Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Quercetti mandala

Nalezeno:    6 produktů

Šablony QUERCETTI Spirogiro Mandala

Šablony QUERCETTI Spirogiro Mandala Šablony na kreslení a malování pro děti od šesti let tvoří otočnou rýsovací soupravu rozvíjející dětskou tvořivost, kombinační schopnosti a jemnou motoriku. S pomocí šablon a ozubených kol se děti naučí rýsovat a tvořit nejrůznější vzory, které pak mohou krásně vybarvit 6 barevnými popisovači. Součástí balení je brožurka s předlohami. Vhodné pro děti od 6 let.

Quercetti - Spirogiro Mandala - 1680

Šablony na kreslení a malování pro děti od šesti let tvoří otočnou rýsovací soupravu rozvíjející dětskou tvořivost, kombinační schopnosti a jemnou motoriku.

Quercetti - Pixel Mandala daisy - 2101

<br> <b>Quercetti - Pixel Mandala daisy</b><br> <br> Velká děrovaná hrací deska ve tvaru kopretiny a přihrádky na jednotlivé kolíčky – to je vše, co potřebujete k vytváření nekonečného počtu mnohobarevných mandal. <br> Ve střední části schránky mohou být kolíčky promíchané, přihrádky po obvodu schránky slouží k roztřídění kolíčků podle šesti barev, abyste měli při skládání mandal potřebnou barvu vždy po ruce. &...

Hra s kolíčky QUERCETTI Pixel Mandala daisy

Velká děrovaná hrací deska ve tvaru kopretiny a přihrádky na jednotlivé kolíčky – to je vše, co potřebujete k vytváření nekonečného počtu mnohobarevných mandal. Ve střední části schránky mohou být kolíčky promíchané, přihrádky po obvodu schránky slouží k roztřídění kolíčků podle šesti barev, abyste měli při skládání mandal potřebnou barvu vždy po ruce. Díky šesti přiloženým předlohám a 32 dalším zdarma ke stažení si může každý po dlouhé hodiny krásně hrát při skládání úžasných mandal. Takováto ...

QUERCETTI Hra s kolíčky Pixel Mandala daisy

Velká děrovaná hrací deska od výrobce QUERCETTI ve tvaru kopretiny s přihrádkami na jednotlivé kolíčky – to je vše, co potřebujete k vytváření nekonečného počtu mnohobarevných mandal. ; ; Ve střední části schránky mohou být kolíčkyPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: