Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Reminek festina

Nalezeno:    89 produktů

Festina Klasik 16824/4

Černé dámské hodinky Festina kombinují kožený řemínek s ocelovým pouzdrem. Do něj je vsazen ciferník s jemnými indexy a římskými číslicemi. Nechybí praktická datumovka. Vodotěsnost 50 m.

Festina Junior 16904/3

Černočervené dětské hodinky značky Festina potěší všechny děti školního věku. Hodinky mají textilní řemínek, které je připevněno k ocelovému pouzdru. Pouzdro ukrývá přehledný ciferník s výraznou červenou sekundovkou a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost 50 m.

Festina Junior 16904/2

Chlapecké hodinky značky Festina potěší všechny děti školního věku. Hodinky mají textilní řemínek, které je připevněno k ocelovému pouzdru. Pouzdro ukrývá přehledný ciferník s výraznou modrou sekundovkou a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost 50 m.

Festina Junior 16904/1

Dětské hodinky značky Festina potěší všechny děti školního věku. Hodinky mají textilní řemínek, které je připevněno k ocelovému pouzdru. Pouzdro ukrývá přehledný ciferník s výraznou červenou sekundovkou a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost 50 m.

Festina Chrono 16759/2 šedá

Hodinky Festina Chrono mají ocelový řemínek ve stříbrné barvě. Hodinky mají i další funkce jako jsou stopky, datumovka, luminiscenční ručičky, 24 hodinový ciferník a tachymetr.

Festina Chrono 16759/4 černá

Hodinky Festina Chrono mají ocelový řemínek ve stříbrné barvě. Hodinky mají i další funkce jako jsou stopky, datumovka, luminiscenční ručičky, 24 hodinový ciferník a tachymetr.

Festina Dream Chrono 16590/7

Dámské hodinky Dream Chrono 16590/7 značky Festina mají bílý řemínek a světlý ciferník, který zdobí osazení skleněnými kamínky. Hodinky jsou skvělým módním doplňkem na ruce každé ženy.

Festina Chrono 16759/1 bílá

Hodinky Festina Chrono mají ocelový řemínek ve stříbrné barvě. Hodinky mají i další funkce jako jsou stopky, datumovka, luminiscenční ručičky, 24 hodinový ciferník a tachymetr.

Festina Chrono 16779/4 černá

Znáte z Festina letáku Vánoce 2014. Pánské elegantní hodinky Festina z kolekce CHRONO v analogovém zobrazení času. Hodinky mají kožený řemínek ve hnědé barvě, který bude velice příjemný na nošení, obzvlášť v letních měsících.

Festina Chrono 16779/1 hnědá

Znáte z Festina letáku Vánoce 2014. Pánské elegantní hodinky Festina z kolekce CHRONO v analogovém zobrazení času. Hodinky mají kožený řemínek ve hnědé barvě, který bude velice příjemný na nošení, obzvlášť v letních měsících.

Festina Retro 20278/4

Pánské hodinky Retro 20278/4 od značky Festina mají černý ciferník, který navíc zdobí tři chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Rozhodně vás zaujmou i ručičky a indexy ve vintage stylu. Pouzdro je vyrobeno z oceli a řemínek z černé kůže s krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který si zamilujete.

Festina Retro 20277/1

Pánské hodinky Retro 20277/1 od značky Festina mají stříbrný ciferník s jemným vzorem, který navíc zdobí luminiscenční ručičky a indexy. Nechybí nezbytné okénko s datumovkou, zaujme i jediný chronograf, ve kterém obíhá vteřinová ručička. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli a řemínek z pravé černé kůže zdobené krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který se hodí k obleku i k volnočasovému oblečení.

Festina Retro 6855/3

Nezapomínejte na nezbytný doplněk, kterým jsou pánské hodinky Festina. Jejich příjemně modrý ciferník zaujme dvěma chronografy s funkcí stopek. Nechybí ani okénko s datumovkou na pozici 3. Hodinky zdobí hnědý kožený řemínek s krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.

Festina Retro 6859/1

Nezapomínejte na nezbytný doplněk, kterým jsou pánské hodinky Festina. Na černém ciferníku nechybí ani okénko s datumovkou na pozici 3. Ciferník v retro designu a zelený řemínek z pevného nylonu dodávají hodinkám ten správný šmrnc. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.

Festina Retro 20277/3

Pánské hodinky Retro 20277/3 od značky Festina mají tmavě šedý ciferník s jemným vzorem, který navíc zdobí luminiscenční ručičky a indexy. Nechybí nezbytné okénko s datumovkou, zaujme i jediný chronograf, ve kterém obíhá vteřinová ručička. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli a řemínek z tmavě hnědé kůže s krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který se hodí k obleku i k volnočasovému oblečení.

Festina Retro 20278/3

Pánské hodinky Retro 20278/3 od značky Festina mají tmavě modrý ciferník, který navíc zdobí tři chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Rozhodně vás zaujmou i ručičky a indexy ve vintage stylu. Pouzdro je vyrobeno z oceli a řemínek z modré kůže s krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který si zamilujete.

Festina Retro 20278/1

Pánské hodinky Retro 20278/1 od značky Festina mají stříbrný ciferník, který navíc zdobí tři chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Rozhodně vás zaujmou i ručičky a indexy ve vintage stylu. Pouzdro je vyrobeno z oceli a řemínek z černé kůže s krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který si zamilujete.

Festina Trend 16716/1

- elegantní dámské hodinky značky Festina nabídnou decentní design - pouzdro i řemínek jsou vyrobené z kvalitní oceli - hodinky jsou kryté minerálním sklíčkem - ciferník je ozvláštněn římskými číslicemi a chronografy - hodinky nabídnou datumovku a ukazatel dne v týdnu, díky tomu budete mít okamžitý přehled - tento model hodinek vás s grácií doprovodí na business schůzku, či na společenskou událost

Festina Retro 20278/2

Pánské hodinky Retro 20278/2 od značky Festina mají bronzový ciferník, který navíc zdobí tři chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Rozhodně vás zaujmou i tmavě modré ručičky a římské číslice ve vintage stylu. Pouzdro je vyrobeno z oceli a řemínek z černé kůže s krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který si zamilujete.

Festina Retro 20277/2

Pánské hodinky Retro 20277/2 od značky Festina mají tmavě modrý ciferník s jemným vzorem, který navíc zdobí luminiscenční ručičky a indexy. Nechybí nezbytné okénko s datumovkou, zaujme i jediný chronograf, ve kterém obíhá vteřinová ručička. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli a řemínek z modré kůže s krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který se hodí k obleku i k volnočasovému oblečení.

Festina Retro 20277/4

Pánské hodinky Retro 20277/4 od značky Festina mají černý ciferník s jemným vzorem, který navíc zdobí luminiscenční ručičky a indexy. Nechybí nezbytné okénko s datumovkou, zaujme i jediný chronograf, ve kterém obíhá vteřinová ručička. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli a řemínek z černé kůže s krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který se hodí k obleku i k volnočasovému oblečení.

Festina Vendome 16690/1

- značka Festina je synonymum pro nekompromisní švýcarskou kvalitu, což dokazuje i tento model dámských hodinek, který jistě potěší každou ženu. Nechte se zlákat. - pouzdro i řemínek jsou vyrobené z kvalitní oceli - ciferník je po svém obvodu zdobený výrazným vroubkovaným reliéfem a chronografy - hodinky jsou kryté minerálním sklíčkem - pokud je doplníte stříbrným nebo ocelovým náramkem, budete mít stylový módní doplněk

Festina Retro 6855/2

Nezapomínejte na nezbytný doplněk, kterým jsou pánské hodinky Festina. Jejich příjemně modrý ciferník zaujme dvěma chronografy s funkcí stopek. Nechybí ani okénko s datumovkou na pozici 3. Hodinky zdobí modrý kožený řemínek s krokodýlím vzorem. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.

Festina Chrono Sport 20271/6

Ať už obléknete oblek či pohodlné tričko, s hodinkami Festina budete pravým gentlemanem. Mají černý kožený řemínek a jejich černý ciferník disponuje třemi chronografy s funkcí stopek i datumovky. Červené detaily tento model krásně oživují.

