Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rose d anjou

Nalezeno:    8 produktů

ROSE D ANJOU

Dárkové balení Barton&Guestier s lahví B&G Rosé d´Anjou AOC, Passeport.

Rosé d´Anjou AOP

Náš tip: toto oblíbené polosladké rosé snese kostku ledu. Rosé d'Anjou je legendárním růžovým vínem z oblasti Loire. Je to lososově zbarvené, středně plné a nasládlé až lehce sladké víno ze 100% odrůdy Grolleau. Vůně jahod a jeho příjemná, lahodná a ovocná chuť jej činí dobrým aperitivem nebo vínem ke grilovaným rybám, salátům, desertům a sýrům s modrou plísní. Pro zájemce o nasládlá vína.

Rosé d´Anjou AOP

Je to lososově zbarvené, středně plné a nasládlé až lehce sladké víno ze 100% odrůdy Grolleau. Vůně jahod a jeho příjemná, lahodná a ovocná chuť jej činí dobrým aperitivem.

Rosé d´Anjou AOP 0,75l

Lososově zbarvené, středně plné a nasládlé až lehce sladké víno. Vůně jahod a příjemná, lahodná a ovocná chuť.

ROSÉ D´ANJOU AOC PASSEPORT 0,75L, DÁRKOVÉ BALENÍ

Polosladké víno zářivé lososově růžové barvy, intenzivní, ovocité (višně, maliny) a kořeněné aroma.

Reprodukce obrazu 50 x 100 / Rose d'Anjou 1 ( Tsantekidou Ira ) + záruka 3 roky

Obraz (Rose d'Anjou 1) je Umělecký tisk od autora ( Tsantekidou Ira ). Formát díle je 50 cm x 100 cm. Reprodukce je vytištená na kvalitní materiál špičkovými stroji v Německu

Reprodukce obrazu 50 x 100 / Rose d'Anjou 2 ( Tsantekidou Ira ) + záruka 3 roky

Obraz (Rose d'Anjou 2) je Umělecký tisk od autora ( Tsantekidou Ira ). Formát díle je 50 cm x 100 cm. Reprodukce je vytištená na kvalitní materiál špičkovými stroji v Německu

Rosé de Loire, Touraine AOC

Světle jahodová barva. Příjemná, čerstvá, ovocná vůně s tóny jahod a máslových sušenek. Suchá, svěží a ovocná chuť s aroma červených jablek a lesních bobulí. Technologicky dobře zvládnuté a komplexnější růžové víno. Ve své kategorii představuje dobrou hodnotu. Suchá alternativa ke sladšímu Rosé d'Anjou. V gastronomii různé saláty, ryby, polévky nebo jen tak pro letní osvěžení.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: