Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rulandske sede

Nalezeno:    295 produktů

Rulandské šedé, Krist

Základní informace: * Objem: 750 ml * Odrůda: Rulandské šedé * Obsah alkoholu: 11,5 % * Kód: 859407139030

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Pinot Grigio Mongris DOC

100% Pinot Grigio. Klasická, v severní Itálii proslulá odrůda dala vínu zlatavou barvu se zlatavými odlesky. Charakteristická, čistá a svěží vůně s tóny bílých květů a sušených jablečných křížal. Pevná, extraktivní a harmonická chuť s typickými odrůdovými tóny, jako jsou bílé broskve, bosenské švestky a decentní minerální slanost. Ukázkové Rulandské šedé z Friuli, které potěší milovníky této odrůdy.

Více informací
od 459 Kč
Koupit nejlevněji

Rulandské šedé

Vůně Exotické ovoce, květy, medové koření. Chuť Šťavnatá, pikantní kyselinka.

Rulandské šedé - 2015

Rulandské šedé z Gotbergu je příjemně harmonické víno, které se vyznačuje barvou bílého zlata a ovocnou vůní s medovými tóny. Chuť je plná, hebká s vysokým extraktem. Je to ideální víno k archivaci, jehož vlastnosti se ležením na lahvi ještě zvýrazní Slovo sklepmistra: Pikantní kyselinka, která je přítomná v dostatečném množství, přeje zrání na lahvi. Tím se zvýrazní i typická odrůdová vůně a chuť. Naše Rulandské šedé je vínem, které je vhodné před podáváním otevřít a nechat nadechnout, aby se...

Vinný mošt Rulandské šedé

Náš mošt má typický odrůdový charakter. Rulandské šedé, původním názvem Pinot gris, vyznačuje se krásnou zlatožlutou barvou a bohatou vůní. Šťáva je vyrobena z pečlivě vybraných a šetrně zpracovaných hroznů. Lisována ihned po sběru, aby byla zachována chuť a aroma čerstvého ovoce.

Rulandské šedé Floriánek - 2015

Vůně je plná s tóny přezrálého ovoce, převážně rozinek. Chuť je lahodná a určitě přivítáte harmonii jemného zbytkového cukru a svěží kyseliny. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo sýrové míse.

Rulandské šedé - Velký Sonberk - 2010

jemně medové a plné květinových tónů na vůni, v chuti mladé, ale lehčí a pitelné, Snoubí se s krémovými polévkami, úpravami mas s omáčkami a se složitými výraznými jídly, zejména české a francouzské kuchyně. Vhodné k dekantaci a k archivaci na 5 let.

Archivní víno - Rulandské šedé - 1998

Víno prodáváme s certifikátem platnosti a v dřevěné kazetě.

Rulandské šedé - Austerlitz 2005 - 2005

Slámové víno vyrobené vinařem pro projekt Austerlitz v omezené edici věnované 200. výročí bitvy Tří Císařů u Slavkova. Vyzrálé víno s příjemným buketem a jemnou dochutí. Jemné medové tóny a příchuť sušeného hrozna dává vínu slavnostní charakter.

Rulandské šedé, pozdní sběr „Flower Line“, Mikrosvín

100% Rulandské šedé. Tato původně burgundská odrůda dala vínu slámově žlutou barvu se světlými odlesky. Víno má příjemnou, nekomplikovanou a čerstvou vůni s typickým aroma zralého ovoce, vyzrálých citrusů a bílých květů. Středně plná, přímá a ovocná chuť s vyšším obsahem zbytkového cukru, který je dobře vykompenzován svěží kyselinou. Dominují tóny zralých pomerančů, angreštu a bílého rybízu.

Mikrosvín Mikulov Rulandské šedé Pozdní sběr 2016 0,75l 13%

Kvalitní Mikrosvín Mikulov Rulandské šedé Pozdní sběr 2016 0,75l 13%, Bílá vína

Archivní - Rulandské šedé ze Znovínu - 2003

víno z dobrého ročníku 2003, nutno dekantova, ve víně se objevuje typická vůně „Šobesu“ - jemná stařinka, která se odstraní dekantací. Víno je vhodné ještě na další ležení

Rulandské šedé CH.C.André - 2015

Vůně je plná s tóny přezrálého ovoce, převážně rozinek. Chuť je lahodná, příjemně zakončená zbytkem cukru. Aromatika i chuť se bude vyvíjet do medových tónů a ležením bude získávat na vyšší kvalitě.

Rulandské šedé - Velká stříbrná GPA 2017 - 2015

datum sklizně hroznů 29/9/2015 cukernatost hroznů při sklizni 22°NM počet vyrobených láhví 5 800 ks Víno s barvou cibulové slupky a dobrou viskozitou naznačuje, že se jedná o víno z vybarvených a vyzrálých hroznů Rulandského šedého. Vůně je intenzivně ovocná, připomínající máslovou hrušku a citrusové plody. Chuť je plná, vrstevnatá, s křupavou kyselinou, v závěru s nastupujícími medově marmeládovými tóny. K vínu doporučujeme vepřové kotletky, zapečeného kapra a tvarohové sýry. POUŽITÁ TECHNO...

Rulandské šedé - Velká bronzová GPA 2017 - 2015

Archivace: 5 let Víno s dlouhotrvající vůní kůry grapefruitu a rozkvetlých květin s chutí bělomasé a manga. Sur lie je z francoužtiny přejatý termín pro jeden z technologických procesů při školení vína, kdy sklepmistr zvolí metodu ponechání vína po nějakou dobu ve styku s kalem (jemné kaly po první stáčce) z odumřelých kvasinek. Doporučená jídla: Těstoviny, francouzské sýry Víno obsahuje oxid siřičitý.

Znovín Znojmo Znovín Rulandské šedé 3l 3l

Vůně Jemně ovocná s lehkým náznakem medu. Chuť Příjemně svěží, čistota chuťového projevu. Doporučujeme k Vepřové maso, sýrová mísa.

Znovín Znojmo Rulandské šedé 2016 0.75l

Vůně Zahradní ovoce, med a oříšky. Chuť Ovocná a minerální. Doporučujeme k Kuřecímu masu či kvalitním sýrům.

Valtice Rulandské šedé Gastro 0,75l

Vůně Vyvážené a harmonické. Chuť Decentní kořenitý charakter. Doporučujeme k K měkkým sýrům s bílou plísní.

Rulandské šedé pozdní sběr | Vinařství Na Soutoku

Intenzivní a zralá barva tohoto vína se zlatavými odlesky je důkazem použití speciální technologie dlouhodobé ledové macerace, která tomuto vínu propůjčila nezaměnitelný a vzácný charakter, v kterém se kombinuje typická ovocnost odrůdy s výjimečnou plností, která ve vůni připomíná žlutý meloun, med a pražený slad. V chuti se snoubí jemná kyselinka s výraznou nasládlostí sušených hrušek a rozinek. Chuť je komplexní a plná, s medovým koncem. Vhodné k archivaci. Teplota servírování 9o až 12oC. Dop...

Rulandské šedé, pozdní sběr, Vinařství Baloun

100% Pinot Gris. Barva je zlatavá s typickými narůžovělými odlesky. Odrůdová, středně výrazná, přesto harmonická vůně s charakteristickým aroma máslového pečiva, citrusů a bílých broskví. Šťavnatá , čistá, svěží chuť se středně plným závěrem a decentními tóny zralých hroznů a čerstvých hrušek. Doporučujeme podávat při teplotě 10 – 12 stupňů a kombinovat s pokrmy z ryb.

Vinařství Vinselekt Rulandské šedé pozdní sběr 2013, 0,75 l

Celkový dojem: Rulandské šedé s pikantní chutí a výraznou kyselinkou, která je pro vína z ročníku 2013 typická.Vůně: Výrazná intenzivní odrůdová vůně, chlebová, sladká.Chuť: Výrazně svěží, lehce nazrálá, s kyselinkou typickou pro ročník 2013 a příjemným zbytkovým cukrem. Ochutnali jsme: V dubnu 2016. Zlatá medaile - Národní Salon vín 2017

Vinařství Krist Tomáš, Rulandské šedé, zemské víno, 0,75l

Vyniká zlatožlutou barvou zralého citrónu s krásně zářivými odlesky. Aroma připomíná citrusové plody a kiwi. Chuť je hebká, plná, intenzivní, s vyšším obsahem glycerolu a alkoholu, s vysokým extraktem a s tóny tropického ovoce. Rulandské šedé - mezinárodně používaný název též Pinot Gris. Tato starobylá francouzská moštová odrůda vinné révy pocházející pravděpodobně z Burgundska. Často doprovází kořeněná, hutná jídla nebo rybí speciality, dále pak hustší polévky či různé úpravy drůbeže....

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2016, Vinařství Sedlák, 0.75 l

Rulandské šedé je ušlechtilá odrůda vhodná ke dlouhému zrání v lahvi. Díky maceraci na slupkách a zrání ve velkém sudu je toto víno pěkně plné a prolíná se v něm jemný buket oříšků a mandlí. Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 2-4 let od lahvování.

Rulandské šedé, Jakostní odrůdové, 2016, Znovín Znojmo, 0.75 l

Ročníkové Rulandské šedé patří vždy k oblíbeným vínům našich nabídek a věříme, že stejně tak tomu bude i u vína z ročníku 2016. Po přivonění můžete zaznamenat bohatý ovocný projev připomínající vyzrálou hrušku ale i meruňku nebo vanilku. Při ochutnání oceníte čistotu, svěžest a délku chuťového projevu. Příjemná je lehká ovocnost a minerálnost v dochuti tohoto přívětivého vína. Doporučujeme podávat například k vepřovému masu nebo sýrové míse. Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skl...

Rulandské šedé, Zemské, Vinařství Čech, 0.75 l

Rulandské šedé má vyšší zlatou barvu a hustou viskozitu. Jeho vůně je neutrální s ovocnými tóny. Chuť je plná, s nižším obsahem kyselin, je hebká a víno je harmonické, vláčné s dlouhou chutí. Ve víně najdeme vůně po pomeranči, grapefruitu, meruňce, oříškách a medu, kouřové a máselné tóny, jablka, hrušky, mango, ale i kakao, vanilko nebo včelí vosk. Doporučujeme podávat ke kachně, ke kořeněným jídlům nebo rybím specialitám. Dále k němu můžeme konzumovat hustší polévky nebo sýry s modrou plísní...

Moravíno Valtice Rulandské šedé Pozdní sběr 2015 0,75l 13,5%

Kvalitní Moravíno Valtice Rulandské šedé Pozdní sběr 2015 0,75l 13,5%, Bílá vína

Vinařství Mikrosvín Rulandské šedé pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Elegantní a dobře připravené víno s vyváženým poměrem cukru a kyselin.Vůně: Intenzivní, líbivá, ovocně vyzrálá, s nádechem citrusů a tropického ovoce.Chuť: Sladší, plnější, s tóny tropického ovoce.Ochutnali jsme: V říjnu 2016.

Vinařství Petr Skoupil Rulandské šedé kabinetní 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Příjemné a nazrálé víno s živou kyselinkou a bohatou vůní. Vhodné k polotvrdým sýrům a bílému masu. Vůně: Intenzivní, nazrálá, chlebnatá, s tóny zralých ringlí a žlutého ovoce. Chuť: Silná, plná, s příjemnou kořenitostí. Nazrálá a současně svěže ovocná chuť působí velmi líbivě. Ochutnali jsme: V lednu 2017.

Vinný dům Rulandské šedé pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Svěží a dobře pitelné víno, které je vhodné nejen ke slavnostním příležitostem. Vůně: Bohatá, s nádechem ovoce. Chuť: Ovocná, s tóny žlutého ovoce a jemnou kyselinkou. Ochutnali jsme: V červnu 2016.

Vinařství Gotberg Rulandské šedé pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Atraktivní a svěží víno pro delší pití.Vůně: Víno jemné medové vůně s výraznou mineralitou.Chuť: Svěží, výrazně minerální, se šťavnatou kyselinkou v závěru.Ochutnali jsme: V dubnu 2016.

