Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Riviera longboard

Nalezeno:    13 produktů

Riviera La Rana

Symetrický drop-thru longboard La Rana je perfektní na dlouhé vzdálenosti ve městě i mimo něj.

Více informací
od 5 495 Kč
Koupit nejlevněji

Longboard Riviera Ropeburn

Longboard Riviera Ropeburn Riviera Ropeburn je víceúčelová deska vybavená streetovou konkávou a funkčním tailem i nosem, můžete tak s jistotou...

Longboard Riviera Odyssey

Longboard Riviera Odyssey Riviera Odyssey je šikovný cruiser menších rozměrů, tvarově podobný klasickým skateboardům s kicktailem pro zvládnutí...

Longboard Riviera Dubes Special

Longboard Riviera Dubes Special Dubes Special je promodelem známého jezdce Brenta Dubendorffa, Stylová deska vyrobená z osmi vrstev kanadského javoru...

Longboard Riviera Anatomy Of A Skateboard

Longboard Riviera Anatomy Of A Skateboard Tvůrce této desky Nick Ziegel věří, že longboard má srdce a duši a proto přišla na svět tato skvělá deska...

Longboard deska Riviera Dineh

Longboardová deska Riviera Dineh Riviera Dineh, menší verze desky Heta je drop-thru longboard, který si oblíbíte, hned jak se na něm poprvé projedete.

Longboard deska Riviera Heta

Longboardová deska Riviera Heta Riviera Heta je drop-thru deska s konkávou a rocker prohnutím.

Longboard deska Riviera Gemini

Longboardová deska Riviera Gemini Riviera Gemini je symetrická drop-thru deska, perfektní pro jezdce všech úrovní a stylů.

Longboard deska Riviera Soul Patrol

Deska Riviera Soul Patrol Riviera Soul Patrol je stylový longboard s pintailovým tvarem dělaný pro carving a cruising po městě.

Longboard deska Riviera Mystic mystic

Deska Riviera Amanda Powell První downhill prkno dělané přímo pro holky. Tuto desku navrhovala sama jezdkyně Amanda Powell od Riviera Skateboards.

Longboard deska Riviera Word To The Wise

Deska Riviera Word to the Wise Word To The Wise je drop-thru longboard větších rozměrů, nabízí vynikající stabilitu díky níže položenému středu.

Longboard deska Riviera Ursa Major ursa major

Deska Riviera Amanda Powell První downhill prkno dělané přímo pro holky. Tuto desku navrhovala sama jezdkyně Amanda Powell od Riviera Skateboards.

Longboard komplet RIVIERA La Rana na cruising/carving

DOPRAVA ZDARMA. Longboardový drop-thru komplet Riviera La Rana.