Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Roland klavesy

Nalezeno:    72 produktů

Roland DP-10

Sustain pedál • Inovovaná verze pedálu DP-8: delší kabel a protiskluzový jazyk • Prodloužený 2.2 metrový kabel dosáhne ke klávesům na vysokém stojanu. • Half Damper Control a Switch Control mode: funkce napůl stlačený Damper pedál a tradiční funkce přepínávání (jako u DP-2 a DP-6) • bez přepínače polarity• vhodné pro klávesy Roland, Yamaha a Kurzweil• není kompatibilní s klávesami Casio

Roland KC-S

Ochranný obal na klávesy ze série KC. Vhodný na všechny klávesy s 61 klávesama. Produkt je vyhotoven z nylonové tkaniny.

Roland KC-M

Ochranný obal na klávesy ze série KC. Vhodný na všechny klávesy s 76 klávesama. Produkt je vyhotoven z nylonové tkaniny.

Roland KC-L

Ochranný obal na klávesy ze série KC. Vhodný na všechny klávesy s 88 klávesama. Produkt je vyhotoven z nylonové tkaniny.

Roland DP-10

Damper pedál pro klávesy značky Roland s on of přepínáním. Rozměry: 68 x 220 x 64mm, hmotnost: 700g

Roland PSB-12U

Originální napájecí síťový adaptér pro vybrané komba značky Roland. Adaptér je vhodný pro akustické kombo AC-33 a kombo určené pro klávesy KC-110. Barevné provedení: Black.

Roland CB-B61

Ochranný obal na klávesy ze série CB. Vhodný pro všechny klávesy s 61 klávesami. Disponuje odolným exteriérem s hrubou ochrannou výstelkou. Je vybaven popruhy na nošení na rameni. Rozměry: 105 x 33 x 13 cm.

Roland CB-B49

Ochranný obal na klávesy ze série CB. Vhodný pro všechny klávesy s 49 klávesami. Disponuje odolným exteriérem s hrubou ochrannou výstelkou. Je vybaven popruhy na nošení na rameni. Rozměry: 86 x 31 x 10 cm.

Roland CB-B76

Ochranný obal na klávesy ze série CB. Vhodný pro všechny klávesy s 76 klávesami. Disponuje odolným exteriérem s hrubou ochrannou výstelkou. Je vybaven popruhy na nošení na rameni. Rozměry: 127 x 44 x 14 cm.

Roland CB-B88

Ochranný obal na klávesy ze série CB. Vhodný pro všechny klávesy s 88 klávesami. Disponuje odolným exteriérem s hrubou ochrannou výstelkou. Je vybaven popruhy na nošení na rameni. Rozměry: 137 x 37 x 13 cm.

Roland CB-G49

Ochranný obal na klávesy ze série CB. Vhodný pro všechny klávesy s 49 klávesami. Disponuje interiérem z plyše, extra hrubou pěnovou výstelkou a vnitřními panely proti nárazu. Je vybaven kvalitními popruhy z nylonu a kolečky pro usnadnění transportu. Na přední straně obsahuje přídavnou kapsu pro kabely a jiné doplňky. Rozměry: 86 x 31 x 10 cm.

Roland CB-G76

Ochranný obal na klávesy ze série CB. Vhodný pro všechny klávesy s 76 klávesami. Disponuje interiérem z plyše, extra hrubou pěnovou výstelkou a vnitřními panely proti nárazu. Je vybaven kvalitními popruhy z nylonu a kolečky pro usnadnění transportu. Na přední straně obsahuje přídavnou kapsu pro kabely a jiné doplňky. Rozměry: 127 x 44 x 14 cm.

Roland CB-G61

Ochranný obal na klávesy ze série CB. Vhodný pro všechny klávesy s 61 klávesami. Disponuje interiérem z plyše, extra hrubou pěnovou výstelkou a vnitřními panely proti nárazu. Je vybaven kvalitními popruhy z nylonu a kolečky pro usnadnění transportu. Na přední straně obsahuje přídavnou kapsu pro kabely a jiné doplňky. Rozměry: 105 x 33 x 13 cm.

