Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Proti bolesti a zvysene teplote

Nalezeno:    386 produktů

Paralen 500 tablety 24x500mg

Paralen 500 tablety 24x500mg Lék obsahující léčivou látku Paracetamol, který působí proti bolesti a zvýšené tělesné teplotě. Paralen 500 je vhodný na bolesti hlavy, zubů, zad, pohybového aparátu a při bolestivé menstruaci. Dále při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paralen 500 je šetrný k žaludku a mohou ho užívat dospělí a děti od 6 let věku. Balení: 24 tablet.

Paralen 500 tablety 12x500mg

Paralen 500 tablety 12x500mg Lék obsahující léčivou látku Paracetamol, který působí proti bolesti a zvýšené tělesné teplotě. Paralen 500 je vhodný na bolesti hlavy, zubů, zad, pohybového aparátu a při bolestivé menstruaci. Dále při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paralen 500 je šetrný k žaludku a mohou ho užívat dospělí a děti od 6 let věku. Balení: 12 tablet.

Dicloreum čípky 10x100mg

DICLOREUM 100 Čípky proti bolesti, zánětu a zvýšené teplotě s účinnou látkou diklofenakem, pro symptomatickou léčbu zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu. Užívá se též při léčbě dysmenorey, adnexitidy, vaskulárních bolestech hlavy, bolesti zubů a další zánětů v oblasti ORL. Dávkování: 1 čípek denně. Balení: 10 čípků.

BioAroma Tělový a masážní olej proti bolesti svalů 100 ml + DOPRAVA ZDARMA po celý rok!

Tělový a masážní olej obsahuje extrakty ze šavěje, arniky, eukalyptu a máty, které působí proti bolestem svalů a jsou těmi pravými esenciálními oleji pro svalovou regeneraci. Kyselina mléčná vzniká ve svalech při štěpení glukózy. Při každodenní činnosti se v malém množství, které se tvoří, přesouvá do jater, kde se mění zpět na glukózu. Glukóza slouží jako hlavní zdroj energie pro svaly při zvýšené fyzické aktivitě a námaza. To způsobuje zvýšenou tvorbu kyseliny mléčné. Pokud je zátěž nadmě...

Paramax Rapid tablety 30x500mg

Paramax Rapid 500mg 30 tablet Lék obsahující léčivou látku Paracetamol, který působí proti bolesti a zvýšené tělesné teplotě. Paramax Rapid 500mg má rychlý nástup účinku a je vhodný na bolesti hlavy, zubů, zad, pohybového aparátu a při bolestivé menstruaci. Dále při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paramax Rapid je šetrný k žaludku a mohou ho užívat dospělí a děti od 6 let věku.

Niquitin Clear 21mg náplasti 7x21mg

Niquitin Clear 21mg dermální náplasti 7 NiQuitin je program pro odvykání kouření. Náplasti jsou určeny pro postupné odvykání kouření. Tento program se skládá ze tří postupných fází, kterým odpovídá obsah nikotinu v náplasti. Jeho obsah se postupně snižuje, až chuť na cigaretu vymizí. 1. Co je transdermální náplast NiQuitin Clear a k čemu se používá NiQuitin Clear 21 mg, 14 mg a 7 mg jsou přípravky k odvykání kouření a to tím, že nahrazují nikotin, na který jste zvyklí z cigaret...

Paralen pro infantibus tablety 20x125mg

Paralen 125mg pro děti 20 tablet Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 125 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety Paralen 125 se podávají dětem od batolecího věku (9 měsíců) ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových a jiných horečnatých onemocněních, při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a pohybového ústrojí. Dávkování a způsob použití Tablety Paralen 125 se podávají podle potřeby 3krát denně v časových odstupe...

GlaxoSmithKline Driclor přípravek proti pocení 20 ml

Antiperspirant pomáhá snižovat nadměrné pocení. Vhodný na podpaží, ruce a chodidla. Výrazně nižší pocení již za týden. Trápí Vás pocení v teplých měsících, při nervozitě, obezitě, menopauze, zvýšené fyzické aktivitě? Běžné antiperspiranty slibují až 48 hodinovou ochranu před ...

Paralen 500 čípky 5x500mg

PARALEN 500 ČÍPKY Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 500 SUP, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně. Přípravek Paralen 500 SUP používají dospělí, mladiství a děti starší než 9 let (nebo s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg) při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, pohybového ústrojí, při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené t...

B-Komplex forte Zentiva dražé 20

B-Komplex forte Zentiva 20 dražé B-komplex forte Zentiva používají dospělí a mladiství pro prevenci a léčení stavů spojených s nedostatkem vitaminů skupiny B v organizmu. Zvýšená potřeba vitaminů skupiny B je při dlouhotrvajících horečnatých stavech a infekcích, při zvýšené funkci štítné žlázy, po chirurgickém odstranění části žaludku, při vleklých onemocněních zažívacího ústrojí, při poruše vstřebávání ze střev, u alkoholiků,při chronických zánětech jater, při žloutence vzniklé blo...

B-Komplex Zentiva dražé 30

B-Komplex Zentiva 30 dražé Přípravek B komplex forte Zentiva obsahuje vitaminy skupiny B, které patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Tyto vitaminy jsou nezbytné pro udržení chodu životních dějů v organizmu, mají významnou úlohu v aktivitě enzymů podílejících se na výměně látkové - na buněčném dýchání, odbourávání uhlovodanů, tuků a aminokyselin, účastní se na procesech využití energie. Jsou nezbytné pro normální funkci tkání - kůže, nervstva, zažívacího traktu, obranyschopnost organ...

DS Laboratories Šampon proti vypadávání vlasů Revita 925 ml

Šampón s dvojnásobně účinnou formulí efektivně čistí vlasovou pokožku zpevňuje a regeneruje vaše oslabené vlasové kořínky Charakteristika Revita® šampón proti padání vlasů má na trhu prioritní postavení díky svému složení. Kombinuje v sobě složky čistící důkladně vlasovou pokožku a zároveň i vyživující. Dále složky zaručující maximální hydrataci zkřehlé a na živiny chudé pokožce a v kombinaci se spektrem stopových prků a vlasových nutrientů může napomoci k zpomalení až zastavení nadměrné...

DS Laboratories Šampon proti vypadávání vlasů Revita 500 ml

Šampón s dvojnásobně účinnou formulí efektivně čistí vlasovou pokožku zpevňuje a regeneruje vaše oslabené vlasové kořínky Charakteristika Revita® šampón proti padání vlasů má na trhu prioritní postavení díky svému složení. Kombinuje v sobě složky čistící důkladně vlasovou pokožku a zároveň i vyživující. Dále složky zaručující maximální hydrataci zkřehlé a na živiny chudé pokožce a v kombinaci se spektrem stopových prků a vlasových nutrientů může napomoci k zpomalení až zastavení nadměrné...

DS Laboratories Šampon proti vypadávání vlasů Revita 2x 180 ml

AKCE 1+1 obsah balíčku 2x 180 ml sleva 3% Šampón s dvojnásobně účinnou formulí efektivně čistí vlasovou pokožku zpevňuje a regeneruje vaše oslabené vlasové kořínky Charakteristika Revita® šampón proti padání vlasů má na trhu prioritní postavení díky svému složení. Kombinuje v sobě složky čistící důkladně vlasovou pokožku a zároveň i vyživující. Dále složky zaručující maximální hydrataci zkřehlé a na živiny chudé pokožce a v kombinaci se spektrem stopových prků a vlasových nutrientů m...

