Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ready for cae

Nalezeno:    6 produktů

Ready for CAE Workbook without Key

The workbook provides extra practice on each part of the exam.

Ready for CAE (new edition) Workbook without Key - Roy Norri...

Anotace: Akutalizováná učebnice na zkoušku Certificate in Advanced English (CAE) od prosince 2008. Popis: Učebice Ready for CAE slouží jako komplexní příprava na zkoušku CAE. Připravuje nejen z hlediska jazykových jevů, znalostí a dovedností, ale i na formu zkoušky tak, aby studenti s jistotou zvládli všechny typy zkouškových úloh.Workbook:další texty pro porozumění s úkolyprocvičení gramatikyprocvičení a rozšíření slovní zásobydoplňkové úkoly pro část Writing...

New Ready for CAE (C1) CD (3) - Norris, Roy

Aktualizovaná učebnica na skúšku Certificate in Advanced English (CAE).

New Ready for CAE (C1) CD (3) - Norris, Roy

Aktualizovaná učebnica na skúšku Certificate in Advanced English (CAE).

Ready for CAE (new edition) Audio CDs (3) - Roy Norris , Ama...

Anotace: Akutalizováná učebnice na zkoušku Certificate in Advanced English (CAE) od prosince 2008. Popis: Učebice Ready for CAE slouží jako komplexní příprava na zkoušku CAE. Připravuje nejen z hlediska jazykových jevů, znalostí a dovedností, ale i na formu zkoušky tak, aby studenti s jistotou zvládli všechny typy zkouškových úloh.

Ready for Advanced - Amanda French, Roy Norris

A workbook pack that offers thorough consolidation of the grammar studies in the Student\'s Book. It provides students preparing for the CAE with extra writing practice, listening banks and exam practice. It also includes an a audio CD that contains all the audio needed, making it useful for revision and homework.