Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rynsky ryzlink 0 7

Nalezeno:    216 produktů

Ryzlink rýnský, pozdní sběr, "Flower Line", 2012, Mikrosvín

Světle žlutá barva s nazelenalými okraji. Čerstvá, čistá, lehce minerální vůně citrusů a sušeného ovoce s dostatečnou svěžestí. Lahodná sladkost v chuti je dostatečně kompenzována říznou, ale harmonickou kyselinou. Moderní, snadno srozumitelné víno pro jakoukoliv příležitost. Aroma bílého peckovitého ovoce. Pěkný představitel této u nás populární odrůdy z Mikulovska. Zbytkový cukr 9g/l.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Ryzlink vlašský, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Ryzlink vlašský * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139027

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Ryzlink vlašský, pozdní sběr, "Flower Line", 2011, Mikrosvín

Hrozny pro tento vlašský ryzlink pocházejí z tradičních vinic na Ořechové hoře. Světlá, nazelenalá barva a vyzrálá ovocná vůně připomínající hrušky máslovky a lehce i tropické ovoce. Chuť navazuje na vůni. Výsledkem příjemné kombinace kyseliny a kulatosti je ovocné, líbivé a lahodné víno pro každý den. Odrůdově charakteristické, zavděčí se širokému spektru zákazníků a ve své cenové třídě je dobrou volbou. Kombinace s jídlem – například sushi. Zbytkový cukr 9 g/l....

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Ryzlink rýnský 2013 - suché

O VÍNU Ryzlink rýnský byl na našem území rozšířen řádem sv. Benedikta již v 17. století a pěstuje se jak na Moravě, tak i v Čechách. Je typický pro Bzenec, kde má své kořeny již více než 100 let. Barva je obvykle světle zelenožlutá, s přibývající zralostí se pak objevují zlatavé odstíny a u výběrů z bobulí až jantarové tóny. Vůně je velmi rozmanitá a odvíjí se od půdního typu vína či jednotlivého ročníku. Ve víně můžeme nalézt svěží ovocnou vůni, nádech lipového květu nebo také zemitou, kořenit...

Ryzlink rýnský 2013 - polosuché

O VÍNU Ryzlink rýnský byl na našem území rozšířen řádem sv. Benedikta již v 17. století a pěstuje se jak na Moravě, tak i v Čechách. Je typický pro Bzenec, kde má své kořeny již více než 100 let. Barva je obvykle světle zelenožlutá, s přibývající zralostí se pak objevují zlatavé odstíny a u výběrů z bobulí až jantarové tóny. Vůně je velmi rozmanitá a odvíjí se od půdního typu vína či jednotlivého ročníku. Ve víně můžeme nalézt svěží ovocnou vůni, nádech lipového květu nebo také zemitou, kořenit...

Ryzlink rýnský 2014 kabinet, Průša

Země původu: Česká republika Odrůda: Ryzlink rýnskýBarva vína: bíléObsah cukru: polosuchéObsah alkoholu: 10,5 % obj. Přívlastek: Kabinetní vínoObjem: 0,75 l

Ryzlink rýnský VOC 2015 Znovín 0,75l

Vychutnejte si bohatý a ušlechtilý Ryzlink rýnský, který zaujme již od prvního přivonění.

RYZLINK RÝNSKÝ 2014 KABINET VALTICE 0,75L

Ryzlink rýnský je svěží noblesní víno světle zelenožluté barvy s příjemným buketem připomínající vůni lipového květu.

Ryzlink rýnský, 2015, suché, Kraus, 0,75l

Ryzlink rýnský je klasickou odrůdou severních oblastí. Víno je typické vyšší kyselinkou a svěžestí v chuti. Výraz vína je v zásadě citrusový, ovocný, v podtónu se objevuje jemný výraz skořice a květu lípy, vývojem vína posiluje projev medu. Víno je vhodné ke sladkovodním rybám.

Ryzlink rýnský, 2015, polosladké, Kraus, 0,75l

Víno s projevy citrusů, meruněk a angreštu je přes vyšší obsah přírodního cukru svěží a šťavnaté. Strukturně bohaté víno je plné v chuti, vynikne v kombinaci s lehkými deserty či ovocnými saláty. Ryzlink je vhodnou odrůdou pro tento typ vína díky kombinaci odrůdové aromatiky a přirozeně vyššímu obsahu kyselin, které vyvažují vyšší obsah přírodního cukru ve víně. Doporučujeme pít dobře vychlazené .   Hrozny dosáhly cukernatosti 21°ČNM....

Gotberg Ryzlink rýnský 2013, 0,75 l

Celkový dojem: Výborně připravené šumivé víno. Je osvěžující a dobře pitelné.Vůně: Inteznívní, minerální. Ve vůni se snoubí tóny letních jablek a banánů.Chuť: Plnou a kořenitou chuť sektu podtrhují tóny vyzrálého ovoce s jemným perlením.Ochutnali jsme: V dubnu 2016. Stříbrná medaile - Národní soutěž vín 2016

RYZLINK RÝNSKÝ 2012 LEDOVÉ ZNOVÍN 0,2L

Nádherné ledové víno s bohatou vůní po medu a rozinkách.

