Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada cinelu

Nalezeno:    340 produktů

Sabian B8 Performance Set

činel sada - B8 Performance Set Sabian

Více informací
od 6 790 Kč
Koupit nejlevněji

Sabian B8 8

činel Splash - B8 8 Sabian

Více informací
od 1 450 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg CXG SET, sada činelů

Produkt Stagg CXG SET, sada činelů zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Činely, Objednací kód: NA-005907, výrobce: Stagg

Stagg AXA SET, sada činelů

Produkt Stagg AXA SET, sada činelů zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Činely, Objednací kód: NA-006836, výrobce: Stagg

Stagg CXA SET, sada činelů

Produkt Stagg CXA SET, sada činelů zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Činely, Objednací kód: NA-005226, výrobce: Stagg

Stagg AXK SET, sada činelů

Produkt Stagg AXK SET, sada činelů zařazený v: Hudební nástroje | Bicí | Činely, Objednací kód: NA-005536, výrobce: Stagg

Sada činelů Sabian B8 Rock Set

Sada činelů vhodná pro rock obsahující: 14" Rock Hi-Hat, 16" Rock Crash, 18" Rock Crash a 21" Rock Ride. Průrazný jasný zvuk. Materiál B8: 92% měď, 8% cín.

Sada činelů Meinl HCS-SCS

Přestože je série Meinl HCS zaměřená zejména na začátečníky či lehce pokročilé, nabízí díky velmi dobrému poměru ceny a kvality bubeníkům velmi dobré „entry-level“ modely. Díky pečlivé výstupní kontrole si navíc můžete být jisti, že do rukou se Vám dostanou opravdu jen ty nejlepší kusy. HCS jsou vyrobeny z mosazné slitiny MS63, která zaručuje teplý, harmonický a vyrovnaný tón, jednoduše řečeno ten nejlepší zvuk za dostupnou cenu. • HCS 14" hihat• HCS 16" crash• HCS 18" crash• HCS 20" ride• HCS ...

Sada činelů Sabian XS20 Promo Performance Set

Činely XS20 jsou přímo odlévány z bronzu B20, užívaného pro nejvyšší řady Sabian, a nikoli vyřezávány z plátu bronzu B12 nebo B8 (s nižším podílem cínu ve slitině), jak se tomu děje u nižších řad. Následný proces formování, temperování a ručního soustružení je, navzdory výrazně sníženým nákladům, vysoce obdobný procesu užívanému pro nejvyšší řady Sabian a vrcholí v modelech profesionálního vzhledu, a především zvuku, který je jen nepatrný krůček od vrcholu....

Sada činelů Sabian B8X Performance Set

Sabian B8X Performance Set zahrnuje činely 20" Ride, 16" Thin Crash a 14" Hi-Hat.

Sada činelů Meinl HCS 141620 + 10 Splash free

Sada činelů Meinl HCS - pro začátečníky i lehce pokročilé bubeníky. Velikosti 14", 16", 20" + 10" Splash ZDARMA.

Sada činelů Paiste PST 5 Universal Set 141620

Řada polo-profesionálních činelů pod značkou Paiste Sound Technology, která zaručuje, že při jejich výrobě používá Paiste nejmodernější „hi-tech" technologie opisované dokonce termínem „digitální". Založena na osvědčeném švýcarském principu z roku 2005 (který je vrcholem zcela úctyhodné rukodělné tradice), samotná výroba byla svěřena německé dílně, pro maximální preciznost a důslednost. Materiálem PST 5 je vysoce muzikální bronzová slitina, s označením CuSn8, používaná již pro plně profesionáln...

Sada činelů Sabian B8 Performance Set Plus - 14 Thin Crash Free

Sabian B8 Performance Set Plus zahrnuje činely 20" Ride, 16" Thin Crash, 14" Thin Crash (zdarma) a 14" Hi-Hat.

Činelová sada Sonor Cast B8 Set

Sada činelů Sonor Cast. Sada obsahuje: 20" Ride, 14" Hi Hat, 16" Crash + pouzdro.

Činelová sada Sonor XIST Set 3

Sada činelů řada XiST v provedení natural. Sada obsahuje: Ride 20", Crash 16", Hi-Hat 14" a pevné pouzdro.

Činelová sada Istanbul XIST Set 4

Sada činelů řada XiST v provedení natural. Sada obsahuje 20'' ride, 18'' crash, 16'' crash, 14'' hi-hat a navíc ZDARMA pevné pouzdro.

Dřevěné hračky - Dětské hudební nástroje - Činele 4ks

Sada činelů ; Rozměry: průměr 5,5 cm; Věk: 3+; ; Sada 4 ks. Čtyři malé činely s elastickými poutky způsobují rytmické zvuky a velký třesk.; ;

Stagg AXA Set

Sada činelů obsahující činely typu hi hat s průměrem 13 "a jeden činel typu crash s průměrem16". Sada je vhodná pro začínající bubeníky.

Stagg CXG Set

Sada činelů obsahující činely typu hi hat s průměrem 13", činely typu crash s průměrem 18" a jeden činel typu crash s průměrem 16 ". Sada je vhodná pro začínající bubeníky.

Sabian B8X Performance Set

Sada činelů ze série B8X. Set obsahuje 14" Hi-Hat, 16" Thin Crash a 20" Ride činel. Jsou vyroben ze slitiny B8. Styl: Focused, Zvuková charakteristika: Bright, Hmotnost: Medium

Zildjian AE 368 Buffed Bronze Boxed System

Sada činelů Gen16 Buffed Bronze 13/16/18 Cds Box Set z produktové řady Gen16. Sada obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 13", činel typu Crash s průměrem 16" a činel typu Ride s průměrem 18". Součástí balení jsou 3 snímače typu DSP, Digital Cymbal Procesor a všechny potřebné kabely a úchyty.

Paiste PST 5 ROCKSET

činely, sada: sada rockových činelu, bronze, (16" ROCK CRASH,20" ROCK RIDE,14" ROCK HI-HAT) + GIGBAG ZDARMA

Meinl HCS Basic Cymbal Set

Sada činelů Basic Cymbal Set z modelové řady HCS, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 14" a činel typu Crash Ride s průměrem 18". Disponují teplým harmonickým zvukem s převažujícími středovými a výškovými frekvencemi, s krátkou odezvou. Činely jsou vhodné zejména pro začínající hráče. Vyrobeno ze slitiny MS63. Váhová kategorie: Traditional. Povrchová úprava: Brilliant.

Sonor Cast B8 Cymbal Set

Sada činelů, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 14", činel typu Crash s průměrem 16" a činel typu Ride s průměrem 20". Disponují čistým, průrazným zvukem s převažujícími středovými a výškovými frekvencemi se středně dlouhou odezvou. Vhodné pro univerzální použití. Vyrobeno ze slitiny B8. Povrchová úprava: Brilliant.

Zildjian PLZ1316 Planet Z Cymbal Set

Sada činelů 3 pack 1 z modelové řady Planet Z, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 13" a činel typu Crash s průměrem 16". Disponují jasným a muzikálním zvukem, vhodným pro univerzální použití. Řada Z Planet je určena zejména pro začínající hráče. Vyrobeno ze slitiny Nickel-Silver. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Traditional.

Zildjian PLZ1318 Planet Z Cymbal Set

Sada činelů 3 pack 2 z modelové řady Planet Z, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 13" a činel typu Crash Ride s průměrem 18". Disponují jasným a muzikálním zvukem, vhodným pro univerzální použití. Řada Z Planet je určena zejména pro začínající hráče. Vyrobeno ze slitiny Nickel-Silver. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Traditional.

Meinl HCS Complete Cymbal Set-Up

Sada činelů Complete Cymbal Set z modelové řady HCS, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 14", činel typu Crash s průměrem 16" a činel typu Ride s průměrem 20". Disponují teplým harmonickým zvukem s převažujícími středovými a výškovými frekvencemi, s krátkou odezvou. Činely jsou vhodné zejména pro začínající hráče. Vyrobeno ze slitiny MS63. Váhová kategorie: Traditional. Povrchová úprava: Brilliant.

Zildjian LV348

Sada činelů ze série Volume obsahující 13" hi hat, 15" crash a 18" ride činely z oblíbené řady Volume, která díky speciální technologii poskytuje až o 80% nižší hlasitost bez obětování vysoké zvukové kvality Zildjian činelů. Vhodné pro domácí hraní, studiovou práci nebo tišší zkoušky.

Zildjian PLZ1418 Planet Z Cymbal Set

Sada činelů 3 pack pro 1 z modelové řady Planet Z, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 14" a činel typu Crash Ride s průměrem 18". Disponují jasným a muzikálním zvukem, vhodným pro univerzální použití. Řada Z Planet je určena zejména pro začínající hráče. Vyrobeno ze slitiny Nickel-Silver. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Traditional.

Sonor Armoni Cymbal Set 1

Sada činelů, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 14", činel typu Crash s průměrem 16" a činel typu Ride s průměrem 20". Disponují plným zvukovým a dynamickým spektrem s převažujícími středovými a výškovými frekvencemi se středně dlouhou odezvou. Vhodné pro univerzální použití. Vyrobeno ze slitiny B20. Povrchová úprava: Brilliant.

Sabian B8X First Pack

Sada činelů First Pack z modelové řady B8X, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 14" a činel typu Medium Crash, s průměrem 16". Disponují jasným ostrým vyváženým zvukem s brilantními výškovými frekvencemi. Vyrobeno ze slitiny B8. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Natural.

Sabian B8X 2-Pack

Sada činelů First Pack z modelové řady B8X, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 14 "a činel typu Crash Ride, s průměrem 18". Disponují jasným ostrým vyváženým zvukem s brilantními výškovými frekvencemi. Vyrobeno ze slitiny B8. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Natural.

Sabian B8X First Pack with 14" Hats

Sada činelů First Pack z modelové řady B8X, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 14" a činel typu Thin Crash, s průměrem 16". Disponují jasným ostrým vyváženým zvukem s brilantními výškovými frekvencemi. Vyrobeno ze slitiny B8. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Natural.

Paiste PST 5 Essential Cymbal Set

Sada činelů z řady PST5. Jsou vyrobeny ze slitiny CuSn8 Bronze, známé jako 2002 bronz. Obsahuje činel 14" medium hihat a činel 18" crash ride. Jejich zvukový projev je jasný a plný a mají středně dlouhý sustain. Jsou vhodné pro použití při živém hraní, nahrávání a do většiny hudebních stylů. Průměr: 18" crash ride, 14" medium hihat.

Paiste PST 5 Effects Set

Sada činelů z řady PST5. Jsou vyrobeny ze slitiny CuSn8 Bronze, známé jako 2002 bronz. Obsahuje činel 10" splash a činel 18" china. Jejich zvukový projev je otevřený a plný a mají středně dlouhý sustain. Jsou vhodné pro použití při živém hraní, nahrávání a do většiny hudebních stylů. Průměr: 10" splash, 18" china.

Paiste PST 5 Rock Set

Sada činelů z řady PST5. Jsou vyrobeny ze slitiny CuSn8 Bronze, známé jako 2002 bronz. Obsahuje činely 14" hihat, činel 16" rock crash a činel 20" rock ride. Jejich zvukový projev je jasný a plný a mají středně dlouhý sustain. Jsou vhodné pro použití při živém hraní, nahrávání a do většiny hudebních stylů. Průměr: 14" sound edge hats, 16" rock crash, 20" rock ride.

Sabian B8X Effects Pack

Sada činelů First Pack z modelové řady B8X, která obsahuje činel typu Splash s průměrem 10" a činel typu China s průměrem 18". Disponují jasným ostrým vyváženým zvukem s brilantními výškovými frekvencemi. Vyrobeno ze slitiny B8. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Natural.

Zildjian ZBT Starter Box Set

Sada činelů 3 cymbal pack z modelové řady ZBT, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 13", činel typu Crash Ride s průměrem 18" a činel typu Crash s průměrem 14", který je k sadě dodán jako bonus. Disponují ostrým jasným a průrazným zvukem. Řada ZBT je určena zejména pro začínající a pokročilé hráče. Vyrobeno ze slitiny B12. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Traditional.

Zildjian PLZ4PK Planet Z Cymbal Set

Sada činelů 4 pack z modelové řady Planet Z, která obsahuje pár činelů typu Hi-Hat s průměrem 14", činel typu Crash s průměrem 16" a činelem typu Ride s průměrem 20". Disponují jasným a muzikálním zvukem, vhodným pro univerzální použití. Řada Z Planet je určena zejména pro začínající hráče. Vyrobeno ze slitiny Nickel-Silver. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Traditional.

Meinl Classics Custom Dark Cymbal Set

Sada činelů Dark Cymbal Set z modelové řady Classics Custom, která obsahuje pár činelů typu Medium Hi-Hat s průměrem 14", činel typu Medium Crash s průměrem 16" a činel typu Medium Ride s průměrem 20". Disponují bohatým muzikálním zvukem s převažujícími středovými a výškovými frekvencemi s temným podtónem, se středně dlouhou odezvou. Vhodné pro použití v hudebních stylech Metal, Rock, Pop, Fusion a do studia. Vyrobeno ze slitiny B10. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Dark....