Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rukavice harbinger

Nalezeno:    29 produktů

Rukavice fitness GRIP

Podrobnější popis není bohužel k dispozici. Pro informace o produktu navštivte prosím některý z internetových obchodů, který má produkt v nabídce.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Dámské fitness rukavice Harbinger

Dámské fitness rukavice jsou pohodlné a kvalitní se zlepšenou flexibilitou prstů ruky, s krátkými prsty pro přirozený úchop. Fitness rukavice jsou ze stretchového materiálu, který je u těchto dámských rukavic umístěn po celé vrchní části i mezi prsty zaručuje, že rukavice nikde nebude tlačit a nepříjemně táhnout.

Tréninkové fitness rukavice GRIP Harbinger

Tréninkové fitness rukavice GRIP jsou profesionální tréninkové rukavice s konstrukčními prvky TechGel pro maximální pohodlí vaší ruky při zachování maximální ochrany a zpevnění dlaně a prstů při náročném tréninku. Fitness rukavice mají jednoduše, ale skvěle nastavitelné zapínání na suchý zip, který je umístěn na vrchní straně zápěstí.

Pánské fitness rukavice Harbinger 1250 - černo-šedé

Pánské fitness rukavice jsou profesionální tréninkové rukavice s omotávkou zápěstí s konstrukčními prvky TechGel pro maximální pohodlí vaší ruky při zachování maximální ochrany a zpevnění dlaně a prstů při náročném tréninku. Fitness rukavice jsou opatřeny plně nastavitelnou bandáží zápěstí, která začíná již na hřbetu ruky.

Fitness rukavice 1345 Bioflex Harbinger

Fitness rukavice Bioflex jsou profesionální tréninkové rukavice se speciálně vrstvenou kůží v oblasti dlaně pro zvýšení komfortu při cvičení, která díky patentované technologii zabraňuje krabatění rukavice při úchopu činky. Prodloužená délka prstů.

Fitness rukavice Power Glove, Harbinger

Fitness rukavice Glove jsou pohodlné a kvalitní rukavice se zlepšenou flexibilitou prstů ruky, se zkrácenými prsty pro přirozený úchop. Dvojité prošití po celé délce šití. Vynikající odolnost proti oděru.

Pánské fitness rukavice PRO 143 Harbinger

Pánské fitness rukavice mají klasický střih. Technologie Flexfit zvyšuje schopnost rukavic v lepší pohyblivosti.

HARBINGER Fitness rukavice 155 Power Glove M

Pohodlné a kvalitní rukavice za super cenu. Rukavice Harbinger 155 Power Glove zvyšují komfort a pohodlí při sportu.

HARBINGER Fitness rukavice 155 Power Glove XL

Pohodlné a kvalitní rukavice za super cenu. Rukavice Harbinger 155 Power Glove zvyšují komfort a pohodlí při sportu.

HARBINGER Fitness rukavice 155 Power Glove L

Pohodlné a kvalitní rukavice za super cenu. Rukavice Harbinger 155 Power Glove zvyšují komfort a pohodlí při sportu.

HARBINGER Fitness rukavice 155 Power Glove XXL

Pohodlné a kvalitní rukavice za super cenu. Rukavice Harbinger 155 Power Glove zvyšují komfort a pohodlí při sportu.

Fitness rukavice, 140 PRO wrist wrap, Harbinger

Fitness rukavice Harbinger 140 ocení především ten, kdo se věnuje powerliftingu, vzpírání nebo jiným silovým disciplínám. Patentovaná, 4,5 cm široká bavlněná omotávka zápěstí WristWrap umožňuje působit přiměřeným tlakem na zápěstí a tak ho bezpečně a účinně stabilizovat.

Harbinger Fitness Rukavice 1345 Bioflex

Profesionální tréninkové rukavice se speciálně vrstvenou kůží v oblasti dlaně pro zvýšení komfortu při cvičení, která díky patentované technologii zabraňuje krabatění rukavice při úchopu činky. Prodloužená délka prstů.

Tréninkové pánské rukavice Classic Wrist Wrap, Harbinger

Tréninkové pánské rukavice s omotávkou zápěstí a dvojitou vrstvou kůže v extrémně namáhaných místech. Fitness rukavice jsou velmi odolné.

Harbinger Fitness rukavice PRO Green 143

Spodní část rukavice je vyrobena z kůže, která chrání Vaší dlaň a část prstů před odřením. Rukavice mají zkrácené prsty na ½ a díky tomu máte kontakt s osou, nebo hrazdou při cvičení.

HARBINGER Fitness rukavice 143 Pro XXL

Profesionální pánské fitness rukavice klasického střihu poskytují maximální komfort při úchopu činky, nebo hrazdy.

Fitness rukavice Pro Black 143, Harbinger

Fitness rukavice jsou vyrobeny z kůže, která chrání vaší dlaň a část prstů před odřením. Kůže zároveň pomáhá tomu, abyste cítili maximální komfort při úchopu činky, nebo hrazdy.

Dámské tréninkové fitness rukavice - fialové

Dámské tréninkové fitness rukavice s konstrukčními prvky TechGel pro maximální pohodlí Vaší ruky při zachování maximální ochrany a zpevnění dlaně a prstů při náročném tréninku. Dámské rukavice jsou antibakteriálně ošetřeny proti zápachu a lze je prát v pračce.

Dámské fitness rukavice PRO - modré

Dámské fitness rukavice jsou pohodlné a kvalitní se zlepšenou flexibilitou prstů ruky, s krátkými prsty pro přirozený úchop. Díky těmto rukavicím zamezíte tvorbě puchýřů a záděr v oblasti dlaní a části prstů.

Dámské fitness rukavice PRO - růžové

Dámské fitness rukavice PRO jsou pohodlné a kvalitní se zlepšenou flexibilitou prstů ruky, s krátkými prsty pro přirozený úchop.Díky těmto rukavicím zamezíte tvorbě puchýřů a záděr v oblasti dlaní a části prstů.

HARBINGER Fitness rukavice 140 PRO wrist wrap S

Nejprodávanější rukavice s omotávkou formy Fit-Pro. Určeno pro použití při powerliftingu, vzpírání nebo jiných silových disciplínách.

HARBINGER Fitness rukavice Womens Pro 149 růžové L

Pohodlné a kvalitní dámské fitness rukavice se zlepšenou flexibilitou prstů ruky, s krátkými prsty pro přirozený úchop.

HARBINGER Fitness rukavice 140 PRO wrist wrap M

Nejprodávanější rukavice s omotávkou formy Fit-Pro. Určeno pro použití při powerliftingu, vzpírání nebo jiných silových disciplínách.