Vinařství Vinselekt Rulandské šedé pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Víno s ovocným a příjemně kořenitým charakterem, které působí svěžím dojmem. Vhodné podávat k poloměkkým a polotvrdým sýrům i studeným uzeninám.Vůně: Méně intenizvní, s lehkou ovocností, kořenitostí a jemnou chlebovinou.Chuť: Vyrovnaná, se svěží ovocností a kořenitostí.Ochutnali jsme: V březnu 2017.

Vinařství Fridrich Rulandské šedé pozdní sběr 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Harmonické víno, vhodné do gastronomie.Vůně: Středně intenzivní. Zaujme Vás sladší vůně květů.Chuť: Ovocně vyzrálá, odrůdová, sladěná.Ochutnali jsme: V květnu 2016. Stříbrná medaile - Mikulovské vinné trhy 2016

Vinařství Vajbar Rulandské šedé pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Mladé víno s příjemnou ovocnou chutí.Vůně: Středně intenzivní, ovocná, s tóny meruněk a nádechem zelených bylinek.Chuť: Středně plná, svěží, ovocná, s příjemnou kyselinkou. Připomíná nektarinky, broskve a citrusy.Ochutnali jsme: V březnu 2017.

Vinařství Mikulica Rulandské šedé pozdní sběr 2016, 0,75 l

Celkový dojem: Osvěžující a minerální Rulanda pro každý den. Vůně: Středně intenzivní, minerální, s příjemnou ovocností. Chuť: Ovocná, minerální, přímá, se svěží kyselinkou. Potěší tóny citrusů a zelených jablek. Ochutnali jsme: V září 2017.

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2015, Vinařství Čech, 0.75 l

Víno zlatožluté barvy. Čistá ovocná vůně s projevy oříšků a hruškového kompotu. Plné tělo je postaveno na harmonii svěží kyselinky a decentního zbytkového cukru. Chuť je hebká, extraktivní s máselnými tóny a dlouhou dochutí. Doporučujeme podávat k tmavému drůbežímu masu v přírodní úpravě. Ocenění: Decanter 2016 - diplom Weinparade Poysdorf 2016 - stříbrná medaile Víno Bojnice 2016 - bronzová medaile Obec: Týnec Trať: Vinohrady Alkohol: 13,0 % obj. Zbytkový cukr: 7,7 g/l K...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2015, Château Lednice, 0.75 l

Víno je zlatožluté barvy. Ve vůni můžeme cítit grep, med, chlebnatost nebo včelí vosk. Chuť je plná, hebká, s vysokým exktraktem. K vyrovnání převyhy alkoholu přispívá sladký vjem přítomného glycerolu v kombinaci s přírodním zbytkovým cukrem. Doporučujeme podávat k hutnějším a kořeněným jídlům. Ideální je například k těžším úpravám drůbeže nebo hustým polévkám. Obec: Valtice Trať: Jižní svahy Alkohol: 13,5 % obj. Zbytkový cukr: 4,8 g/l Kyseliny: 6,0 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 ...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2015, Vinařství Lahofer, 0.75 l

Harmonické víno jiskrné zelenkavé barvy se zlatavými odlesky, ve vůni najdete nasládlé ovocné tóny, med, pomerančovou kůru a květinové tóny v kombinaci s mimerály. Chuť je plná a extraktivní, zbytkový cukr je dokonale sladěný s kyselinkou. V dochuti se objevují stopy medu, ovoce, kouře, jemného koření a karamelizovaného cukru. Doporučujeme podávat k paštikám z husích jater, telecímu na grilu, rybám, korýšům nebo k drůbeži. Obec: Dobšice Trať: U Hájku Alkohol: 12,5 % obj. Zbytkový cukr: ...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2015, Vinařství Hnidák, 0.75 l

Víno zlatožluté barvy, které ve vůní připomíná připečenou kůrku chleba a luční kvítí. V chuti ohromí svou pikantností a extraktivností. Alkohol: 12,0 % obj. Zbytkový cukr: 8,6 g/l Kyseliny: 6,7 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2015, Patria Kobylí, 0.75 l

Barva vína je zlatožlutá. Vůně je medově nasládlá, jemně ovocná. V chuti je to víno plné, extraktivní, s příjemně vyváženou kyselinkou a velmi dlouhou perzistencí. Doporučujeme podávat ke krémovým polévkám, masům na studeno a jemným rybám. Obec: Kobylí Trať: Holý kopec Alkohol: 13,5 % obj. Zbytkový cukr: 8,2 g/l Kyseliny: 6,6 g/l Bezcukernatý extrakt: 22,5 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, ...

