Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rukavice na karate

Nalezeno:    22 produktů

Karate rukavice SPARTAN

Rukavice na karate SPARTAN v materiálovém PU provedení. Technická data: - rukavice na karate - materiál: PU - zápěstní široká manžeta s gumou - velikost: L

Spartan Sport Karate rukavice SPARTAN

Rukavice na karate SPARTAN v materiálovém PU provedení.; Technická data:; - rukavice na karate ; - materiál: PU ; - zápěstní široká manžeta s gumou; - velikost:

Karate tréninkové rukavice SPARTAN

Tréninkové rukavice na karate SPARTAN určené pouze na tréninky na boxovacím pytli. Rukavice jsou materiálově ze synteticky barvené kůže se zápěstní širokou manžetou s gumou. Technická data: - tréninkové rukavice na karate určeny pouze na tréninky na boxovacím pytli - materiál syntetická barvená kůže - zápěstní široká manžeta s gumou - velikost: L

Karate rukavice Spartan

Rukavice na karate jsou vyrobené z PU materiálu. Jsou vyplněné velmi kvalitní pěnou a speciálně profilované s dvojitým systémem upevnění za pomocí gum. Dodatečným utahováním zápěstí zaručují stabilitu a pohodlí uživatele.Technický popis: PU materiál zápěstní široká manžeta s gumou velikost: L

Spartan Karate rukavice Spartan

Chránič ruky s volným palcem, fixuje zápěstí, široká manžeta, vyplněny pěnou. Rukavice na karate jsou vyrobené z PU materiálu. Jsou vyplněné velmi kvalitní pěnou a speciálně profilované s dvojitým systémem upevnění za pomocí gum. Dodatečným utahováním zápěstí zaručují stabilitu a pohodlí uživatele.Technický popis: PU materiál zápěstní široká manžeta s gumou velikost: L

Spartan Sport Karate tréninkové rukavice SPARTAN

Tréninkové rukavice na karate SPARTAN určené pouze na tréninky na boxovacím pytli.; Rukavice jsou materiálově ze synteticky barvené kůže se zápěstní širokou manžetou s gumou.; Technická data:; - tréninkové rukavice na karate určeny pouze na tréninky na

Spartan Sport Karate tréninkové rukavice SPARTAN

Tréninkové rukavice na karate SPARTAN určené pouze na tréninky na boxovacím pytli.; Rukavice jsou materiálově ze synteticky barvené kůže se zápěstní širokou manžetou s gumou.; Technická data:; - tréninkové rukavice na karate určeny pouze na tréninky na

Karate rukavice BLITZ Foam Tag - černé

Karate rukavice BLITZ Foam Tag v černé barvě. Rukavice BLITZ jsou elastické kolem zápěstí. Rukavice na karate jsou lehké a kompaktní.

Karate rukavice BLITZ Foam Tag - růžové

Karate rukavice BLITZ Foam Tag v růžové barvě. Rukavice BLITZ jsou elastické kolem zápěstí. Rukavice na karate jsou lehké a kompaktní.

Karate rukavice VENUM - červené

Karate rukavice VENUM v červené barvě jsou navrženy ve spolupráci s elitou mistrů světa . Rukavice VENUM výborně sedí na ruce a zaručují to nejvyšší bezpečí a komfort při zápase i tréninku.

Karate rukavice VENUM - modré

Karate rukavice VENUM v modré barvě jsou navrženy ve spolupráci s elitou mistrů světa . Rukavice VENUM výborně sedí na ruce a zaručují to nejvyšší bezpečí a komfort při zápase i tréninku.

Karate rukavice BLITZ Elite - modré

Karate rukavice BLITZ ELITE s palcem v modré barvě. Rukavice ELITE mají nízkou hmotnost. Karate rukavice ELITE jsou odolné a velmi pohodlné na nošení.

Karate rukavice BLITZ Elite - červené

Karate rukavice BLITZ ELITE s palcem v červené barvě. Rukavice ELITE mají nízkou hmotnost. Karate rukavice ELITE jsou odolné a velmi pohodlné na nošení.

Karate rukavice BLITZ Elite - černé

Karate rukavice BLITZ ELITE s palcem v černé barvě. Rukavice ELITE mají nízkou hmotnost. Karate rukavice ELITE jsou odolné a velmi pohodlné na nošení.

Karate rukavice SPOKEY KO vel. L

Rukavice na karate Spokey KO jsou nezbytným doplňkem vaší tréninkové výbavy. Díky bohaté výplni perfektně ochrání vaše prsty a zajistí tak komfort i během náročného tréninku karate. Kvalitní provedení ze syntetické PU kůže má originální uhlíkovou strukturu, která zajišťuje nejvyšší možnou pevnost. Karate rukavice mají dvojí systém upevnění na ruku: širokou pružnou gumu a flexibilní zapínací pás kolem zápěstí. Díky tomu se dokonale přizpůsobí velikosti a tvaru každé ruky a vytvoří spolehlivou ...

Karate rukavice BLITZ Elite bez palce - černé

Karate rukavice BLITZ ELITE bez palce v černé barvě. Rukavice ELITE mají nízkou hmotnost. Karate rukavice ELITE jsou odolné a velmi pohodlné na nošení.

Karate rukavice BLITZ Elite bez palce - červené

Karate rukavice BLITZ ELITE bez palce v červené barvě. Rukavice ELITE mají nízkou hmotnost. Karate rukavice ELITE jsou odolné a velmi pohodlné na nošení.

Karate rukavice BLITZ Elite bez palce - bílé

Karate rukavice BLITZ ELITE bez palce v bílé barvě. Rukavice ELITE mají nízkou hmotnost. Karate rukavice ELITE jsou odolné a velmi pohodlné na nošení.

Karate rukavice BLITZ Elite bez palce - modré

Karate rukavice BLITZ ELITE bez palce v modré barvě. Rukavice ELITE mají nízkou hmotnost. Karate rukavice ELITE jsou odolné a velmi pohodlné na nošení.

Karate rukavice VENUM bez prstů - červené

Karate rukavice VENUM bez prstů v červené barvě jsou navrženy ve spolupráci s elitou mistrů světa . Rukavice VENUM výborně sedí na ruce a zaručují to nejvyšší bezpečí a komfort při zápase i tréninku.

Karate rukavice VENUM bez prstů - modré

Karate rukavice VENUM bez prstů v modré barvě jsou navrženy ve spolupráci s elitou mistrů světa . Rukavice VENUM výborně sedí na ruce a zaručují to nejvyšší bezpečí a komfort při zápase i tréninku.

Zlatý přívěsek boxerské rukavice IZ3044

Zlatý přívěsek boxerské rukavice se skládá ze dvou samostatných rukavic a je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Povrch přívěsku je s povrchovou úpravou vysokým leskem a je z obou stran nositelný. Délka jedné boxerské rukavice je 14 mm, šířka 11 mm a její tloušťka je 4 mm. Přívěsek udělá určitě radost nejen všem boxerem ale i obecně všem vyznavačům bojových sportů BOX, KARATE, MMA, a INE ... je tedy velmi vhodný jako dárek pokud máte někoho takového v rodině případně na blízku. Průměr očka ...