Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rozkladaci pohovka jazz

Nalezeno:    4 produkty

Tempo Kondela JAZZ

rozkládací pohovka s úložným prostorem, se třemi polštáři, rozkládání na dvojlůžko, materiál: bavlna oranžová. Rozměry (ŠxVxH): 210x65x80 cm, po rozložení plocha na spaní (DxŠ): 185x140 cm.

Více informací
od 6 420 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela, s.r.o. Rozkládací pohovka JAZZ, oranžová

Specifikace rozkládací pohovka s úložným prostorem, se třemi polštáři, rozkládání na dvojlůžko materiál: bavlna oranžová rozměry (ŠxVxH): 210x65x80 cm, po rozložení plocha na spaní (DxŠ): 185x140 cm.

Tempo Kondela, s.r.o. Rozkládací pohovka JAZZ, bavlna, zelená

Specifikace rozkládací pohovka s úložným prostorem, se třemi polštáři, rozkládání na dvojlůžko materiál: bavlna zelená, koordinát Alova rozměry (ŠxVxH): 210x65x80 cm, po rozložení plocha na spaní (DxŠ): 185x140 cm.

Tempo Kondela, s.r.o. Rozkládací pohovka JAZZ, bavlna, šedá

Specifikace rozkládací pohovka s úložným prostorem, se třemi polštáři, rozkládání na dvojlůžko materiál: bavlna šedá, koordinát Alova rozměry (ŠxVxH): 210x65x80 cm, po rozložení plocha na spaní (DxŠ): 185x140 cm.

Pohovka JAZZ 3-sedák Meblar

JAZZ je rozkládací pohovka nestandardního vzhledu, design tvoří především velké polštáře se vzorem. Obě strany jmají široké područky mimochodem dobře sloužící jako polštář při nenadálém spánku...... Pohovka má bonel pružiny, k rozkládání je použit automat. "Zatlačíte" a z pohovky je rázem "letišt