Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rutascorbit generica

Nalezeno:    7 produktů

GENERICA Rutascorbit tbl.60

Podrobnější popis není bohužel k dispozici. Pro informace o produktu navštivte prosím některý z internetových obchodů, který má produkt v nabídce.

Více informací
od 30 Kč
Koupit nejlevněji

Rutascorbit Generica tbl.60

Přípravek obsahuje osvědčenou kombinaci rutinu a vitamínu C, používá se při zvýšené lámavosti a propustnosti cévních kapilár, při krvácení z nosu, jako podpůrný přípravek při otocích dolních končetin a hemeroidech. Účinná látka: Rutosidum trihydricum (rutin) 20mg Acidum ascorbicum (vitamin C) 100mg 1 balení: 60 tablet Dávkování: Dospělí: 3 x 1-2 tablet, děti od 3 let: 1-2 tablet denně. Poznámka: Přípravek neobsahuje laktózu, škrob nebo škrobové deriváty a sacharózu – vhodné pro pacienty s laktó...

Rutascorbit Generica tbl.60

Doplněk stravy s obsahem rutinu a vitaminu C.

Rutascorbit Generica 60 tablet

RUTASCORBIT GENERICA Doplněk stravy obsahující rutin (20 mg) a vitamin C (100 mg) pro normální tvorbu kolagenu, který prospívá funkci krevních cév, dásní, kostí, chrupavek, zubů a pokožky. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let věku. Užívání: Děti užívají 1-2 tablety denně, dospělí 1-2 tablety 3krát denně. Balení: 60 tablet.

GENERICA S.R.O. Rutascorbit Generica tbl.60

Rutascorbit Generica je doplněk stravy s obsahem 20mg rutinu (Rutosidum trihydricum) a 100 mg vitaminu C (Acidum ascorbicum).

GENERICA Rutascorbit 60 tablet

Aby vaše cévy, kostí, ale i zuby byly zdravé, musíte o ně pečovat. S tím Vám jednoduše pomůže doplněk stravy Rutascorbit.