Roland CB-G88

Ochranný obal na klávesy ze série CB. Vhodný pro všechny klávesy s 88 klávesami. Disponuje interiérem z plyše, extra hrubou pěnovou výstelkou a vnitřními panely proti nárazu. Je vybaven kvalitními popruhy z nylonu a kolečky pro usnadnění transportu. Na přední straně obsahuje přídavnou kapsu pro kabely a jiné doplňky. Rozměry: 137 x 37 x 13 cm.

Roland CB-G88L

Ochranný obal na pódiové klávesy ze série Gold Series. Vhodný pro všechny klávesy s 88 klávesami. Disponuje interiérem z plyše, extra hrubou pěnovou výstelkou a vnitřními panely proti nárazu. Je vybaven kvalitními popruhy z nylonu a kolečky pro usnadnění transportu. Na přední straně obsahuje přídavnou kapsu pro kabely a jiné doplňky. Rozměry: 145 x 43 x 15 cm.

Roland GAIA

Virtuální analogový syntezátor Technická specifikace Mohutný zvuk každého ze tří virtuálních analogových modulů, je dán oscilátorem, filtrem, zesilovačem, obálkou a LFOVrstvit můžete až pět efektů současně, např. distortion, flanger, delay, reverb, low boost, apod.64-hlasá polyfonie dává masivní zvuk bez výpadku notZábavný a praktický ovládací panel poskytuje jak okamžitou operaci, tak promyšlenou syntézuLehké, kompaktní tělo má 37 kláves plné velikost...

Roland KC-60

kombo pro klávesy, 40W, 10" reproduktor + tweeter, 3 kanály, vstupy: mikrofonní (XLR), linkový (Jack 6.3), aux (RCA), sluchátkový výstup, linkový výstup, možnost připojení subbasu, rozměry 415 x 290 x 405 mm, hmotnost 13.5 kg

Roland KC-150

kombo pro klávesy, 65W, 12" reproduktor + tweeter, 4 kanály, vstupy: mikrofonní (XLR), linkový (Jack 6.3), aux (RCA), sluchátkový výstup, linkový výstup, možnost připojení subbasu, rozměry 480 x 295 x 435 mm, hmotnost 15.5 kg

Roland KC-550

kombo pro klávesy, 180W, 15" reproduktor + tweeter, 4 kanály, vstupy: mikrofonní (XLR), linkový (Jack 6.3), aux (RCA), sluchátkový výstup, linkový výstup, možnost připojení subbasu, kolečka, rozměry 590 x 445 x 536 mm, hmotnost 34 kg

Roland KC-350

kombo pro klávesy, 120W, 12" reproduktor + tweeter, 4 kanály, vstupy: mikrofonní (XLR), linkový (Jack 6.3), aux (RCA), sluchátkový výstup, linkový výstup, možnost připojení subbasu, rozměry 490 x 385 x 470 mm, hmotnost 24.5 kg

Roland KC-880

kombo pro klávesy, 2x 160W, 2x 12" reproduktory + 2x tweetery, 5 kanálů, efekty: Reverb, Chorus, Tremolo, Rotary, sluchátkový výstup, XLR linkové výstupy, výstup pro řetězení více KC-880, kolečka, rozměry 734 x 445 x 590 mm, hmotnost 44 kg

Roland DP-2

Sustain pedál • pedálový spínač bez aretace • použitelný pro všechny nástroje s možností připojit spínací pedál • nejvíce se používá jako sustain pedál• vhodné i pro klávesy Yamaha

Roland Jupiter 50

Nová generace syntezátorů JUPITER spojením syntetizátoru a akustických zvuků změnila způsob, jakým hrajeme a vnímáme klávesy. JUPITER-50 je výsledkem kombinace výkovnových možností syntetizátoru JUPITER-80 a praktických vlastností série JUNO. Přináší zvuk SuperNATURAL na každé pódium i do studia.

Roland KS-1Z

Nastavitelný klávesový stojan ve tvaru písmene Z. Vhodný pro všechny typy přenosných kláves. Odolné čtvercové ocelové trubky ve tvaru Z mají velkou nosnost. Stojan je možné složit do kompaktní velikosti na snadný přenos. Pomocí otočných regulátorů lze jednoduše nastavit výška a šířka stojanu pro různé klávesy, mixpulty a jiné. Díky přídavku KS-STZ je možné stojan rozšířit pro druhé klávesy. Nabízí maximální nosnost 170kg.

Roland KS-32X

Nastavitelný klávesový stojan ve tvaru písmene X se zdvojenými nohami a dvěma přídavky pro druhé a třetí klávesy. Vhodný pro všechny typy přenosných kláves. Odolné zdvojené čtvercové ocelové trubky ve tvaru double-X vybavené pružinovou pákou s uzamykatelným mechanismem umožňují snadné nastavení výšky. O zvýšenou stabilitu a podporu funkce na nerovných površích se starají pohyblivé gumové návleky. Stojan je rozšířen pomocí přídavků pro druhé a třetí klávesy, které nabízejí možnost jednoduchého n...

Roland KC-880

Klávesové kombo Nová vlajková loď řady komb KC je vybavena vlastnostmi, které podstatně zvyšují možnosti použití. Se svými pěti kanály stereo vstupu, 320W výkonem a proslulými DSP efekty Roland, je KC-880 doslova přenosnou elektrárnou nejen pro klávesy, vokály, ale i řadu jiných zvukových zdrojů.

Keyboard Roland BK 9

Klávesy s doprovody BK-9 jsou novou vlajkovou lodí mezi nástroji řady BK. Přinášejí vynikající zvuky, špičkovou rytmiku a výběr dalších jedinečných vlastností. Široká paleta hudebního světa je ovladatelná dotyky vašich prstů. K dispozici je obrovský výběr zvuků – včetně renomované řady Roland SuperNATURAL – s velkým množstvím remastrovaných rytmických doprovodů téměř pro každý hudební žánr, od klasiky po moderní směry.

Roland KS-12 Keyboard Stand

Přenosný, pevný stojan pro klávesy, který bezpečně udrží i nejtěžší 76 klávesové nástroje. Montáž, demontáž a přenášení nebylo nikdy tak pohodlné jako se stojanem KS-12.

Roland KC-110

kombo pro klávesy, 15+15W, 2x 6.5" reproduktory + 2x tweeter, 3 nezávislé kanály, reverb, chorus, stereo Aux vstup, sluchátkový výstup, linkové výstupy, naklápěcí stojan, montáž na reproduktorový stojan, provoz i na baterie (8 hodin), rozměry 420 x 244 x 320 mm, hmotnost 7.3 kg

Roland CB-88 RL

Klávesový obal Brašna na klávesy Pevnost a ochranaVelká venkovní kapsa a vnitřní vak na uložení AC adaptérů nebo jiných menších doplňkůVnitřní polstrování může ochránit kontrolery, jako například pitch bend Kompatibilní modelyRD-300NX, FP-4F, VR-700, RD-700NX, A-88

Roland KS-STZ

Přídavek pro druhé klávesy na stojan KS-1Z. Vhodný pro různé typy kláves díky nastavitelné šířce, výšce a jednoduché změně úhlu sklonu. Konstrukce je z pevných ocelových čtverečních trubek. Polstrované opěrné sloupky chrání nástroj před poškozením v nakloněné pozici. Nabízí maximální nosnost 45kg.

Roland KS-STX

Přídavek pro druhé klávesy na stojany KS-2X a KS-22X. Vhodný pro různé typy kláves díky nastavitelné šířce, výšce a jednoduché změně úhlu sklonu. Konstrukce je z pevných ocelových čtverečních trubek. Polstrované opěrné sloupky chrání nástroj před poškozením v nakloněné pozici. Nabízí maximální nosnost 45kg.

Roland SS-PC1

Stojan na příslušenství Svůj notebook postavíte vedle HD-1 na tento robustní stojan. Je ideálním doplňkem, když cvičíte se software DT-HD1 a HD-1.Ideální varianta rovněž pro malé MIDI klaviatury a mini klávesy či mixážní pult.

Roland CB-76 RL

Klávesový obal Brašna na klávesy Pevnost a ochranaVelká venkovní kapsa a vnitřní vak na uložení AC adaptérů nebo jiných menších doplňkůVnitřní polstrování může ochránit kontrolery, jako například pitch bend Kompatibilní modely CB-76RL: JUPITER-50, JUNO-Stage

Roland CB-61RL

Klávesový obal Brašna na klávesy Pevnost a ochranaVelká venkovní kapsa a vnitřní vak na uložení AC adaptérů nebo jiných menších doplňkůVnitřní polstrování může ochránit kontrolery, jako například pitch bend Kompatibilní modelyCB-61RL: E-09, GW-8, Prelude, BK-5, BK-5OR, AX-Synth, JUNO-Di, JUNO-Gi

Roland KS-2X

Nastavitelný klávesový stojan ve tvaru písmene X se zdvojenými nohami. Vhodný pro všechny typy přenosných kláves. Odolné zdvojené čtvercové ocelové trubky ve tvaru double-X vybavené pružinovou pákou s uzamykatelným mechanismem umožňují snadné nastavení výšky. O zvýšenou stabilitu a podporu funkce na nerovných površích se starají pohyblivé gumové návleky. Stojan je možné rozšířit pomocí KS-STX přídavku pro druhé klávesy. Nabízí maximální nosnost 68kg....

Roland KS-22X

Nastavitelný klávesový stojan ve tvaru písmene X se zdvojenými nohami a přídavkem pro druhé klávesy. Vhodný pro všechny typy přenosných kláves. Odolné zdvojené čtvercové ocelové trubky ve tvaru double-X vybavené pružinovou pákou s uzamykatelným mechanismem umožňují snadné nastavení výšky. O zvýšenou stabilitu a podporu funkce na nerovných površích se starají pohyblivé gumové návleky. Stojan je rozšířen pomocí přídavku pro druhý kláves, který nabízí možnost jednoduchého nastavení šířky a úhlu sk...

Roland KS-PRO-2T

Přídavek pro druhé klávesy na stojan KS-PRO-K. Vhodný pro různé typy kláves díky nastavitelné šířce, výšce a jednoduché změně úhlu sklonu. Polstrované opěrné sloupky chrání nástroj před poškozením v nakloněné pozici. Nabízí maximální nosnost 40kg.

Roland KS-2T

Sloupkový stojan vhodný pro 2 klávesové nástroje. Vhodný pro všechny typy kláves. Základní sloupek je z hliníku a navzdory jeho nízké hmotnosti je velmi odolný. Umožňuje libovolně nastavit výšku pro oba klávesy. Stojan má také zabudované svorky na kabely což výrazně usnadňuje uspořádání kabelů na pódiu nebo ve studiu. Železná třínohá podpora zajišťuje dokonalou stabilitu a zároveň poskytuje dostatek prostoru pro podlahové pedály. Zabudovaný je také nástavec pro mikrofonní stojan. Díky možnosti ...

Roland LX-17 PW

Digitální piano Roland LX-17 Digitální piano Naše nejluxusnější domácí piano s výjimečným zvukovým zážitkemOd r. 1972, Roland pracoval na vytvoření piana s jedinečným zážitkem, a naše nová LX piana patří k těm nejvíce povedeným. Chtěli jsme vybudovat luxusní stojaté pianino pro znalce, s bohatým zvukem a elegantním vzhledem akustického nástroje, včetně řady výhod, možných pouze u digitálního piana. LX-17 je vybaven nejnovější verzí populární technologie SuperNATURAL Pia...

Podobné fráze: