Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Retizek krizek

Nalezeno:    136 produktů

Stříbrný řetízek - křížek

materiál: stříbro 925/1000povrchová úprava: rhodiumrozměr kříže: 16 x 27 mmZB87001

Ocelový řetízek a křížek se zirkony

materiál: chirurgická ocelmotiv: křížetloušťka řetízku: 2 mmvelikost kříže: 17 x 25 mmOPE1233

Zlatý řetízek s přívěskem křížek IZ7755

Elegantní design řetízku s přívěskem křížku, jednoduchá kombinace zlata a zářivých zirkonů vytváří módní doplněk. Výška přívěsku je 15 mm, jeho šířka 10 mm, délka visícího řetízku s křížkem je 50 mm. Řetízek vzoru cable chain je uprostřed dekorován gravírovanou kuličkou. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Délku si vyberte z dostupných rozměrů. Řetízek je vyroben z bílého 14karátového zlata.

Zlatá bílá řetízek s přívěskem křížek IZ7752

Elegantní design řetízky s přívěskem křížku ve kterém vynikne jednoduchá kombinace zlata a zářivých zirkonů. Řetízek je vyrobena z bílého 14 karátového zlata. Výška přívěsku je 15 mm jeho šířka 10 mm. Délka visícího řetízku s křížkem je 50 mm. Řetízek vzoru Anker je uprostřed dekorována gravírovaným kuličkou. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Zlatý řetízek s přívěskem křížek IZ7751

Elegantní design řetízky s přívěskem křížku ve kterém vynikne jednoduchá kombinace zlata a zářivých zirkonů. Řetízek je vyrobena ze žlutého 14 karátového zlata. Výška přívěsku je 15 mm jeho šířka 10 mm. Délka visícího řetízku s křížkem je 50 mm. Řetízek vzoru Anker je uprostřed dekorována gravírovaným kuličkou. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Délku řetízku si vyberte z dostupných rozměrů.

Stříbrný řetízek s přívěškem křížek se zirkony

Stříbrný set řetízek s přívěškem v podobě kříže osázeného malými zirkony Šperk je vyroben ze stříbra 925/1000 a povrchově rhodiovándruh kamene: zirkonhmotnost: 3,64 gmateriál: stříbro 925/1000motiv: nábožensképovrchová úprava: rhodiumrozměr přívěšku: 14 x 24 mmSN3011

Stříbrný řetízek s přívěškem křížek se zirkony

Stříbrný set řetízek s přívěškem v podobě kříže osázeného malými zirkony Šperk je vyroben ze stříbra 925/1000 a povrchově rhodiovándruh kamene: zirkonmateriál: stříbro 925/1000motiv: nábožensképovrchová úprava: rhodiumSN3009

Řetízek s přívěskem křížek Cross IZ7753

Romantický design řetízku s přívěskem křížku z naší produkce. Jednoduchá kombinace zlata a zářivých zirkonů vytváří módní doplněk, který je vhodný k mnoha příležitostem. Je vyroben z bílého 14karátového zlata. Výška přívěsku je 15 mm, jeho šířka 10 mm. Délka visícího řetízku s křížkem je 50 mm. Řetízek je vzoru Anker, uprostřed je dekorován gravírovanou kuličkou. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Délku tohoto řetízku si vyberte z dostupných rozměrů....

Zlatý řetízek s přívěskem křížek IZ7754

Elegantní design řetízku s přívěskem křížku z naší produkce. Jednoduchá kombinace zlata a zářivých zirkonů vytváří módní doplněk, který je vhodný k mnoha příležitostem. Byl vyroben z bílého 14karátového zlata. Výška přívěsku je 18 mm, jeho šířka 12 mm, délka visícího řetízku s křížkem je 50 mm. Řetízek vzoru Anker je uprostřed dekorován gravírovanou kuličkou. Použité zapínání řetízku je na karabinku. Délku tohoto řetízku si vyberte z dostupných rozměrů....

Stříbrný řetízek s přívěškem křížek se zirkony

druh kamene: zirkonmateriál: stříbro 925/1000motiv: nábožensképovrchová úprava: rhodiumSN3055

Stříbrný řetízek s přívěškem okřídlený křížek

Stříbrný set řetízek s přívěškem osázeným malými zirkony Šperk je vyroben ze stříbra 925/1000 a povrchově rhodiovándruh kamene: zirkonmateriál: stříbro 925/1000motiv: náboženskéSN3005

Přívěsek křížek na náramek nebo řetízek IZ9216

Kulatý přívěsek s vyřezávaným symbolem nese podobu křížku. Použité zapínání je na karabinku, proto je vhodný na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Ideální tip na dárek.

Zlacený řetízek na nohu - nekonečno a křížek

materiál: obecný kovpovrchová úprava: zlatáPNN1003

Zlatý bílý křížek IZ8716A

Výrazný křížek působí mimořádně díky svým klasickým liniím. Jeho povrch je hladký a lesklý. Je vyroben z bílého 14karátového zlata. Výška i s očkem na řetízek je 30 mm a jeho šířka je 13 mm, průměr očka je 4 mm.

Zlatý dámský křížek IZ8466

Přívěsek, který Vás bude chránit. Křížek byl vyroben ze žlutého 14karátového zlata, povrch střední části přívěsku je matovaný. Výška i s očkem na řetízek je 35 mm a jeho šířka je 18 mm, průměr očka je 6 mm.

Zlatý gravírovaný křížek IZ8476

Klasický křížek, jehož zajímavostí je gravírování kolem celého obvodu. Přívěsek je vyroben z bílého 14karátového zlata, jeho povrch je lesklý. Výška i s očkem na řetízek je 33 mm a jeho šířka je 17 mm, průměr očka je 5 mm.

Zlatý klasický křížek IZ8715A

Klasický křížek působí přiléhavě díky svým jednoduchým liniím. Je vyroben z bílého 14karátového zlata. Výška i s očkem na řetízek je 35 mm a jeho šířka je 15 mm, průměr očka je 5 mm.

Zlatý přívěsek křížek IZ10925A

Elegantní přívěsek křížek je vyroben z bílého 14karátového zlata. Zaujme Vás kombinací matování a vysoce lesklého povrchu. Průměr očka na řetízek je 5 mm, šířka křížku je 13 mm, výška přívěsku i s očkem je 28 mm.

Zlatý bílý křížek IZ8461A

Klasický ochranný přívěsek křížek Vás zaujme svým ozdobným gravírováním v podobě paprsků, které jsou po celém jeho povrchu. Byl vyroben z bílého 14karátového zlata. Výška i s očkem na řetízek je 22 mm a jeho šířka je 10 mm, průměr očka je 3 mm.

Zlatý bílý křížek IZ8711A

Křížek je ochranný přívěsek, jehož povrch je hladký s jemným leskem a středovou matovanou linií. Je vytvořen z bílého 14karátového zlata. Výška i s očkem na řetízek je 30 mm a jeho šířka je 14 mm, průměr očka je 4 mm.

Zlatý hladký křížek IZ8713A

Zlatý přívěsek křížek Vás zaujme svou pohodlností, jeho výška i s očkem na řetízek je 25 mm a jeho šířka je 9 mm, průměr očka je 5 mm. Je vyroben z bílého 14karátového zlata. Tento šperk je vhodný pro pány i dámy.

Zlatý hladký křížek IZ8718A

Zlatý přívěsek křížek Vás zaujme svou jednoduchostí, jeho výška i s očkem na řetízek je 25 mm a jeho šířka je 11 mm, průměr očka je 5 mm. Je vyroben z bílého 14karátového zlata. Tento šperk je vhodný pro pány i dámy.

Zlatý přívěsek křížek IZ10491

Krásný a jemný přívěsek křížek je vyroben ze žlutého14karátového zlata. Zaujme Vás svou jednoduchostí, má zaoblený průřez a vysoce lesklý povrch. Průměr očka na řetízek je 5 mm, šířka křížku je 14 mm, výška přívěsku i s očkem je 30 mm.

Zlatý přívěsek křížek IZ10494

Klasický ochranný přívěsek křížek Vás zaujme svým ozdobným gravírováním. Byl vyroben ze žlutého 14karátového zlata s vysoce lesklou povrchovou úpravou. Průměr očka na řetízek je 5 mm, šířka křížku je 11 mm a výška přívěsku i s očkem je 23,5 mm.

Zlatý přívěsek křížek IZ10501

Krásný přívěsek křížek je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Povrchová úprava křížku je s vysokým leskem, dekoruje ho vyřezaný kříž. Průměr očka na řetízek je 5 mm, šířka křížku je 17,5 mm a výška přívěsku i s očkem je 32 mm.

Zlatý přívěsek křížek IZ10498

Krásný a jemný přívěsek křížek vyrobený ze žlutého 14karátového zlata, který Vás zaujme svou jednoduchostí. Průměr očka na řetízek je 4 mm, šířka křížku je 20 mm a výška přívěsku i s očkem je 39 mm. Povrch křížku je hladký a vysoce lesklý.

Zlatý přívěsek křížek IZ6488

Přívěsek křížek je určen pro každého. Je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata s elipsovitým průřezem s povrchovou úpravou s vysokým leskem. Šířka křížku je 35 mm a jeho výška je 65 mm. Průměr očka přívěsku je 11 mm, ale v případě potřeby vám ho naši zlatníci přizpůsobí na váš řetízek, respektive k řetízku, který si k němu vyberete. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny pohodlně přímo z Vašeho domova od společnosti iZlato factory....

Zlatý přívěsek křížek IZ6447

Přívěsek křížek je určen pro všechny. Je vyrobený ze žlutého 14 karátového zlata s elipsovitým průřezem s povrchovou úpravou s vysokým leskem. Šířka křížku je 31 mm a jeho výška je 50 mm. Průměr očka přívěsku je 6 mm, ale v případě potřeby vám ho naši zlatníci přizpůsobí na váš řetízek, respektive k řetízku, který si k němu vyberete. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny pohodlně přímo z Vašeho domova od společnosti iZlato factory....

