek s rozličnými motivy.

Sada hrnků Game of Thrones - Westeros Map, 3 ks

Sada obsahuje 3 keramické hrnky uložené ve stojánku a tvořící celkovou mapu Westerosu (Západozemí) z populárního fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny

Sada sklenic Game of Thrones - Znaky rodů (4 ks)

Sada obsahuje 4 ks sklenic se znaky rodů (Starků, Lannisterů, Targaryenů a Baratheonů) z úspěšné fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny.

Placky Game of Thrones - Fire and Blood 5 ks

Sada obsahuje 5 placek s motivy z populární fantasy série Game of Thrones - Hry o trůny.

Kalíšky na vejce Game of Thrones - All Sigils (2 ks)

Sada obsahuje 2 bílé kameninové kalíšky na vejce se znaky rodů z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny.

Kalíšky na vejce Game of Thrones - All Sigils (4 ks)

Sada obsahuje 4 barevné kameninové kalíšky na vejce, které zdobí znaky významných rodů a nápisy s motivy z fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny.

Sklenice Game of Thrones - Stark & Lannister (2 ks)

Sada obsahuje 2 ks sklenic z čirého skla se znaky rodů Starků a Lannisterů ze série Game of Thrones - Hra o trůny.

Mini hrnky Game of Thrones Targaryen and Baratheon (2 ks)

Sada obsahuje 2 keramické hrnky s motivy podle populární série Game of Thrones - znaky rodů Targaryen a Baratheon. Objem: 110 ml. Vhodné pro bezpečné mytí v myčce na nádobí či ohřívání v mikrovlné troubě.

A Game of Thrones LCG: Westeros Draft Starter Pack

Westeros Draft Starter Pack je druhý balíček svého druhu pro hru A Game of Thrones LCG, který přináší nový formát hraní. Tato sada obsahuje 22 pevně daných karet (včetně pravidel), díky nimž můžete stavět vaše Westeros Draft balíčky. Ke hře s tímto balíčkem hráč potřebuje také Westeros Draft Pack. Karty jsou v anglickém jazyce.

Sklenice Game of Thrones - All Men (2 ks)

Pravý muž bez tváře na větu Valar Morghulis odpoví pokaždé Valar Dohaeris. Vychutnej si doušek kvalitní whisky stejně jako rodilý braavosan, sedící v oblíbené hospůdce s výhledem na přístavní sochu titána Sada obsahuje 2 sklenky s grafikou a nápisy podle populární série Game of Thrones - Hra o trůny.

Cure Pink Kuchyňský set Game of Thrones, 2 ks

Kuchyňský set v dárkovém balení jistě potěší každého fanouška kultovního fantasy seriálu Hra o trůny. Set obsahuje červenou kuchyňskou zástěru a béžovou chňapku se znakem rodu Lannisterů a je dodáván ve skleněné dóze.Sada obsahuje: chňapku s logem zástěru se znakem Lannisterů

Obaly na karty 63,5 x 88 mm Game of Thrones Baratheon (FFG)

Sada padesáti obalů na karty se znakem rodu Baratheonů ze seriálu Game of Thrones. Ideální na karty ze hry Game of Thrones LCG.

A Game of Thrones LCG: Ice and Fire Draft Starter Pack

Ice and Fire Draft Starter Pack je balíček pro hru A Game of Thrones LCG, který přináší nový formát hraní. Tato sada obsahuje 22 pevně daných karet (včetně pravidel), díky nimž můžete stavět vaše Ice & Fire Draft balíčky. Ke hře s tímto balíčkem bude hráč potřebovat také Ice & Fire Draft Pack. Karty jsou v anglickém jazyce.

Mince Daenerys Targaryen - Mark of Meereen

Přívěsek na motivy úspěšné fantasy série Game of Thrones znázorňuje minci Daenerys Targaryen - na jedné straně je královna Meereen obklopena draky, na druhé se nachází vyobrazená pyramida a rozbitá pouta - symobl zrušeného otroctví. Řetízek je součástí balení.

Sada placek Winter is coming

Sada obsahující pět stylových placek s motivy ze série Game of Thrones - Hra o trůny. Hlavní placka má průměr 3,8 cm a je na ni znak rodu Starků, zbylé čtyři mají průměr 2,5 cm.

Warhammer 40000: Tau Empire Art Sleeves 63 x 88 mm (FFG)

Sada Warhammer 40000: Tau Empire Art Sleeves obsahuje 50 karetních obalů pro živou karetní hru ze světa Warhammer 40000 i další karetní hry typu Android: Netrunner, A Game of Thrones, Call of Cthulhu, The Lord of the Rings či Pandemic.

Warhammer 40000: Space Marines Art Sleeves 63 x 88 mm (FFG)

Sada Warhammer 40000: Space Marines Art Sleeves obsahuje 50 karetních obalů pro živou karetní hru ze světa Warhammer 40000 i další karetní hry typu Android: Netrunner, A Game of Thrones, Call of Cthulhu, The Lord of the Rings či Pandemic.

Obaly na karty 57,5 x 89 mm (Mayday)

Sada 100 ks obalů na karty USA Chimera game sleeves, vhodné např. pro hry 6 Bere!, Age of Conan, Anima: Beyond Good & Evil, Bang!, Dust, Fluxx, Galaxy Trucker, Game of Thrones Board Game, Ghost Stories, Give Me The Brain, Mamma Mia, Once Upon a Time, RoboRally, Saboteur, Tichu, Ticket To Ride, Tide Of Iron, Uno a další

Hrací tokeny FFG

FFG Gaming Tokens je sada dvaceti tokenů, které můžete využívat při hrách, hodí se kupříkladu ke Game of Thrones LCG nebo k Citadele. K mání jsou zlaté, stříbrné, modré, červené a zelené.

Obaly na karty 56 x 87 mm (Mayday)

Sada 100 ks obalů na karty Standart USA, vhodné např. pro hry 6 Bere!, Age of Conan, Anima: Beyond Good & Evil, Bang!, Dust, Fluxx, Galaxy Trucker, Game of Thrones Board Game, Ghost Stories, Give Me The Brain, Mamma Mia, Once Upon a Time, RoboRally, Saboteur, Tichu, Ticket To Ride, Tide Of Iron, Uno a další

Obaly na karty 57,5 x 89 mm (Mayday Chimera Premium)

Sada 50 ks prémiových obalů na karty USA Chimera game sleeves, vhodné např. pro hry 6 Bere!, Age of Conan, Anima: Beyond Good & Evil, Bang!, Dust, Fluxx, Galaxy Trucker, Game of Thrones Board Game, Ghost Stories, Give Me The Brain, Mamma Mia, Once Upon a Time, RoboRally, Saboteur, Tichu, Ticket To Ride, Tide Of Iron, Uno a další. Rozměry obalů jsou 57,5 x 89 mm.

Obaly na karty 56 x 87 mm (Mayday Premium)

Sada 50 ks obalů na karty Standart USA Premium, vhodné např. pro hry 6 Bere!, Age of Conan, Anima: Beyond Good & Evil, Bang!, Dust, Fluxx, Galaxy Trucker, Game of Thrones Board Game, Ghost Stories, Give Me The Brain, Mamma Mia, Once Upon a Time, RoboRally, Saboteur, Tichu, Ticket To Ride, Tide Of Iron, Uno a další. Obaly Premium jsou silnější a pevnější, karty tedy lépe ochrání.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: