Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Puzzle voda u napajedla

Nalezeno:    6 produktů

Gormiti Gormiti

Dětské brýle Gormiti, model Gormiti, jednoduše nastavitelný popruh se stahováním, na popruhu nápis Gormiti, ventilace v rámu brýlí pro snížení zamlžení, měkká pěna na vnitřní straně brýlí, pohled skrz ně je zelený, UV 400 n.m ochrana.

Více informací
od 86 Kč
Koupit nejlevněji

Dětské puzzle LARSEN 14 dílků - U napajedla

Deskové puzzle pro děti 14 dílků - LARSEN Midi - U napajedla. Dětské deskové puzzle s motivem džungle a jejími obyvateli. Nepravidelné dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem. Některé dílky jsou ve tvaru zvířátek.

Puzzle RAVENSBURGER 300 dílků - Večer u napajedla XXL

Dětské puzzle 300 dílků - RAVENSBURGER - Adrian Chesterman: Večer u napajedla XXL

Dětské puzzle LARSEN 11 dílků - Zvířata u napajedla

Deskové puzzle pro děti 11 dílků - LARSEN Mini - Zvířata u napajedla. Rámkové dětské puzzle s různotvarými dílky, které se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem. Puzzle nemá standardní tvar dílků jak je známe z klasického skládání, ale obrázek je složen z částí nepravidelného tvaru bez zámků, jakoby jej někdo rozpraskal.

Zvedavček 2013/2014 (kolekcia 6 zošitov) - Jana Paleschová, Miroslava Takáčová

Pracovné zošity pre deti vo veku 5 – 6 rokov ilustrovala Jaroslava Kolačková sú vypracované v súlade so ŠVP ISCED 0 – predprimárne vzdelávanie k vám prichádza vo vylepšenom obsahu a formáte. Sú výbornou učebnou pomôckou, vďaka ktorej obohatíte výchovno-vzdelávaciu činnosť a skreatívnite jednotlivé tematické okruhy. Jednotlivé čísla obsahujú: Zvedavček 1 - 2013/2014 - jeseň Obliekame zvieratká Čo nás lieči a čo šk...