Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Reebok penezenka

Nalezeno:    25 produktů

Reebok LE Wallet modrá Jednotná

Peněženka Reebok LE Wallet v moderním modrém provedení je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka je doplněna o vyražený nápis značky na přední straně. Díky své velikosti peněženka skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. zapínání na suchý zip. Dostatek přihrádek na karty. Materiál: 100% polyester.

Reebok LE Wallet růžová Jednotná

Peněženka Reebok LE Wallet v moderním růžovém provedení je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka je doplněna o vyražený nápis značky na přední straně. Díky své velikosti peněženka skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. zapínání na suchý zip. Dostatek přihrádek na karty. Materiál: 100% polyester.

Reebok LE Wallet fialová Jednotná

Peněženka Reebok LE Wallet v moderním fialovém provedení je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka je doplněna o vyražený nápis značky na přední straně. Díky své velikosti peněženka skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. zapínání na suchý zip. Dostatek přihrádek na karty. Materiál: 100% polyester.

Reebok LE Wallet šedá Jednotná

Peněženka Reebok LE Wallet v moderním šedém provedení je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka je doplněna o tištěný nápis značky na přední straně. Díky své velikosti peněženka skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. zapínání na suchý zip. Dostatek přihrádek na karty. Provedení pro muže i ženy.

Reebok LE Wallet černá Jednotná

Peněženka Reebok LE Wallet v moderním černém provedení je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka je doplněna o vyražený nápis značky na přední straně. Díky své velikosti peněženka skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. zapínání na suchý zip. Dostatek přihrádek na karty. Materiál: 100% polyester.

Reebok LG Wallet černá Jednotná

Peněženka Reebok LG Wallet v moderním černém provedení se vzorem je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka v černé barvě s logem značky skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. zapínání na suchý zip. Dostatek přihrádek. Vhodné pro muže i ženy.

Reebok LG Wallet černá Jednotná

Peněženka Reebok LG Wallet v moderním černo-bílém provedení se vzorem je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka v černo-bílé kombinaci s logem značky skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. zapínání na suchý zip. Dostatek přihrádek. Vhodné pro muže i ženy.

Reebok Impact Wallet šedá Jednotná

Peněženka Reebok Impact Wallet v moderním šedém provedení je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka v šedé barvě s růžovými detaily a logem značky skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. Dostatek prostoru pro bankovky i karty. Zavírání pomocí pružné gumy. Vhodné pro muže i ženy.

Reebok SE Wallet černá Jednotná

Peněženka Reebok Core F Wallet v moderním černo-šedém provedení je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka v černo-šedé barvě s logem značky skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. Vhodné pro muže i ženy. Materiál: 100% polyester. Černo-šedé provedení.

Reebok LG Wallet červená Jednotná

Peněženka Reebok LG Wallet v moderním károvaném provedení se vzorem je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka v károvaném červeno-bílo-modrém provedení s logem značky skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. zapínání na suchý zip. Dostatek přihrádek. Vhodné pro muže i ženy.

Reebok Impact Wallet černá Jednotná

Peněženka Reebok Impact Wallet v moderním černém provedení je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka v černé barvě s šedými detaily a logem značky skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty. Dostatek prostoru pro bankovky i karty. Zavírání pomocí pružné gumy. Vhodné pro muže i ženy.

Reebok Ath Spt Wallet růžová Jednotná

Peněženka Reebok Ath Spt Wallet v moderním růžovém provedení je vyrobena z odolného materiálu, který ji zajistí dlouhou životnost. Peněženka s logem značky skvěle zapadne i do vaší kapsy nebo tašky. Samozřejmostí je dostatek prostrou na bankovky i na potřebné karty a nechybí ani přihrádka na mince. Zapínání pomocí suchého zipu. Prostor na bankovky, karty i mince. Materiál: 100% polyester.