Festina Chrono Sport 20271/3

Ať už obléknete oblek či pohodlné tričko, s hodinkami Festina budete pravým gentlemanem. Mají tmavě hnědý kožený řemínek a jejich tmavě stříbrný ciferník disponuje třemi chronografy s funkcí stopek i datumovky. Červené detaily tento model krásně oživují.

Festina Chrono Sport 20271/1

Ať už obléknete oblek či pohodlné tričko, s hodinkami Festina budete pravým gentlemanem. Mají tmavě hnědý kožený řemínek a jejich stříbrný ciferník disponuje třemi chronografy s funkcí stopek i datumovky. Červené detaily tento model krásně oživují.

Festina Chrono Sport 20271/5

Ať už obléknete oblek či pohodlné tričko, s hodinkami Festina budete pravým gentlemanem. Mají tmavě modrý kožený řemínek a jejich ciferník stejné barvy disponuje třemi chronografy s funkcí stopek i datumovky. Žluté detaily tento model krásně oživují.

Festina Chrono Sport 20271/2

Ať už obléknete oblek či pohodlné tričko, s hodinkami Festina budete pravým gentlemanem. Mají tmavě hnědý kožený řemínek a jejich béžový ciferník disponuje třemi chronografy s funkcí stopek i datumovky. Červené vteřinovka tento model krásně oživují.

Festina Chrono Sport 20271/4

Ať už obléknete oblek či pohodlné tričko, s hodinkami Festina budete pravým gentlemanem. Mají hnědý kožený řemínek a jejich modrý ciferník disponuje třemi chronografy s funkcí stopek i datumovky. Červené detaily tento model krásně oživují.

Festina F16540/3

Stylové hodinky pro ženy Festina F16540/3 Pokud hledáte elegantní hodinky pro každodenní nošení nošení, které dodá Vašemu outfitu ten správný šmrnc. Jsou tyhle elegantní hodinky Festina vhodné právě pro Vás. Pouzdro hodinek vyrobeno z nerezové oceli ve stříbrné barvě se zdobenou lunetou měnící barvy podle úhlu pohledu. Tahle stylová kombinace barev je zaručeně netradiční a neohleděná. Hodinkám dodává lehce neformální styl plastový řemínek, který je ale zároveň velice ...

Festina F16492/6

Dámské hodinky Festina Trend F16492/6 Dámské , výrobce Festina, jsou perfektním módním doplňkem. Módní hodinky Festina Trend F16492/6 Dámské mají vysoce moderní design. Analogový ciferník doplňuje pouzdro v provedení nerez. Barva pouzdra je černá, stříbrná. Minerální, tvrzené sklo je odolné proti poškrábání.Módní řemínek, jehož barva je černá, má tyto rozměry (mm): délku ašířku . Dámské hodinky Festina Trend F16492/6 Dámské mají osvětlené indexy a nechybí ani luneta.Svému uživate...

Festina F16540/2

Stylové hodinky Festina pro ženy Festina F16540/2 Pokud hledáte elegantní hodinky pro každodenní nošení nošení, které dodá Vašemu outfitu ten správný šmrnc. Jsou tyhle elegantní hodinky Festina vhodné právě pro Vás. Pouzdro hodinek vyrobeno z nerezové oceli ve stříbrné barvě se zdobenou lunetou měnící barvy podle úhlu pohledu. Tahle stylová kombinace barev je zaručeně netradiční a neohleděná. Hodinkám dodává lehce neformální styl plastový řemínek, který je ale zároveň...

Festina F16492/1

Dámské hodinky Festina Trend F16492/1 Dámské , výrobce Festina, jsou určeny pro využití při sportu. S tím souvisí nejen jejich design, ale také funkční dispozice. Na první pohled zaujme unikátní analogový ciferník a pouzdro hodinek, které zdobí stříbrná, bílá barva.Řemínek z vyrobený z materiálu silikon je oblíbeným typem řemínku a skvěle doplňuje celkový vzhled těchto hodinek Festina. Součástí výbavy těchto hodinek je minerální, tvrzené sklo a osvětlené indexy.Při sportovních ak...

Festina F16679/1

Pánské hodinky Festina F16679/1Pokud hledáte hodinky pro běžné denní nošení, jsou právě tyto hodinky Festina tím pravým pro Vás.. Pouzdro Festina hodinek je vyrozbeno z nerezové oceli ve stříbrné. Elegantní kombinace stříbrné s perleťově bílým ciferníkem je skvělou souhrou pro Vaše zápěstí. Hodinky jsou vybaveny řemínkem z nerezové oceli ve stříbrné barvě v kombinaci matného a lesklého zpracování kovu. Hodinky jsou vybaveny datumem a ciferníčkem s vteřinama. Výro...

Festina F16803/1

Dámské hodinky Festina F16803/1 Módní hodinky Festina F16803/1 jsou vhodné také k běžnému dennímu nošení, ale můžete si je klidně bez obav vzít i do společnosti. Pouzdro hodinek, které je vyrobeno z nerezové oceli v bronzové barvě. Ciferník je v barevné kombinaci bronzové se světle bronzovou s malinkymi vzory písmena f, což jsou miniaturní loga společnosti Festina. Hodinky jsou vybaveny řemínkem z nerezové oceli taktéž v bronzové barvě v kombinaci mat...

Festina F16670/8

Pánské hodinky Festina F16670/8 Sportovní hodinky Festina laděné opravdu do sportovního stylu a vhodné především ke sportovnímu nebo ležérnímu outfitu. Pouzdro hodinek vyrobeno z nerezové oceli v černé barvě. Mohutné černé pouzdro doplněno o výraznou stříbrnou lunetu,ke které skvělé ladí s výraznými stříbrnými číslicemi. Hodinky jsou vybaveny plasotvým řemínkem v černé barvě. Ciferník hodinek je v kombinaci černé a stříbrné barvy. Na černém podkladu vynikají stříbrné ...

Festina F16669/1

Pánské hodinky Festina F16669/1 Pokud hledáte opravdu stylové hodinky pro muže? Tak právěhodinky Festina F16669/1 jsou to pravé pro Vás. Tyto hodinky jsou vhodné, jak k běžnému nošení, tak také pro nevšední události. Jsou módní a stylové, jako je samotná značka Festina. Pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli ve stříbrné barvě. Elegantní kombinace stříbrné s bílým až světounce stříbrným ciferníkem je téměř dokonalá. Hodinky jsou vybaveny řemínke...

Festina F16665/5

Pánské hodinky Festina F16665/5 Tyto stylové hodinky Festina jsou bezpochyby laděny do sportovního stylu, proto jsou vhodné k neformálnímu, ležérnímu outfitu. Pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli ve stříbrné barvě doplněno o matné materiály v barvě hodinek. Stylová barevná kombinace stříbrné a šedé barvy je téměř dokonalá. Hodinky jsou vybaveny plasotvým řemínkem v šedé barvě. Ciferník hodinek je v kombinaci šedé a stříbrné barvy. Na šedém podkladu vynikají st...

Festina F16665/2

Pánské hodinky Festina F16665/2 Tyto stylové hodinky Festina jsou bezpochyby laděny do sportovního stylu, proto jsou vhodné k neformálnímu, ležérnímu outfitu. Pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli ve stříbrné barvě doplněno o matné materiály v barvě hodinek.. Stylová barevná kombinace stříbrné a béžové barvy je téměř dokonalá. Hodinky jsou vybaveny plasotvým řemínkem v béžové barvě. Ciferník hodinek je v kombinaci šedé a stříbrné barvy. Na šedém podkladu vynika...

Festina F16652/2

Pánské hodinky Festina F16652/2 Stylové pánské hodinky Festina F16652/2 jsou vhodné především pro běžné každodenní nošení. Pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli ve stříbrné barvě. Elegantní kombinace stříbrné s hnědým ciferníkem je téměř dokonalá, proto se hodí k Vašemu formálnímu i neformálnímu outfitu. Hodinky jsou vybaveny řemínkem z nereozvé oceli ve stříbrné barvě v kombinaci matného a lesklého zpracování kovu. Tyto hodinky Festina mají v...