Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rum matusalem

Nalezeno:    15 produktů

Rum Matusalem Platino 0.7l

Základní informace: * Objem: 700 ml * Kód: 33503001

Více informací
od 420 Kč
Koupit nejlevněji

RUM MATUSALEM PLATINO 0,7L

Jedinečný, jemný a svěží rum s květinovou vůní.Obsah alkoholu 40%.

RUM MATUSALEM CLÁSICO 10Y 0,7L

Rum zvláště silné a exotické chutě. Obsah alkoholu 40%.

RUM MATUSALEM 23Y GRAN RESERVA 0,7L

Pyšní se jemnou a perfektně vyváženou chutí.

Matusalem Rum, Gran Reserva, 15 let, 0,7l

Je perfektním spojením mladších rumů a směsí zralých rumů. 15-letý rum vyráběný metodou solera. Rumy Matusalem se na Kubě vyráběly od r. 1872, ale po kubánské revoluci museli majitelé uprchnout do zahraničí. Přestože se dnes Matusalem vyrábí v Dominikánské republice, nadále se svým stylem hlásí ke kubánským rumům.

Matusalem Clasico 0,7l

Rum Matusalem Classico má obzvláště silnou a exotickou chuť. Jeho proces staření a míchání je založen na tzv. Solera metodě, která se původně používala jen pro výrobu sherry, brandy a koňaku. Tato metoda, díky které je získán výjimečně jemný rum, je pro výrobu rumu unikátní. Největší podíl ve směsi destilátů tvoří rum stařený Solera metodou přibližně 10 let.

Matusalem 18 yo 0,7l

Další varianta dobrého a jemného rumu značky Matusalem.. Jde o rum u nás velice populární.

Matusalem Platino 0,7l

Matusalem Platino je jedinečný, velmi jemný a svěží bílý rum, který je zajímavý svou květinovou vůní. Jeho použití je hlavne v míchaných nápojích, kterým dodává charakteristické aroma.

Matusalem Platino 0,7l 40%

Matusalem Platino je třikrát destilovaný a dvakrát filtrovaný rum. Zraje v dubových sudech a proces výroby se řídí Solera metodou. Tato metoda byla vymyšlena pro výrobu sherry, brandy a koňaku a spočívá v míchání a následném zrání různě starých rumů. Díky této metodě je rum velmi jemný. Zachutná všem vyznavačům prémiových vodek. Lze jej pít čistý, s ledem nebo jako součást míchaných nápojů

Matusalem Gran Reserva 15 yo 0,7l

Patnáctiletý Matusalem Gran Reserva je super prémiový kubánský rum, který má jednu z nejlepších kvalit. Tento rum má velmi starou historii, vyrábí se už od roku 1872 a to metodou solera,

Matusalem Solera Blender 7 yo 0,7l

Matusalem Solera Rum 7 let je 7 let starý "solera" rum z Dominikánské republiky. Je skvělý v míchaných nápojích, ale ještě lepší samostatně. Původně vyráběný na Kubě, ale po roce 1959, se společnost přestěhovala do Dominikánské republiky kvůli politické situaci.

Matusalem Clasico 10y Solera 0,7l 40%

Matusalem Solera metoda (unikátní míšení rumů s odlišným stářím) byla adaptovánana na výrobu rumu díky které je získán rum výjimečně jemný. Největší podíl ve směsi destilátů tvoří rum stařený Solera metodou přibližně 10 let

Matusalem Solera Brand 23 yo 0,7l

Barva: Bohatá zlatá až jantarová Aroma: Vanilka, karamel, švestky, melasa Chuť: Sametově hladká, komplexní, vanilka, karamel, melasa, dubové dřevo, bez příznaku surového alkoholu Závěr: Suchý, dlouhotrvající, charakteristické chutě setrvávají na středu jazyka Zrání a blending: Proces zrání a blendování je založen na tzv. solera metodě, která byla původně vyvinuta pro výrobu sherry a Brandy de Jerez a spočívá v použití několikavrstevných soustav sudů, kde úplně nahoře je nejmladší rum a úplně do...

Matusalem Clasico 10 let, 0,7l

Rum Matusalem Classico je exotický rum  vyráběný podle tradiční kubánské receptury z vybraných rumů ve věku 10ti let. Jedná se o kvalitní, zlatý rum s nádechem pražených oříšků a karamelu, který skvěle podtrhuje chuť jakéhokoliv koktejlu.

Matusalem 23 yo Gran Reserva, 0,7l

Tento ultra-prémiový rum uspokojí nároky i těch nejsofistikovanějších a nejnáročnějších znalců rumů. Hlubokou zlatou barvu doplňuje unikátní chuť a nezaměnitelný charakter. Při popisu kvalit tohoto rumu se těžko vyhnete slovu sofistikovanost, která je přítomná v jeho chuti, aroma i závěru.