Reebok LE Wallet modrá Jednotná

Unisex peněženka Reebok LE Wallet v modré barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný polyesterový materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zapínání pomocí suchého zipu. Unisex provedení vhodné pro muže i ženy. Modrá barva s vyraženým nápisem. 100% polyester.

Reebok LE Wallet růžová Jednotná

Unisex peněženka Reebok LE Wallet v růžové barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný polyesterový materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zapínání pomocí suchého zipu. Unisex provedení vhodné pro muže i ženy. Růžová barva s vyraženým nápisem. 100% polyester.

Reebok LE Wallet fialová Jednotná

Unisex peněženka Reebok LE Wallet ve fialové barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný polyesterový materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zapínání pomocí suchého zipu. Unisex provedení vhodné pro muže i ženy. Fialová barva s vyraženým nápisem. 100% polyester.

Reebok Impact Wallet šedá Jednotná

Sportovní peněženka Reebok vám nabízí dostatek prostoru pro bankovky i různé karty či vizitky. Díky jejím malým rozměrům ji uschováte i do kapsy. Moderní šedo-oranžové provedení s oranžovou tkaničkou jako zapínání. Dostatek přihrádek na karty či vizitky. Malé rozměry. Stylové šedo-oranžové provedení. Zapínání na gumku.

Reebok Impact Wallet šedá Jednotná

Unisex peněženka Reebok Impact Wallet v šedé barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zavírání pomocí pružné gumičky. Šedá barva v kombinaci s růžovým lemem. Vhodné k běžnému nošení.

Reebok LE Wallet šedá Jednotná

Unisex peněženka Reebok LE Wallet v šedé barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný polyesterový materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zapínání pomocí suchého zipu. Unisex provedení vhodné pro muže i ženy. Šedá barva s vyraženým nápisem. 100% polyester.

Reebok SE Wallet černá Jednotná

Unisex peněženka Reebok SE Wallet v černé barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný polyesterový materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Černá barva v kombinaci s nápisem na přední straně. 100% polyester. Vhodné k běžnému nošení.

Reebok Impact Wallet černá Jednotná

Unisex peněženka Reebok Impact Wallet v černé barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zavírání pomocí pružné gumičky. Černá barva v kombinaci s šedým lemem. Vhodné k běžnému nošení.

Reebok Le Wallet černá Jednotná

Unisex peněženka Reebok LE Wallet v černé barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný polyesterový materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zapínání pomocí suchého zipu. Unisex provedení vhodné pro muže i ženy. Černá barva s vyraženým nápisem. 100% polyester.

Reebok LG Wallet černá Jednotná

Unisex peněženka Reebok LG Wallet v černé barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zapínání na suchý zip. Černá barva s logy a velkou nášivkou Reebok. Vhodné k běžnému nošení. Dostatek prostoru na bankovky i karty.

Reebok LG Wallet černá Jednotná

Unisex peněženka Reebok LG Wallet v černé barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zapínání na suchý zip. Černá-bílá barva se vzorem a velkou nášivkou Reebok. Vhodné k běžnému nošení. Dostatek prostoru na bankovky i karty.

Reebok LG Wallet červená Jednotná

Unisex peněženka Reebok LG Wallet v bílo-červené barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zapínání na suchý zip. Bílo-červená barva s károvaným vzorem a velkou nášivkou Reebok. Vhodné k běžnému nošení. Dostatek prostoru na bankovky i karty.

Reebok Ath Spt Wallet růžová Jednotná

Unisex peněženka Reebok Ath Spt Wallet v růžové barvě vás překvapí malými rozměry, přesto do ní uschováte vše potřebné. Nechybí ani přihrádky na vizitky a karty a také oddělená přihrádka na mince. Díky malým rozměrům ji můžete nosit v kapse i v malé tašce. Odolný polyesterový materiál zajistí dlouhé užívání peněženky. Zapínání na suchý zip. Růžová barva s potiskem. 100% polyester. Vhodné k běžnému nošení.