Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Roxy penezenka

Nalezeno:    44 produktů

Roxy South Secret KVJ0 True Black

Dámská peněženka Roxy Couth Secret je zajímavá svým laserem řezaným designem ve Faux kůži. Peněženka se zapíná celopropínacím zipem. Uvnitř je organizér s dostatečným množstvím přihrádek pro vaše kreditní karty. K dispozici je také průhledná kapsa na vaši fotografii a větší přihrádka na bankovky. Jistě oceníte zadní kapsu na mince se zapínáním na zip. Černá peněženka je vyrobena ze 100% polyesteru. Obecné info k produktu: černá peněženka, peněženka Roxy, dámská peněženka, velká peněženka, peněž...

Více informací
od 843 Kč
Koupit nejlevněji

Roxy Atoll

Popis zboží Dámská peněženka Roxy Atoll Dámská peněženka Roxy Atoll se zipovou kapsičkou a poutkem. Peněženka se dá rozložit díky patentkům, uvnitř se nachází praktický organizér a přihrádka na zip. * materiál: 100 % polyuretan * rozměry: 10,8 × 20,3 cm  

Více informací
od 553 Kč
Koupit nejlevněji

Roxy MY Long Eyes

Dámská peněženka Roxy My Long Eyes má velký počet přihrádek na kreditní a členské karty. Průhledná přihrádka na občanský či řidičský průkaz. Zapínání peněženky je na druk. Přihrádka na bankovky je uzavíratelná zipem. Peněženka má po celé ploše potisk a vyšité logo Roxy.

Více informací
od 553 Kč
Koupit nejlevněji

Roxy Tropical Drift NLE6 Desert Paint Geo

Dámská textilní peněženka Roxy Tropical Drift se opravdu povedla. Tato peněženka se zapíná na suchý zip. Uvnitř jsou přihrádky na kreditky, doklady a velká přihrádka na bankovky. Nechybí ani kapsička s průhledným okénkem a velká kapsa na mince. Peněženka je vyrobena ze 100% polyesteru. Rozměry jsou cca 20 x 9.5 x 1.5 cm. Design je u každého kusu jinak rozložen. Obecné info k produktu: fialová peněženka, modrá peněženka, peněženka Roxy, dámská peněženka, stylová peněženka, velká peněženka, peněž...

Více informací
od 315 Kč
Koupit nejlevněji

Roxy Peněženka Won Anthracite ERJAA03236-KVJ0

Roxy Peněženka Won Anthracite ERJAA03236-KVJ0, Materiál: 100% polyuretan., Stylová peněženka pro ženy od značky Roxy, elegantní černé provedení, zapínání na zip, 12 přihrádek na platební karty, vnitřní zipová kapsička na drobné mince, prostor pro papírové bankovky, odnímatelný náramkový řemínek, vpředu kovové logo výrobce.

Roxy Peněženka South Secret ERJAA03081-KVJ0

Roxy Peněženka South Secret ERJAA03081-KVJ0, Elegantní dámská peněženka od Roxy, černé provedení doplněné efektním zdobením zpracovaným laserem, hlavní prostor uzavírán zipem, doplněna zadní kapsou na mince rovněž na zip, přihrádka na bankovky či paragony, čtrnáct slotů na karty a jeden s průhledovým okénkem, na přední straně umístěn kovový š

Roxy Peněženka Won Anthracite ERJAA03236-KVJ0

Stylová peněženka pro ženy od značky Roxy. Elegantní černé provedení.

Roxy Peněženka South Secret ERJAA03081-KVJ0

Elegantní dámská peněženka od Roxy. Černé provedení doplněné efektním zdobením zpracovaným laserem.

Roxy Peněženka Purse Addict Anthracite ERJAA03249-KVJ0

Roxy Peněženka Purse Addict Anthracite ERJAA03249-KVJ0, Materiál: 85% bavlna, 15% polyester., Dámská peněženka od značky Roxy, moderní vícebarevný design, praktická velikost, zipové uzavírání zakryté magnetickou klopou, vnitřní zipová kapsička, odnímatelný náramek.

Roxy Peněženka Beach Glass Anthracite Swim Belh ERJAA03308-KVJ6

Roxy Peněženka Beach Glass Anthracite Swim Belh ERJAA03308-KVJ6, Materiál: 100% polyester., Dámská peněženka od značky Roxy, moderní designe, praktická velikost, prostor pro platební karty i papírové bankovky, zipová kapsička na drobné mince, samozřejmostí je logo výrobce.

Roxy Peněženka Beach Glass Anthracite Small Urb ERJAA03308-XKBM

Roxy Peněženka Beach Glass Anthracite Small Urb ERJAA03308-XKBM, Materiál: 100% polyester., Dámská peněženka od značky Roxy, moderní designe, praktická velikost, prostor pro platební karty i papírové bankovky, zipová kapsička na drobné mince, samozřejmostí je logo výrobce.

Roxy Peněženka Just Another Day Camel ERJAA03246-NLF0

Roxy Peněženka Just Another Day Camel ERJAA03246-NLF0, Materiál: 100% polyuretan., Elegantní dámská peněženka od Roxy, hnědé provedení doplněné efektním zdobením, hlavní zavírání na patent, prostorné přihrádky na bankovky, kapsa na mince uzavíratelná na zip, sloty pro platební karty, vpředu kovové logo výrobce.

Roxy Peněženka Birdcage Bone Brown ERJAA03143-CMT0

Roxy Peněženka Birdcage Bone Brown ERJAA03143-CMT0, Dámská peněženka od značky Roxy, vyrobena kombinací kvalitních materiálů, elegantní hnědá barva, oživena prošíváním, praktická velikost, prostor pro platební karty i papírové bankovky, kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, na přední straně peněženky nechybí logo výrobce.

Roxy Peněženka Juno Spice Coral ERJAA03311-MLH0

Roxy Peněženka Juno Spice Coral ERJAA03311-MLH0, Materiál: 100% polyuretan., Dámská peněženka od značky Roxy, moderní designe, v korálové barvě, praktická velikost, 8 slotů na platební karty, 2 ID okénka, prostor na bankovky, větší zipová kapsa na drobné mince, samozřejmostí je logo výrobce.

Roxy Peněženka Write A Song Dress Blues ERJAA03318-BTK0

Roxy Peněženka Write A Song Dress Blues ERJAA03318-BTK0, Materiál: 100% polyuretan., Dámská peněženka od značky Roxy, v modrém provedení, s hadím vzorem, snadno do ní ukryjete i mobilní telefon, vnitřní zipová kapsa, sloty na platební karty, prostor na bankovky, nechybí logo výrobce.

Roxy Peněženka Won My Heart Dress Blues ERJAA03349-BTK0

Roxy Peněženka Won My Heart Dress Blues ERJAA03349-BTK0, Materiál: 100% polyuretan., Stylová peněženka pro ženy od značky Roxy, elegantním modrém provedení, zapínání na zip, 12 přihrádek na platební karty, vnitřní zipová kapsička na drobné mince, prostor pro papírové bankovky, odnímatelný náramkový řemínek, nechybí ani zrcátko, vpředu kovové logo výr

Roxy Peněženka Juno Spice Coral ERJAA03311-MLH0

Dámská peněženka od značky Roxy. Moderní designe.

Roxy Peněženka Won My Heart Dress Blues ERJAA03349-BTK0

Stylová peněženka pro ženy od značky Roxy. Elegantním modrém provedení.

Roxy Peněženka Birdcage Bone Brown ERJAA03143-CMT0

Dámská peněženka od značky Roxy. Vyrobena kombinací kvalitních materiálů.

Roxy Peněženka Just Another Day Camel ERJAA03246-NLF0

Elegantní dámská peněženka od Roxy. Hnědé provedení doplněné efektním zdobením.

Roxy Peněženka Purse Addict Anthracite ERJAA03249-KVJ0

Dámská peněženka od značky Roxy. Moderní vícebarevný design.

Roxy Peněženka Beach Glass Blue Depths Olmeque Stripe ERJAA03277-BTA3

Roxy Peněženka Beach Glass Blue Depths Olmeque Stripe ERJAA03277-BTA3, Materiál: 100% polyester., Dámská peněženka od značky Roxy, moderní designe, modrobílá barva s proužky, praktická velikost, prostor pro platební karty i papírové bankovky, zipová kapsička na drobné mince, samozřejmostí je logo výrobce.

Roxy Peněženka Tropical Drift Akiya Combo Blue Print ERJAA03152-BSQ7

Roxy Peněženka Tropical Drift Akiya Combo Blue Print ERJAA03152-BSQ7, Dámská peněženka od značky Roxy, vyrobena kombinací kvalitních materiálů, moderní designe, modrá barva, praktická velikost, prostor pro platební karty i papírové bankovky, kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, na přední straně peněženky nechybí logo výrobce.

Roxy Peněženka Tropical Drift Ax Small Corawaii True Black ERJAA03152-KVJ7

Roxy Peněženka Tropical Drift Ax Small Corawaii True Black ERJAA03152-KVJ7, Dámská peněženka od značky Roxy, vyrobena kombinací kvalitních materiálů, moderní designe, černá barva, vzor v podobě barevných nápisů, praktická velikost, prostor pro platební karty i papírové bankovky, kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, na přední straně peněženky nechybí logo výr

Roxy Peněženka Small Beach Castaway Floral Blue Print ERJAA03137-BSQ6

Roxy Peněženka Small Beach Castaway Floral Blue Print ERJAA03137-BSQ6, Dámská peněženka od značky Roxy, vyroben kombinací kvalitních materiálů, moderní designe, modrá barva, květinový vzor, praktická velikost, prostor pro platební karty i papírové bankovky, malá kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, na přední straně peněženky nechybí logo výrobce.

Roxy Peněženka Small Beach Ax Run Fast Granatia ERJAA03137-MLR6

Roxy Peněženka Small Beach Ax Run Fast Granatia ERJAA03137-MLR6, Dámská peněženka od značky Roxy, vyroben kombinací kvalitních materiálů, moderní designe, modro-červená barva, vzor, který upoutá, praktická velikost, prostor pro platební karty i papírové bankovky, malá kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, na přední straně peněženky nechybí logo výr

Roxy Peněženka My Long Eyes Marshmallow Antares Tie And Dye ERJAA03238-WBT7

Roxy Peněženka My Long Eyes Marshmallow Antares Tie And Dye ERJAA03238-WBT7, Materiál: 100% polyuretan., Dámská peněženka od značky Roxy, moderní design, bílomodrá barva se vzorem, praktická velikost, prostor pro platební karty i papírové bankovky, kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, nechybí logo výrobce.

Roxy Peněženka My Long Eyes Dress Blues Chief Pr ERJAA03309-BTK7

Roxy Peněženka My Long Eyes Dress Blues Chief Pr ERJAA03309-BTK7, Materiál: 100% polyuretan., Dámská peněženka od značky Roxy, zaujme barevným provedením, praktická velikost, 10 slotů na platební karty, 1 ID okénko, 4 postranní kapsičky, prostor na bankovky, kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, nechybí logo výrobce.

Roxy Peněženka My Long Eyes Anthracite Love Lett ERJAA03309-KVJ8

Roxy Peněženka My Long Eyes Anthracite Love Lett ERJAA03309-KVJ8, Materiál: 100% polyuretan., Dámská peněženka od značky Roxy, v černé barvě s bílým květinovým vzorem, praktická velikost, 10 slotů na platební karty, 1 ID okénko, 4 postranní kapsičky, prostor na bankovky, kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, nechybí logo výrobce.

Roxy Peněženka My Long Eyes Dress Blues Small Wi ERJAA03309-XMBB

Roxy Peněženka My Long Eyes Dress Blues Small Wi ERJAA03309-XMBB, Materiál: 100% polyuretan., Dámská peněženka od značky Roxy, v barevném provedení, praktická velikost, 10 slotů na platební karty, 1 ID okénko, 4 postranní kapsičky, prostor na bankovky, kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, nechybí logo výrobce.

Roxy Peněženka My Long Eyes Anthracite Small Urb ERJAA03309-XKBM

Roxy Peněženka My Long Eyes Anthracite Small Urb ERJAA03309-XKBM, Materiál: 100% polyuretan., Dámská peněženka od značky Roxy, v černé barvě s barevnými písmeny výrobce, praktická velikost, 10 slotů na platební karty, 1 ID okénko, 4 postranní kapsičky, prostor na bankovky, kapsa na kovové mince, která je uzavíratelná zipem, nechybí logo výrobce.

Roxy Peněženka My Long Eyes Dress Blues Chief Pr ERJAA03309-BTK7

Dámská peněženka od značky Roxy. Zaujme barevným provedením.

Roxy Peněženka Small Beach Castaway Floral Blue Print ERJAA03137-BSQ6

Dámská peněženka od značky Roxy. Vyroben kombinací kvalitních materiálů.

Roxy Peněženka Tropical Drift Ax Small Corawaii True Black ERJAA03152-KVJ7

Dámská peněženka od značky Roxy. Vyrobena kombinací kvalitních materiálů.

Roxy Peněženka Small Beach Ax Run Fast Granatia ERJAA03137-MLR6

Dámská peněženka od značky Roxy. Vyroben kombinací kvalitních materiálů.

Roxy Peněženka Tropical Drift Akiya Combo Blue Print ERJAA03152-BSQ7

Dámská peněženka od značky Roxy. Vyrobena kombinací kvalitních materiálů.

Roxy Peněženka My Long Eyes Anthracite Love Lett ERJAA03309-KVJ8

Dámská peněženka od značky Roxy. V černé barvě s bílým květinovým vzorem.

Roxy Peněženka My Long Eyes Anthracite Small Urb ERJAA03309-XKBM

Dámská peněženka od značky Roxy. V černé barvě s barevnými písmeny výrobce.