RYZLINK RÝNSKÝ 2014 KABINET ŽŮREK 0,75L

Chuť plná, ovocná, přecházející až do broskvového kompotu.

RYZLINK RÝNSKÝ ZEMSKÉ KOVACS 0,75L

Barva vína je světle žlutá, se zlatými podtóny.

Ryzlink rýnský jakostní Réva Rakvice 0,75l

Jedno z nejušlechtilejších vín se vyznačuje plnou, peprně kořenitou chutí zvýrazněnou pikantní kyselinkou.

Ryzlink rýnský 2015 jakostní Znovín 0,75l

Potěšte se s atraktivním Ryzlinkem rýnským, který vzešel z krásných vinic hustopečského vinařského regionu.

RYZLINK RÝNSKÝ 2014 VOC 0,75L

VOC ZNOJMO – víno originální certifikace.

RYZLINK RÝNSKÝ 2013 POZDNÍ SBĚR COLLECTION VALTICE 0,75L

„Gastro Collection” Ryzlink rýnský 2013 pozdní sběr.

RYZLINK RÝNSKÝ 2012 GENUS REGIS POZDNÍ SBĚR ZNOVÍN 0,75L

Vychutnejte si šťavnatý Ryzlink rýnský z královské řady Genus regis.

RYZLINK RÝNSKÝ POZDNÍ SBĚR ZLOMEK & VÁVRA 0,75L

Tento Ryzlink rýnský má angreštové aroma, chuť je plná, extraktivní doprovázena minerálními tóny.

Ryzlink rýnský 2015 pozdní sběr Znovín 0,75l

Ušlechtilý Ryzlink rýnský z přívětivého ročníku 2015 jistě zaujme nejednoho milovníka této oblíbené odrůdy.

RYZLINK RÝNSKÝ 2014 POZDNÍ SBĚR HABÁNSKÉ SKLEPY 0,75L

Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Ryzlink rýnský.

Ryzlink Rýnský VOC 2015 Lahofer 0,75l šarže 3415

Ryzlink rýnský zatříděný do apelačního systému VOC Znojmo v srpnu 2016.

Ryzlink rýnský 2014, zemské, Adámkovo vinařství 0,75 l

Ryzlink rýnský 2014, zemské, Adámkovo vinařství, Víno žlutozelené barvy, vůně s náznakem lipového květu a meruněk. Minerální plnost přechází do šťavnaté kyselinky. Ryzlink rýnský se výborně hodí k lehčím úpravám drůbeže, ke studeným předkrmům nebo telecímu masu.

Víno Rakvice Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Pěkný představitel odrůdy Ryzlink rýnský. Dobrý společník pro delší večery. Vůně: Intenzivní, odrůdově výrazná, květinová, s nádechem bylinek.Chuť: Kulatá, osvěžující, odrůdově čitelná.Ochutnali jsme: V červnu 2016.

Ryzlink rýnský 2014, kabinetní víno, Vinařství Krist Tomáš 0,75l

Ryzlink rýnský 2014, kabinetní víno, Vinařství Krist Tomáš, Víno zlatavého odstínu s odrůdovou vůní lipového květu a rozkvetlé louky. Chuť má jemně kořenitou s příjemnou kyselinkou a dlouhou dochutí.

Ryzlink rýnský 2014, pozdní sběr, Vinařství Kubík 0,75 l

Ryzlink rýnský 2014, pozdní sběr, Vinařství Kubík, Víno zelenkavé žluté barvy, v jeho vůni najdete lipový květ a tropické ovoce. Chuť je lehce řízná s tóny bílé broskve a citrusových plodů.

Ryzlink rýnský 2015, jakostní odrůdové, Adámkovo vinařství 0,75 l

Ryzlink rýnský 2015, jakostní odrůdové, Adámkovo vinařství, Víno světlé zelenožluté barvy se zlatavými odlesky. Těžší vůně žlutého melounu a manga. Víno je šťavnaté s vyšší ovocnou kyselinkou s dlouhotrvající dochutí.

Víno Rakvice Ryzlink rýnský jakostní 2013, 0,75 l

Celkový dojem: Ryzlink rýnský s výraznou stopou ročníku, který určuje charakter vína. Jemná sladkost a nazrálost prostupuje kyselinou a dokresluje charakter chuti. Vůně: Nazrálá, typicky odrůdová. Aroma připomíná meruňkovou marmeládu a med.Chuť: Nazrálá, sladce ovocná, s čitelnou ročníkovou kyselinou.Ochutnali jsme: V říjnu 2016.

Baloun - Ryzlink rýnský 2013 - Pozdní sběr - 0,75l

Víno Ryzlink rýnský pozdní sběr 2013 z vinařství Baloun má zelenožlutou barvu se zlatými odstíny. V intenzivní a velmi příjemné vůni nalezneme čisté ovocné. Charakteristika: Víno má zelenožlutou barvu se zlatými odstíny. V intenzivní a velmi příjemné vůni nalezneme čisté ovocné aroma s dominantním prvkem lipového medu. Chuť nezaostává za vůní, je plná, tělnatá s příjemným zbytkovým cukrem a jemnou kyselinkou. Podáváme: Doporučujeme podávat k předkrmům,lehkým úpravám ryb,drůbeže a telecím masů...

Ryzlink rýnský, 2015, pozdní sběr, polosuché, Pod Martinkou, 0,75l

Tento výtečný ryzlink z Vinařství pod Martinkou se vyznačuje světlezelenou barvou, svěžestí s podmanivým ovocným charakterem, výraznou kořenitostí lučního medu, kvetoucí lípy a akátu s jemnými neancemi přezrálých letních jablíček a vyváženou chutí vín z okolí z Pálavy.

Vinný dům Ryzlink rýnský pozdní sběr 2014, 0,75 l

Celkový dojem: Harmonický a odrůdově typický Ryzlink, který se velmi dobře pije. Vůně: Zaujme vás nazrálé a výrazné aroma, které připomíná lipový květ. Chuť: Svěží, nazrálá, s ovocnou kyselinkou a citrusovou dochutí. Ochutnali jsme: V červnu 2016.

Gotberg Ryzlink rýnský pozdní sběr 2014, 0,75 l

Celkový dojem: Suchý a osobitý Ryzlink potěší nejednoho milovníka této odrůdy. Víno má výrazný potenciál dalšího zrání.Vůně: Středně intenzivní, nazrálejší, květinová, s nádechem petrolejových tónů.Chuť: Svěží, suchá. Vysoká mineralita a typické znaky ročníku 2014 (slanost, jodovost) dávají tomuto Rýňáku osobitý charakter.Ochutnali jsme: V dubnu 2016.

Gotberg Ryzlink rýnský výběr z hroznů 2014, 0,75 l

Celkový dojem: Bohatý a ušlechtilý Ryzlink, který zaujme již od prvního přivonění. Vše je umocněné charakterem ročníku 2014. Vůně: Po přivonění zaznamenáte vůni květin, medu a citrónové kůry. Chuť: Botryticky sladká a minerální. Oceníte líbivou chuť medu s kompotovanými meruňkami.Ochutnali jsme: V dubnu 2016.

Vinařství Špalek Ryzlink rýnský BIO 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Svěží a minerální Ryzlink, který má dobré předpoklady k dalšímu zrání.Vůně: Mladá vůně s tóny čerstvě rozkrojených jablek, květin a lehkou mineralitou. Zráním může získat ovocně medový nádech.Chuť: Šťavnatá, minerální chuť s odrůdově typickou kyselinkou je zakulacená mírným zbytkovým cukrem.Ochutnali jsme: V květnu 2016.

Ryzlink rýnský, 2011, pozdní sběr, suché, Sonberk, 0,75l

Suchý, minerální ryzlink, lahvová zralost již patrná, potenciál nadále zrát. Barvy zlatě zelenkavé, vůně připomínající včelí plást až petrolej, na patře žluté ovoce, v chuti šťáva meruňky, citrusová kůra, nádech akátového medu, v dochuti výrazné. Vhodné ke zrání na láhvi po dobu 10 let. Zakvášeno vlastními vyšlechtěnými kvasinkami „Terroir Sonberk Yeast – Sacharomycetes Cerevisiae, sb.1“

Ryzlink rýnský Austerlitz, 2014, pozdní sběr, suché, Spielberg, 0,75l

Víno zlatavé barvy se zelenavými odlesky zaujme čistou aromatickou vůní lipového květu a zralé meruňky s tóny bílé broskve. V chuti je víno  silně kořenité s minerálním a svěžím závěrem a velmi dlouhou dochutí, jež tvoří skvělý předpoklad pro zrání v lahvi. Tento ryzlink je vyroben metodou sur-lies.

Fridrich Ryzlink rýnský pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Ryzlink s typickým odrůdovým projevem, širší a bohatší chutí.Vůně: Jemné aroma po ovoci a květinách. Příjemně minerální.Chuť: Ovocně vyzrálá, silnější, rozložitější, s typickou ryzlinkovou kyselinkou.Ochutnali jsme: V květnu 2016. Bronzová medaile - Mikulovské vinné trhy 2016

Podobné fráze:

7 00671 06 0  •  0 280 000 705  •  0 281 002 721  •  0 130 704 003  •  f 00r 000 756  •  cz 75 sp 01 a 0  •  7 28048 07 0  •  24 7 v5 07 08  •  0 281 010 783  •  a 7 64 020 00  •  0 280 751 005  •  001 295 72 06  •  010 01338 77  •  7 24807 09 0  •  0 281 002 760  •  hc 80 0 75  •  ps 15 0 75  •  j a b 0 7l  •  7 0 jj x 16  •  cz 75 p 01  •  3 50 4 00 7  •  vat 69 0 7  •  09 3 75 19  •  metaxa 7 0 7l  •  7m3 721 031 j  •  80 7367 091 7  •  ariete 797 01 797 01  •  amarula 0 7l 17 0 7l  •  remen 87 0 0 7 7 0 mm plochy