Zlatý dvoubarevný křížek IZ7935

Zlatý přívěsek kříž je vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata. Kříž je zdobený na ramenou gravírem z bílého zlata. Výška přívěsku společně s očkem na řetízek je 41 mm, šířka je 21 mm a průměr očka je 3 mm. Tento šperk je vhodný pro pány i dámy. Nakupujte u nás iZlato nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.

Zlatý přívěsek Křížek IZ1365

Zlatý přívěsek Křížek je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Přívěsek je skvělým důkazem precizní technologické úpravy zlata jakou je vysoké leštění. Tento šperk nemá pevné tělo ale skládá se z malých kuliček vyrobených ze žlutého zlata a okrajích zdobených elegantním gravírovaným. Tento přívěsek je opravdu originální kousek a určitě splní očekávání i toho nejnáročnějšího zákazníka. Průměr očka přívěsku je 4 mm ale v případě potřeby Vám ho naši zlatníci přizpůsobí na Vaši řetízek respektive...

DAMSON Přívěsek s řetízkem - Křížek

Dámský řetízek s přívěskem ve tvaru kříže, zdobený malinkými kamínky. Vyrobeno z bižuterního kovu.

Zlatá destička vyřezávaný křížek IZ9039

Destička je úžasně lesklá a hladká, dominantou je uprostřed vyřezaný křížek. Šířka destičky je 14 mm a její výška i s očkem na řetízek je 25 mm, průměr očka přívěsku je 3 mm. Přívěsek byl vytvořen ze žlutého 14karátového zlata.

Zlatý bílý velký křížek IZ8709A

Výrazný křížek působí mimořádně díky svým klasickým liniím. Jeho povrch je hladký a lesklý. Je vyroben z bílého 14karátového zlata. Výška i s očkem na řetízek je 40 mm a jeho šířka je 20 mm, průměr očka je 4 mm.

Zlatý zajímavý bílý křížek IZ8717A

Nezvyklý křížek zaujme a bude vhodný dárkem. Jeho výška i s očkem na řetízek je 30 mm a jeho šířka je 14 mm, průměr očka je 6 mm. Je vyroben z bílého 14karátového zlata.

Zlatý přívěsek křížek gravírovaný KOPE170

Krásný přívěsek gravírovaný křížek je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s jemným gravírováním. Délka tohoto přívěsku je 30 mm, šířka 17 mm. Průměr očka na řetízek je 5 mm ale v případě potřeby Vám ho naši zlatníci přizpůsobí na Vaši řetízek respektive k řetízku, kterou si u nás k němu vyberete. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem....

Zlatý přívěsek křížek gravírovaný IZ4745

Zlatý přívěsek křížek gravírovaný je vyroben z bílého 14 karátového zlata a je určen pro všechny. Přívěsek má tvar křížku s jemným gravírováním po celé ploše. Opačná strana křížku je hladká s povrchovou úpravou vysokým leskem, tedy přívěsek se dá nosit oboustranně. Šířka přívěsku křížek gravírovaný je 10 mm a jeho výška i s očkem na řetízek je 25 mm. Průměr očka přívěsku je 6 mm, ale v případě potřeby Vám ho naši zlatníci přizpůsobí na Váš řetízek, respektive k řetízku, který si k němu vyberete...

Zlatá destička vyřezávaný křížek IZ9042

Destička je v přední části zdobená gravírovanými zdvojenými liniemi, dominantou uprostřed je vyřezávaný křížek. Přívěsek byl vytvořen ze žlutého 14karátového zlata. Šířka destičky je 14 mm a její výška i s očkem na řetízek je 24 mm, průměr očka přívěsku je 4 mm.

Zlatá destička vyřezávaný křížek IZ9048

Zlatá destička, jejíž dominantou je vyřezávaný křížek uprostřed, je ochranným přívěskem. Šířka destičky je 14 mm a její výška i s očkem na řetízek je 25 mm, průměr očka přívěsku je 4 mm. Povrch destičky je hladký a lesklý. Byla vyrobena ze žlutého 14karátového zlata.

Zlatý dámský přívěsek křížek IZ6837

Zlatý přívěsek křížek je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Zaujme Vás svou jednoduchostí, jeho výška společně s očkem na řetízek je 45 mm a jeho šířka je 25 mm. Průměr očka je 5 mm. Doručíme zdarma do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky. Nakupujte pohodlně z Vašeho domova přímo od výrobce společnosti iZlato factory.

Zlatý hladký přívěsek křížek IZ8467

Ochranný přívěsek křížek je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Jeho hladké a čisté linie jsou pokryty povrchovou úpravou s jemným matováním. Výška i s očkem na řetízek je 28 mm a jeho šířka je 12 mm, průměr očka je 5 mm.