Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pssst ustni sprej

Nalezeno:    9 produktů

Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml ZDARMA

Kvalitní Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml ZDARMA za 306 Kč.

Pssst Ústní sprej proti chrápání 25ml

obsahuje unikátní účinnou složku VOLUME CONTROL COMPLEX, která je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského a chmele otáčivého, penthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu.Působí již od první noci. Efektivně snižuje intenzitu chrápání a hlasitost chrápání již po první noci.Působí dlouhodobě.Má příjemnou chuť pomeranče.

Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml ZDARMA

Ústní sprej proti chrápání Pssst! je přírodní přípravek, který obsahuje jedinečnou kombinaci rostlinných výtažků ze světlíku, ostropestřce, chmele, šalvěje, eukalyptu s panthenolem a mentolem.

Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml ZDARMA

Doplněk stravy Pssst! obsahuje unikátní VOLUME CONTROL COMPLEX, která je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu.

Simply You Pssst! ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA

Základním mechanismem účinku přípravku Pssst! ústní sprej proti chrápání je stahující efekt bylinných extraktů, který je doplněn ochranným a zvlhčujícím působením bylinných extraktů a panthenolu.; Popis; Účinky přípravku Pssst! ústní sprej proti

Simply You Pssst! ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA

Simply You Pssst! ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA, Základním mechanismem účinku přípravku Pssst! ústní sprej proti chrápání je stahující efekt bylinných extraktů, který je doplněn ochranným a zvlhčujícím působením bylinných extraktů a panthenolu. Popis Účinky přípravku Pssst! ústní sprej proti chrápání: zlepšuje průchodnost horních cest dýcha

Simply You Pssst! ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA

Základním mechanismem účinku přípravku Pssst! ústní sprej proti chrápání je stahující efekt bylinných extraktů, který je doplněn ochranným a zvlhčujícím působením bylinných extraktů a panthenolu.

SIMPLY YOU Pssst! Ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA

Pro klidné noci celé vaší rodiny. Sprej obsahuje bylinné extrakty, které mají vliv na horní cesty dýchací a kvalitu spánku.