Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Revalid 270

Nalezeno:    7 produktů

Revalid cps.270

REVALID je biologicky aktivní přípravek vyvinutý ve Švýcarsku k obnovení vlasů a nehtů pomocí esenciálních látek, které aktivují metabolismus a tím podporují růst vlasů a nehtů. Lze jej použít i tehdy, pokud došlo k poškození vlivem fyzického nebo chemického traumatu.

EwoPharma spol s.r.o. Praha Revalid kapsle 270

Revalid 270 kapslí Tobolky zlepšující kvalitu vlasů a působící proti vypadávání a lámání vlasů. Revalid podporuje růst a zdravý vzhled Vašich vlasů. Obsahuje methionin, aminokyseliny, vitamíny a minerály. Při pravidelném užívání jsou vlasy pružné, hladké a lesklé. Účinek nastupuje po 3-4 týdnech pravidelného užívání, doporučujeme minimálně 3 měsíční kúru. Děti od 12 let a dospělí dávkují 1 tabletu 3x denně s jídlem, nebo po jídle. ...

Revalid por.cps.dur.270

Kvalitní Revalid por.cps.dur.270 za 1222 Kč.

Revalid por.cps.dur.270

Léčivý přípravek Revalid obsahuje aminokyseliny, vitaminy a stopové prvky, které podporují tvorbu keratinu, základní složky vlasů a nehtů. Revalid má prokázaný účinek na růst vlasů, částečně může také zastavit nebo alespoň zpomalit jejich vypadávání. Přípravek Revalid účinně zpevňuje nehty.

Revalid por.cps.dur.270

Pomocná léčba při vypadávání vlasů na základě různých příčin, zejména v důsledku chorob, hormonálních vlivů, po porodu apod. Čtěte podrobně příbalový leták.

Revalid por.cps.dur.270 /pharmdata?ident=eiyn2pdxe9s&width=683&sirka=683

Pomocná léčba při vypadávání vlasů na základě různých příčin, zejména v důsledku chorob, hormonálních vlivů, po porodu apod. Čtěte pozorně příbalový leták.

Podobné fráze: