Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pssst ustni sprej

Nalezeno:    8 produktů

Pssst! ústní sprej proti chrápání 15+10ml ZDARMA

Pssst! – ústní sprej Doplněk stravy Pssst! obsahuje unikátní VOLUME CONTROL COMPLEXTM, která je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu. Složení: Panthenol, extrakt světlíku lékařského (Euphrasia rostkoviana), extrakt chmele otáčivého (Humulus lupulus), extrakt ostropestřce mariánského (Silybum marianum), šalvějová a eukalyptová silice, mentol, pomerančové aroma, sorban drase...

Pssst! Ústní sprej proti chrápání 15+10 ml zdarma

PSSST! ÚSTNÍ SPREJ PROTI CHRÁPÁNÍ Kombinace extraktu světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové silice, eukalyptové silice a mentolu pro přírodní potlačení chrápání. Působí na měkké části horních cest dýchacích, ve kterých chrápání vzniká jako zvuk při jejich rozechvění. Aplikujte 2-3 dávky před spánkem na kořen jazyka. Možno opakovat. Balení: 25 ml.

Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml ZDARMA

Doplněk stravy Pssst! obsahuje unikátní VOLUME CONTROL COMPLEX, která je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu.

Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml ZDARMA

Doplněk stravy pro řešení chrápání, jenž obsahuje unikátní účinnou složku VOLUME CONTROL COMPLEXTM, která je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů.

Simply You Pssst! ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA

Základním mechanismem účinku přípravku Pssst! ústní sprej proti chrápání je stahující efekt bylinných extraktů, který je doplněn ochranným a zvlhčujícím působením bylinných extraktů a panthenolu.; Popis; Účinky přípravku Pssst! ústní sprej proti

Simply You Pssst! ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA

Základním mechanismem účinku přípravku Pssst! ústní sprej proti chrápání je stahující efekt bylinných extraktů, který je doplněn ochranným a zvlhčujícím působením bylinných extraktů a panthenolu.

SIMPLY YOU Pssst! Ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA

Pro klidné noci celé vaší rodiny. Sprej obsahuje bylinné extrakty, které mají vliv na horní cesty dýchací a kvalitu spánku.