DS Laboratories Šampon proti vypadávání vlasů Revita 3x 180 ml

AKCE 2+1 obsah balíčku 3x 180 ml sleva 6% Šampón s dvojnásobně účinnou formulí efektivně čistí vlasovou pokožku zpevňuje a regeneruje vaše oslabené vlasové kořínky Charakteristika Revita® šampón proti padání vlasů má na trhu prioritní postavení díky svému složení. Kombinuje v sobě složky čistící důkladně vlasovou pokožku a zároveň i vyživující. Dále složky zaručující maximální hydrataci zkřehlé a na živiny chudé pokožce a v kombinaci se spektrem stopových prků a vlasových nutrientů m...

DS Laboratories Šampon proti vypadávání vlasů Revita 180 ml

Šampón s dvojnásobně účinnou formulí efektivně čistí vlasovou pokožku zpevňuje a regeneruje vaše oslabené vlasové kořínky Charakteristika Revita® šampón proti padání vlasů má na trhu prioritní postavení díky svému složení. Kombinuje v sobě složky čistící důkladně vlasovou pokožku a zároveň i vyživující. Dále složky zaručující maximální hydrataci zkřehlé a na živiny chudé pokožce a v kombinaci se spektrem stopových prků a vlasových nutrientů může napomoci k zpomalení až zastavení nadměrné...

Anagen Research Foligain Antigray 60 tbl vitamíny proti šedivění vlasů

Charakteristika FOLIGAIN® ANTIGRAY představuje funkční vitamíny a směs podpůrných látek proti šedivění vlasů. obsahuje enzym kataláza jehož nedostatek způsobuje proces šedivění vlasů podporuje produkci melanin pigment napomáhá aktivovat nečinné pigmentové buňky napomáhá k obnově původní barvy vlasů Jak FOLIGAIN® ANTIGRAY funguje reaktivovat spící nebo vmálo aktivní pigmentové buňky napomáhá obnovit původní zbarvení šedivých vlasů výsledky se mohou různit, každý člověk začíná šedivět v r...

Herb Pharma Adenol kapky proti chrápání 10 ml

Adenol kapky tvoří směs 15 přírodních éterických olejů ve speciálním poměru, které přirozenou cestou zabraňují chrápání. Chrápání způsobuje vzduch proudící nosní nebo ústní dutinou, a jsou-li tkáně ve spánku povoleny, vibrují a kmitají v proudu vzduchu, který pak přechází přes hrtanovou příklopku do průdušnice. Vůně rostlinných olejů způsobu...

Herb Pharma Adenol sprej do hrdla proti chrápání 50 ml

Rostlinné oleje obsažené v přípravku Adenol spray do hrdla spolu s extraktem sojového lecitinu ve speciálním poměru způsobují silné překrvení a napětí na povrchu tkání a proudící vzduch nemůže způsobit hlasité zvuky. Použité oleje a lecitin pokrývají tkáně krku a zajišťují zvlhčení stěn sliznice a hrtanu, u kterých se tímto snižuje možnost vibrací.

SALOOS Tělový a masážní olej Maratonec 50ml

Ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Postará se účinně o celou nohu od stehen až k chodidlům, odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, pomáhá při drobných poraněních a výronech. Regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku, změkčuje kůži na patách, snižuje riziko jejího popraskání. Účinný proti plísním. Nepostradatelný pro vrcholové sportovce! Nezapomínejte na masáž reflexních bodů chodidel. Dobrá péče se vám vrátí.

DS Laboratories Šampon proti vypadávání vlasů Revita 100 ml cestovní balení

Šampón s dvojnásobně účinnou formulí efektivně čistí vlasovou pokožku zpevňuje a regeneruje vaše oslabené vlasové kořínky Charakteristika Revita® šampón proti padání vlasů má na trhu prioritní postavení díky svému složení. Kombinuje v sobě složky čistící důkladně vlasovou pokožku a zároveň i vyživující. Dále složky zaručující maximální hydrataci zkřehlé a na živiny chudé pokožce a v kombinaci se spektrem stopových prků a vlasových nutrientů může napomoci k zpomalení až zastavení nadměrné...

Saloos Tělový a masážní olej Maratonec, 50ml

Ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Postará se o celou nohu od stehen až k chodidlům – odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, skvěle pomáhá při drobných poraněních a výronech, regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku a změkčuje kůži na patách. Účinný proti plísním. Nepostradatelný pro vrcholové sportovce! Složení Oleje lisované za studena: Meruňka, bio-slunečnice, makadamie, mandle 100% esenciální oleje: Tymián – prohřívá a prokrvuje, působí antisepticky, zmírňuje oto...

Saloos tělový a masážní olej Maratonec 50 ml

Ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Postará se účinně o celou nohu od stehen až k chodidlům, odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, pomáhá při drobných poraněních a výronech. Regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku, změkčuje kůži na patách, snižuje riziko jejího popraskání. Účinný proti plísním. Nepostradatelný pro vrcholové sportovce! Nezapomínejte na masáž reflexních bodů chodidel. Dobrá péče se vám vrátí....

SALOOS Maratonec - Tělový a masážní olej Objem 500 ml

Tělový a masážní olej Maratonec od stehen po chodidla   Ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Postará se o celou nohu od stehen až k chodidlům – odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, skvěle pomáhá při drobných poraněních a výronech, regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku a změkčuje kůži na patách. Účinný proti plísním. Nepostradatelný pro vrcholové sportovce!   Složení:   Oleje lisované za studena:   Meruňka, bio-slunečnice,...

SALOOS Tělový a masážní olej Maratonec Objem 500 ml

Ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Postará se účinně o celou nohu od stehen až k chodidlům, odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, pomáhá při drobných poraněních a výronech. Regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku, změkčuje kůži na patách, snižuje riziko jejího popraskání. Účinný proti plísním. Nepostradatelný pro vrcholové sportovce! Nezapomínejte na masáž reflexních bodů chodidel. Dobrá péče se vám vrátí. Složení: Oleje lisované za studena: Meruňkový ol...

DS Laboratories Revita Šampon a Revita Kondicioner

AKCE 1+1 obsahuje 1x Revita šampón 180 ml 1x Revita kondicionér 190 ml sleva 10% Šampón s dvojnásobně účinnou formulí efektivně čistí vlasovou pokožku zpevňuje a regeneruje vaše oslabené vlasové kořínky Charakteristika Revita® šampón proti padání vlasů má na trhu prioritní postavení díky svému složení. Kombinuje v sobě složky čistící důkladně vlasovou pokožku a zároveň i vyživující. Dále složky zaručující maximální hydrataci zkřehlé a na živiny chudé pokožce a v kombinaci se spekt...

Kolumbi Herbaferm plv 250 g a.u.v.

Složení:Směs zchutňujících látek a hnědých řas 14 gEnterococcus faecium 108 CFUMaltodextrin ad 100 gHnědošedý jemný homogenní prášek.Charakteristika:Přírodní náhrada antibiotických přípravků na podporu růstu s prebiotickým a probiotickým účinkem v práškové formě, určená pro holuby. Přípravek obsahuje živou probiotickou kulturu mikroorganizmu Enterococcus faecium, prebiotikum - hnědé řasy a kombinaci zchutňujících přírodních látek, česnek, fenikl, bazalku, skořici a esenciální oleje z tymiánu a ...

Saloos Bio Maratonec - tělový a masážní olej 50ml

Bio tělový a masážní olej - Maratonec je ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Kdy Bio tělový a masážní olej - Maratonec pomáhá: při únavě svalů, prohřívá, zvláčňuje a hojí popraskanou kůži, je účinný p...

