Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Redukce fast port 3 5

Nalezeno:    839 produktů

SE CLA-60, Fast port Nabíječka do auta

Adaptér do zapalovače (nabíječka do auta) Sony Ericsson CLA-60 Nabíjejte telefon za jízdy Proč nevyužít čas strávený v autě k tomu, abyste zajistili, že telefon bude stále připraven? CLA-60 se zapojuje do zapalovače a nabíjí telefon za jízdy. Přenosná sada handsfree vám umožní současně vyřizovat hovory. A když se budete muset podívat do mapy, malá žárovka vám poslouží jako baterka. Hmotnost: 61 g Systémový konektor: Fast port Kompatibilita: Telefony Sony Ericsson - C702, C902, C905, F305, G700,...

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Seagate Backup Plus Portable 4TB

To je váš život. Mějte všechno pohromadě. Přenosný disk Seagate® Backup Plus 4TB, 2.5'' vám poskytuje mnoho místa na záložní kopie všech vašich digitálních souborů. Komfort zajištěný vysokou kapacitou 4 TB Elegantní, pevná kovová konstrukce, která umožňuje přenášet vaše data kamkoliv Vytvářejte záložní kopie přímo z mobilních zařízení prostřednictvím aplikace Seagate Mobile Backup Chcete přenášet soubory mezi počítači PC a Mac? Žádný problém. Seagate Dashboard vám umožní vše u...

Více informací
od 3 744 Kč
Koupit nejlevněji

Apple Mini DisplayPort - DVI

Určen pro: notebook Mini DisplayPort to DVI Adapter je určen pro připojení k digitálnímu monitoru jako je 20 nebo 23 palcový Apple Film Displej, který obsahuje DVI konektor. Kompatibilní pouze s počítače Mac Mini s DisplayPortem. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.045 Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.050 Výška (cm): 24.00 Šířka (cm): 17.00 Hloubka (cm): 2.00

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

Tenda S5

Cenová bomba: miniaturní 5-portový desktop switch - 5-portů 10/100 Mbps, half/full duplex - Podpora standardů IEEE802.3 (10BASE-T), IEEE802.3u (100BASE-TX) - Bandwith: 1,6Gbps, 1K MAC adres - Autodetekce přímého/kříženého kabelu (Auto MDI/MDIX) - Napájení přes AC/DC adapter 7V/600mA - je součástí balení - Rozměry: 105mm x 77mm x30mm - Certifikace: CE

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Spirit DVD (The Spirit)

Mé město křičí. DALŠÍ FILM KOMIKSOVÉ LEGENDY FRANKA MILLERA. Spirit je příběhem zavražděného policisty Dennyho Colta (Gabriel Macht), který se za záhadných okolností vrací na svět jako maskovaný bojovník se zločinem, známý pod pseudonymem Spirit. Ve snaze zbavit Central City zločinu se pouští do boje s těmi nejhoršími kriminálními živly a nezastaví se před ničím, dokud nedojde spravedlnosti ten nejobávanější a nejšílenější z nich – Octopus (Samuel L. Jackson). Spiritovy osudy jsou ale úzce prop...

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DES-1005P 5-Port Fast Ethernet PoE Desktop Switch

Key Features ��Five 10/100 Mbps Fast Ethernet ports with one PoE enabled port ��Auto MDI/MDIX Crossover for all ports ��Store-and-forward Switching Scheme ��Full/half-duplex for Ethernet/Fast Ethernet Speeds ��IEEE 802.3x Flow Control ��Plug-and-play Installation ��Built-in D-Link Green Technology ��RoHS Compliant ��IEEE 802.1p QoS (4 Queues, Strict Mode) Switching Capacity ��1 Gbps Standards ��IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet ��IEEE 80...

D-Link DES-1005P 5-Port Fast Ethernet PoE Desktop Switch

Key Features ��Five 10/100 Mbps Fast Ethernet ports with one PoE enabled port ��Auto MDI/MDIX Crossover for all ports ��Store-and-forward Switching Scheme ��Full/half-duplex for Ethernet/Fast Ethernet Speeds ��IEEE 802.3x Flow Control ��Plug-and-play Installation ��Built-in D-Link Green Technology ��RoHS Compliant ��IEEE 802.1p QoS (4 Queues, Strict Mode) Switching Capacity ��1 Gbps Standards ��IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet ��IEEE 80...

D-Link Switch, 5-Port Fast Ethernet PoE Desktop Switch

D-Link DES-1005P/E * Funkce managementu Přepínač vrstev: L2 Typ přepínače: nespravované QoS: Ano * Možnosti připojení Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 5 Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Fast Ethernet (10/100) Napájecí konektor: Ano * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Plně duplexní režim: Ano Auto MDI/MDI-X: Ano Podpora 10G: Ne * Přenos dat Tabulka MAC adres: 2000 pol. * Vzhled Instalace do racku: Ne Barva: čern...

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty rozpoznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty automaticky rozlišují rovněž provoz Full- a Half-Duplex a po...

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty rozpoznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty automaticky rozlišují rovněž provoz Full- a Half-Duplex a po...

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty rozpoznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty automaticky rozlišují rovněž provoz Full- a Half-Duplex a po...

Icy Box 7x Port USB 3.0 Hub with 2x Fast charge Ports, Black

Výrobce: RaidSonic; Třída produktu: USB hub - rozbočovač; Počet portů: 7; Podporované standardy USB: USB 3.0, USB 2.0; Maximální externí přenosová rychlost: 5 Gb/s; Standardní příslušenství: USB / Mini USB kabel, napájecí kabel, Uživatelská příručka; Šířka: 90 mm; Výška: 40 mm; Hloubka: 15 mm; Další informace: www.raidsonic.de [LINK]

Icy Box 7x Port USB 3.0 Hub with 2x Fast charge Ports, Black

Výrobce: RaidSonic; Třída produktu: USB hub - rozbočovač; Počet portů: 7; Podporované standardy USB: USB 3.0, USB 2.0; Maximální externí přenosová rychlost: 5 Gb/s; Standardní příslušenství: USB / Mini USB kabel, napájecí kabel, Uživatelská příručka; Šířka: 90 mm; Výška: 40 mm; Hloubka: 15 mm; Další informace: www.raidsonic.de [LINK]

Icy Box 7x Port USB 3.0 Hub with 2x Fast charge Ports, Black

Výrobce: RaidSonic; Třída produktu: USB hub - rozbočovač; Počet portů: 7; Podporované standardy USB: USB 3.0, USB 2.0; Maximální externí přenosová rychlost: 5 Gb/s; Standardní příslušenství: USB / Mini USB kabel, napájecí kabel, Uživatelská příručka; Šířka: 90 mm; Výška: 40 mm; Hloubka: 15 mm; Další informace: www.raidsonic.de [LINK]

Intellinet Switch 5 Port 10/100, kov

5-Port Fast Ethernet Office Switch Desktop Size, Metal, IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) Color: Black •Five 10/100 auto-sensing ports - automatically detect optimal network speeds •Supports any combination of 10 Mbps or 100 Mbps network devices •Green Ethernet power-saving technology deactivates unused ports and adjusts power levels based on the cable length •All RJ-45 ports with Auto-MDIX (auto uplink) support •Supports NWAY auto-negotiation •Store and forward switching architec...