Rulandské šedé, Zemské, 2015, Vinařství Kovacs, 0.75 l

Barva vína je žlutá, lehce nazlátlá. Vůně je příjemná, s tóny zralého ovoce, zejména hrušek a s jemným nádechem chlebovinky. Chuť je harmonická, vyvážená, osvěžená lehkou kyselinkou. Hrozny pro výrobu tohoto vína odpovídají cukernatostí parametrům pro výrobu pozdního sběru. Alkohol: 13,0 % obj. Zbytkový cukr: 14,3 g/l Kyseliny: 6,5 g/l Bezcukernatý extrakt: 20,9 g/l Doporučená teplota podávání: 8 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloz...

Rulandské šedé, Klasik, Zemské, 2016, ZD Němčičky, 0.75 l

Svěží víno s plnou vůní po tropických plodech a zralých peckovinách. V chuti je krásně ovocné a šťavnaté. Ocenění: Mikulovské vinné trhy 2017 - stříbrná medaile Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 3 let od lahvování. Řada KLASIK – je moderní řada převážně bílých a růžových vín. Vína jsou lahvována pod šroubový uzávěr...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2016, Vinařství Kosík, 0.75 l

Víno s decentní vůní chlebovinky, jemnou kyselinkou a příjemnou dochutí. Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2015, Moravíno, 0.75 l

Víno má krásně zlatou barvu. Vůně je květinová s tóny exotického ovoce a medu. Chuť ovocná po žlutém melounu a zralýcj meruňkách. Doporučujeme podávat k pečené drubeži, čerstvým smetanovým sýrům nebo výrazným salátům. Ocenění: Weinparade Poysdorf 2016 - zlatá medaile Obec: Mikulov Trať: Pod Svatým kopečkem I. Alkohol: 14,0 % obj. Zbytkový cukr: 5,1 g/l Kyseliny: 5,8 g/l Doporučená teplota podávání: 11 - 13 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v ...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2016, Vinařství Lahofer, 0.75 l

Harmonické víno jiskrné, zelenkavé barvy se zlatavými odlesky, v jehož vůni najdete minerální i ovocné tóny angreštu a bílého rybízu. V chuti je výrazná, ale hebká šťavnatá kyselinka v kombinaci s tóny žlutého melounu, chlebové kůrky, kouře a jemného koření. Déletrvající dochuť okouzlí kombinací rybízu, oříšků, máselných tónů či hrušky. Doporučujeme podávat k hutným a kořeněným jídlům a rybím specialitám. Skvěle doplní také těžší úpravy drůbeže či hustší krémové polévky. Doporučená tepl...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2016, BMVinařství, 0.75 l

Víno je žluto-zelenkavé barvy s příjemným olivovým meniskem. Bohatá vůně je výrazně ovocná s tóny červeného pomeranče a grepu, podpořená o sušenou kůru citrusových plodů. Chuť je velice příjemná svěží se šťavnatou kyselinkou a v dochuti připomínající vyzrálé citrusové plody s nádechem manga a přezrálé máslové hrušky. Doporučujeme k palačinkám s meruňkami či ovocem nebo k čerstvým sýrům. Ocenění: Festwine 2017 - zlatá medaile Mikulovské vinné trhy 2017 - stříbrná medaile Dopo...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2016, BMVinařství, 0.75 l

Víno je světle žluté se zelenkavými tóny. Intenzivní vůně nabízí tóny pomerančových květů a kandovaného ovoce v karamelu s typickou chlebovinkou. Chuť je povzbudivá, osvěžená lehkou kyselinkou a vyvážená příjemným zbytkovým cukrem. To vše doplňují tóny jádrového a kandovaného ovoce a jemnou mineralitu. Ochutnejte podávat ke kuřecímu masu se smetanovou omáčkou, ke korýšům, k vepřovým steakům a k sýrům s modrou plísní. Ocenění: Valtické vinné trhy 2017 - zlatá medaile Grand Prix Vin...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2014, Château Lednice, 0.75 l

Víno žluté barvy s odstínem zlata. Výrazná vůně "sladkého dřeva" je doplněna vůní mateřídoušky. Chuť je plná, harmonicky sladěná, a lze ji přirovnat k chuti citrusových plodů. Doporučujeme podávat k pokrmům z drůbeže, k těstovinám i k ovocným dezertům. Obec: Valtice Trať: U cihelny Alkohol: 11,5 % obj. Zbytkový cukr: 8,5 g/l Kyseliny: 7,6 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem....

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2014, Château Lednice, 0.75 l

Víno má žlutou barvu s citrónovým odstínem. Vůně i chuť připomíná sušenou pomerančovou kůru, zralou mandarinku a hrušku. Svěží kyselina je doplněna příjemným zbytkovým cukrem. Víno působí plným dojmem. Doporučujeme podávat k úpravám drůbeže, k těstovinovým salátům a ke krémovým polévkám. Obec: Valtice Trať: Jižní svahy Alkohol: 11,5 % obj. Zbytkový cukr: 12,7 g/l Kyseliny: 7,7 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální p...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2014, Vinařství Pavlica, 0.75 l

Obec: Zaječí Trať: Pod Novou horou Alkohol: 11,5 % obj. Zbytkový cukr: 11,9 g/l Kyseliny: 6,0 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2014, Vinařství Dufek, 0.75 l

Barva vína je slámově žlutá, s chlebovou vůní. V chuti jsou cítit lískové oříšky. Víno je harmonické, plné, perzistentní. Ocenění: Vinné trhy Pezinok 2015 - stříbrná medaile Víno Bojnice 2015 - stříbrná medaile Obec: Kobylí Trať: Dvořanky Alkohol: 11,0 % obj. Zbytkový cukr: 9,2 g/l Kyseliny: 7,9 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 le...

Rulandské šedé, Kabinet, 2014, Habánské sklepy, 0.75 l

Vyšší, žlutá barva se zelenkavými odlesky, bohaté aroma připomínající ananas, medový meloun, sušené plody či sladké koření. Chuť je ovocitá, svěží, středně plná se šťavnatým závěrem. Doporučujeme podávat k drůbežímu masu nebo k měkkým sýrům s bílou plísní. Obec: Polešovice Alkohol: 12,0 % obj. Zbytkový cukr: 6,2 g/l Kyseliny: 6,4 g/l Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Doporučená doba...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2013, Château Lednice, 0.75 l

Víno žluté barvy s odstínem starého zlata, kořenitě medové vůně zralých máslových hrušek a plné, mírně nasládlé chuti jádrového ovoce. Doporučujeme podávat ke kachně, drůbeži s nádivkou a dezertům. Ocenění: Salon vín 2016 - 200 nejlepších vín ČR - stříbrná medaile Weinparade Poysdorf 2014 - stříbrná medaile Národní soutěž vín 2015 (Mikulovská podoblast) - zlatá medaile Obec: Valtice Trať: U cihelny Alkohol: 12,5 % obj. Zbytkový cukr: 17,8 g/l Kyseliny: 7,2 g/l Doporučená teplota po...

Rulandské šedé, Pozdní sběr, 2014, Vinařství Omasta, 0.75 l

Barva vína je slámově žlutá, s chlebovou vůní. V chuti jsou cítit lískové oříšky. Víno je harmonické s delším dozráváním. Obec: Horní Bojanovice Trať: Staré hory Alkohol: 12,0 % obj. Zbytkový cukr: 21,8 g/l Kyseliny: 7,6 g/l Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Grmolec Rulandské šedé jakostní víno s přívlastkem 2014 0.75l

Vůně ovocné až medové tóny. Chuť extraktivní, kořenitá. Doporučujeme těžší úpravy drůbeže.

Kubík Rulandské šedé jakostní víno s přívlastkem 2015 0.75l

Vůně Pomerančová kůra a lehce grepfruit. Chuť Ušlechtilá, plná - hrušky a chlebovinka.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: