Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Roland c 200

Nalezeno:    2 produkty

Ziel B2/1 AB mit Lerner-Audio-CD-ROM 2008

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Godzilla Blu ray

Godzilla (Blu ray) Jaderné zkoušky v Tichomoří přinesly své ovoce. Godzilla, zmutované monstrum gigantických rozměrů, se vynořila z hlubin oceánu, aby změnila New York a další světová velkoměsta v hromady sutin. Armáda Spojených států je bezmocná a záchrana lidstva nakonec spočine na bedrech mladého vědce Nicka Tatopoulose (Matthew Broderick), který před vznikem podobného příšery dávno varoval a charismatického vyšetřovatele jménem Philippe Roaché (Jean Reno). Času věru není nazbyt, protože God...

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Pedálnice Roland PK 9

PK-9 je ideální nožní kontrolér pro AT (AT-900C/AT-350C), Roland Classic (C-200) sérii, atd. Tento 20-klávesový dynamický polyfonní PedalBoard umožňuje kompletně ovládat basy pedálem kompletně s funkcemi Expression Pedal a Pedal Sustain. PK-9 je 20-klávesová verze PK-6. Nejčastěji se používá s varhanami a nástroji Roland Atelier. Má dva nožní spínače pro ovládání pomalého/rychlého Rotary efektu, posunu záznamu (Registration) atd., jelikož jsou přiřaditelné.