AKASA USB hub 3.0 4x fast Elite 4EX

Porty: 4x typ-A USB porty (downstream) 1x USB 3.0 typu B port (upstream) Rozhraní: USB 3.0 / 2.0 / 1.1 Maximální rychlost přenosu dat: 5 GB / s (USB 3.0) a 480Mb / s (USB 2.0) Napájecí adaptér: AC 110-240V vstup DC 5V / 3.5A výstup Podporuje: Windows XP / Vista / 7 / 8.x / 10 Mac OS X 10.3 nebo vyšší Rozměry: 54,5 x 94,5 x 23 mm (D x Š x H)

AKASA USB hub 3.0 4x fast Elite 4EX

Porty: 4x typ-A USB porty (downstream) 1x USB 3.0 typu B port (upstream) Rozhraní: USB 3.0 / 2.0 / 1.1 Maximální rychlost přenosu dat: 5 GB / s (USB 3.0) a 480Mb / s (USB 2.0) Napájecí adaptér: AC 110-240V vstup DC 5V / 3.5A výstup Podporuje: Windows XP / Vista / 7 / 8.x / 10 Mac OS X 10.3 nebo vyšší Rozměry: 54,5 x 94,5 x 23 mm (D x Š x H)

AKASA USB hub 3.0 4x fast Elite 4EX

Porty: 4x typ-A USB porty (downstream) 1x USB 3.0 typu B port (upstream) Rozhraní: USB 3.0 / 2.0 / 1.1 Maximální rychlost přenosu dat: 5 GB / s (USB 3.0) a 480Mb / s (USB 2.0) Napájecí adaptér: AC 110-240V vstup DC 5V / 3.5A výstup Podporuje: Windows XP / Vista / 7 / 8.x / 10 Mac OS X 10.3 nebo vyšší Rozměry: 54,5 x 94,5 x 23 mm (D x Š x H)

AKASA USB hub 3.0 4x fast Elite 4EX

Porty: 4x typ-A USB porty (downstream) 1x USB 3.0 typu B port (upstream) Rozhraní: USB 3.0 / 2.0 / 1.1 Maximální rychlost přenosu dat: 5 GB / s (USB 3.0) a 480Mb / s (USB 2.0) Napájecí adaptér: AC 110-240V vstup DC 5V / 3.5A výstup Podporuje: Windows XP / Vista / 7 / 8.x / 10 Mac OS X 10.3 nebo vyšší Rozměry: 54,5 x 94,5 x 23 mm (D x Š x H)

Intellinet 5-Port Gigabit Ethernet Switch, kovový

5-Port Gigabit Ethernet Switch Metal Color: Black •10/100/1000 auto-sensing Auto MDI-X ports — automatically detect optimal network speeds •High performance, half and full duplex, with zero packet loss •Full flow control support provides optimum performance •Auto-learning of network configuration •Supports up to 8192 MAC address entries •128 kBytes buffer memory •Supports jumbo frames up to 9 kBytes •Store and forward switching architecture •Non-blocking wire-speed forwarding and filt...

Redukce MD25-FD9 - 12.03.6505

Redukce pro připojení zařízení s 25pinovým sériovým portem na port 9pinů Konektory MD25 - FD9 Zapojení FD9: 1|2|3|4|5|6|7|8|9| MD25:8|3|2|20|7|6|4|5|22|

5-Port FEnet Easy Desktop Switch, 5-Port FEnet Easy Desktop Swit

D-Link GO-SW-5E/E * Funkce managementu Typ přepínače: nespravované * Možnosti připojení Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 5 Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Fast Ethernet (10/100) Napájecí konektor: Ano * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Plně duplexní režim: Ano Auto MDI/MDI-X: Ano Podpora 10G: Ne * Přenos dat Tabulka MAC adres: 2000 pol. Store-and-forward: Ano * Vzhled Instalace do racku: Ne Barva: bílá LED indikátory: Ano...

GEMBIRD Kabel redukce USB-IDE/SATA 2,5´´/3,5´´

Pomocí USB nyní připojíte HDD/CD-ROM s rozhraním SATA/IDE a velikostí 2,5"/3,5" USB to Parallel ATA (IDE) and Serial ATA interfaces adapter: access your any 2.5"/3.5" drive as a removable storage on any computer Features: * Supports any IDE and SATA storage devices: 2.5" or 3.5" hard drives, CD-drives, DVD-drives etc * Power adapter for your drive is enclosed * Real speed up to 30 MB/sec, limited only by the USB 2.0 interface and your drive capability Specification: * Supports USB 2.0 and U...

Kabel adapter USB- IDE/SATA 2,5"/3,5" redukce

AUSI01 USB to IDE 2.5"\3.5" and SATA adaptor USB to Parallel ATA (IDE) and Serial ATA interfaces adapter: access your any 2.5"/3.5" drive as a removable storage on any computer Features: * Supports any IDE and SATA storage devices: 2.5" or 3.5" hard drives, CD-drives, DVD-drives etc * Power adapter for your drive is enclosed * Real speed up to 30 MB/sec, limited only by the USB 2.0 interface and your drive capability Specification: * Supports USB 2.0 and USB 1.1 interfaces * Supports Seria...

GEMBIRD Kabel redukce USB-IDE/SATA 2,5´´/3,5´´

Pomocí USB nyní připojíte HDD/CD-ROM s rozhraním SATA/IDE a velikostí 2,5"/3,5" USB to Parallel ATA (IDE) and Serial ATA interfaces adapter: access your any 2.5"/3.5" drive as a removable storage on any computer Features: * Supports any IDE and SATA storage devices: 2.5" or 3.5" hard drives, CD-drives, DVD-drives etc * Power adapter for your drive is enclosed * Real speed up to 30 MB/sec, limited only by the USB 2.0 interface and your drive capability Specification: * Supports USB 2.0 and U...

Akasa redukce USB 3.0 - 2,5" SATA HDD/SSD, 40cm - AK-AU3-03BK

HDD převodník pro připojení externího 2,5" HDD/SSD na port USB 3.0. Rozhraní USB 3.0 umožňuje dostatečně rychlý a snadný přenos a zálohování dat nebo ukládání velkých souborů na pevné disky. Snadná instalace s podporou Plug and Play. Napájení převodníku je řešeno přes USB port.

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter

Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení zajišťuje externí adaptér. Zařízení nevyžaduje dodatečné zakrytování nebo montáž, ale může být pomocí adaptéru instalováno do racku. Hlavní vlastnosti: 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního...

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter

Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení zajišťuje externí adaptér. Zařízení nevyžaduje dodatečné zakrytování nebo montáž, ale může být pomocí adaptéru instalováno do racku. Hlavní vlastnosti: 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního...

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter

Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení zajišťuje externí adaptér. Zařízení nevyžaduje dodatečné zakrytování nebo montáž, ale může být pomocí adaptéru instalováno do racku. Hlavní vlastnosti: 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního...

Linksys SE2500 5-Port Gigabit Ethernet Switch SE2500-EU

Typ: Typ: Switch Vybavení: Počet Gigabit-Portů: 5 Jumbo rámeček: ne PoE (Power over Ethernet): ne Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Control): ano Montáž: všeobecný:

Linksys SE2500 5-Port Gigabit Ethernet Switch SE2500-EU

Typ: Typ: Switch Vybavení: Počet Gigabit-Portů: 5 Jumbo rámeček: ne PoE (Power over Ethernet): ne Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Control): ano Montáž: všeobecný:

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber c...

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber c...

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber c...

NETGEAR - 5 PORT GIG. Desktop switch, GS105GE - GS105GE

NENG003 NETGEAR - 5 PORT GIG. Desktop switch, GS105GE GS105 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your network Incorporates Plug-and-Play ease of use Physical Specifications Dimensions: (w x d x h) 94 x 101 x 27 mm (3.7 x 3.9 x 1.1 in) Weight: 0.28 kg (0.62 lbs) Network Ports 5 auto-speed-sensing UTP ports Forwarding Mode Store-and-Forward Performance Bandwidth: 10 Gbps (non-blocking) ...

TP-Link TL-SG105 5-Port Switch

Typ: Typ: Switch Vybavení: Počet Gigabit-Portů: 5 Jumbo rámeček: ne PoE (Power over Ethernet): ne Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Control): ano Montáž: Montáž na zeď možná: ano všeobecný: Šířka (mm): 99,8 Výška (mm): 25 Hloubka (mm): 98

TP-Link TL-SG105 5-Port Switch

Typ: Typ: Switch Vybavení: Počet Gigabit-Portů: 5 Jumbo rámeček: ne PoE (Power over Ethernet): ne Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Control): ano Montáž: Montáž na zeď možná: ano všeobecný: Šířka (mm): 99,8 Výška (mm): 25 Hloubka (mm): 98

Level One GSW-0507 5-Port Gigabit Switch

Typ: Typ: Switch Vybavení: Počet Gigabit-Portů: 5 Jumbo rámeček: 9K (max.) PoE (Power over Ethernet): ne Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Control): ano Montáž: Montáž na zeď možná: ano všeobecný: Šířka (mm): 149,5 Výška (mm): 27 Hloubka (mm): 89 Hmotnost (g): 168

Level One GSW-0507 5-Port Gigabit Switch

Typ: Typ: Switch Vybavení: Počet Gigabit-Portů: 5 Jumbo rámeček: 9K (max.) PoE (Power over Ethernet): ne Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Control): ano Montáž: Montáž na zeď možná: ano všeobecný: Šířka (mm): 149,5 Výška (mm): 27 Hloubka (mm): 89 Hmotnost (g): 168

AXAGO USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 UNI adapter

Kompaktní adapter AXAGO ADE-XA jednoduchým způsobem přemění USB 2.0 port na Fast Ethernet 10/100Mbit port. Síťová karta nabízí kromě široké kompatibility i pokročilé funkce včetně IPv4/IPv6 checksum enginu pro snížení zátěže CPU kontrolními součty, crossover detekci a autokorekci nebo podporu různých módů Wake-on-LAN. USB - Ethernet adaptér díky jednoduché instalaci snadno doplní Vaše zařízení o chybějící síťový RJ-45 konektor, přidá další síťovou kartu nebo nahradí původní nefunkční síťové p...

AXAGO USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 UNI adapter

Kompaktní adapter AXAGO ADE-XA jednoduchým způsobem přemění USB 2.0 port na Fast Ethernet 10/100Mbit port. Síťová karta nabízí kromě široké kompatibility i pokročilé funkce včetně IPv4/IPv6 checksum enginu pro snížení zátěže CPU kontrolními součty, crossover detekci a autokorekci nebo podporu různých módů Wake-on-LAN. USB - Ethernet adaptér díky jednoduché instalaci snadno doplní Vaše zařízení o chybějící síťový RJ-45 konektor, přidá další síťovou kartu nebo nahradí původní nefunkční síťové p...

AXAGO USB2.0 - Fast Ethernet 10/100 UNI adapter

Kompaktniacute; adapter AXAGO ADE-XA jednoduchyacute;m způsobem přeměniacute; USB 2.0 port na Fast Ethernet 10/100Mbit port. Siacute;ťovaacute; karta nabiacute;ziacute; kromě scaron;irokeacute; kompatibility i pokročileacute; funkce včetně IPv4/IPv6 checksum enginu pro sniacute;ženiacute; zaacute;těže CPU kontrolniacute;mi součty, crossover detekci a autokorekci nebo podporu různyacute;ch moacute;dů Wake-on-LAN. USB - Ethernet adapteacute;r diacute;ky jednoducheacute; instalaci snadno doplnia...

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter

Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít konvertor MC112CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousm...

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter

Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít konvertor MC112CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousm...

Linksys SE2500 5-Port Gigabit Ethernet Switch, QoS

Benefits of Gigabit Upgrade your current Ethernet network to the power of Gigabit and improve your network performance. Get speeds up to 10x faster than Fast Ethernet - perfect for quick file and media sharing between Gigabit devices. Plug Play This compact switch is designed to conserve desktop space and is easy to use - no configuration required. Simply connect computers, HDTVs, game consoles, media players and more, to instantly expand your home network. Quality of Service QoS traffic pri...