Topvet Koupelnový a tělový olej lesní směs 200 ml

Tělový a koupelový olej - Lesní směs v mandlovém olejiBez konzervačních látekLesní wellness olej obsahuje vysoké dávky bylin a rostlinných silic. Kompozice bylin slouží k uvolnění a relaxaci, a je proto vhodná zejména po zvýšené fyzické zátěži. Pomáhá proti křečím, urychluje regeneraci svalstva. Kompozice těchto rostlin také celkově silně stimuluje při nervovém vyčerpání.Použití: je vhodný pro každý typ pleti. Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku nebo přibližně 5 ml do koupele. Olej ...

Aromatica Kosmín při bolestech hlavy a migréně 25 ml

Bylinný emulgel s vysokým obsahem silic je moderní aplikační formou umožňující snadné vstřebávání účinných látek a nezanechávající mastný film na pokožce. Emulgel se snadno se roztírá a příjemně chladí. Absence barviv a parfemace snižuje riziko alergické reakce. k aplikaci při bolestech hlavy při migréně, neurózách a stresu vhodné kombinovat s přiměřeným odpočinkem

Zelená zatravňovací dlažba GUTTAGARDEN - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 4 cm

Zatravňovací dlaždice Guttagarden jsou určeny k zatravnění parkovacích ploch, příjezdových cest ke garážím, chodníkům v zahradách a parcích, sportovních-výstavních a podobných ploch. Zatravňovací tvárnice jsou opatřeny na spodní straně fixačními hroty, po obvodu jsou zámky pro spojování s ostatními zatravňovacími dlaždicemi. Zatravňovací dlaždice Guttagarden jsou pojezdové osobními automobily. • Rychlá a jednoduchá pokládka. • Ochrana proti nadměrnému vysychán...

Bosch GSN29VW30 161 cm, jednodvéřový NoFrost mrazák 195l, A++, LED, bílá

Zásuvkový mrazák NoFrostbíláEnergetická třída A + +: chladí zvláště efektivně.Elektronická regulace teploty: přehledné a snadné nastavení požadované teploty.VarioZone: variabilní skladovací prostor v mrazničce - veškeré police z bezpečnostního skla a přihrádky jsou vyjímatelné.Přihrádka BigBox: prostorná mrazicí přihrádka pro uskladnění zvláště objemných potravin.Technologie NoFrost: Již nikdy žádné odmrazování díky dokonalé ochraně proti tvorbě námrazy - šetří čas a peníze. Popis produktu tříd...

Bosch KAD99PI25 Side-by-side složená z GSD36PI20, KSW36PI30 a spojovací sady KSZ36AL00, nerez

186 cm, š: 120 cm, chlad. 346 l, mraz. 210 l, 391 kWh/365 dní, A++ a A+, NoFrost, výdejník voda, led, nerez, spoj. Sada Volně stojicí lednice-mrazák side-by-side, složena z GSD36PI20, KSW36PI30 a spojovaci sada KSZ36ALOO, celková šíře120 cm. KSW36PI30 Monoklimatická chladničkaDo dveří integrovaný výdej pitné vodyDveře nerez s povrchem AntiFingerPrint A++ chladnička s výdejníkem ledu a vody a HydroFresh Boxem: very efficient - uchová Vaše ovoce a zeleninu fresh up to twice as long.Dávkovač vo...

Siemens KG36NHI32 volněstojící chladnička/mraznička, NoFrost, kamera v chladničce, A++

noFrost, Kombinace chladnička/mraznička Home Connect: Kamera v chladničce, vzdálená správa a ovládání noFrost kombinace chladnička/mraznička v energetické třídě A++ s kamerou v chladničce: díky kameře v chladničce si můžete zkontrolovat obsah své chladničky odkudkoli a kdykoli budete chtít. Ovoce a zelenina zůstanou v přihrádce hyperFresh déle čerstvé díky regulátoru vlhkosti. Přihrádka hyperFresh 0° C je chladnější než ostatní prostor chladničky, tím vydrží ryby a maso až 2x déle čerstvé. Kame...

Thomapyrin tablety 20

THOMAPYRIN Tablety pro tlumení mírných až středně silných bolestí, např. bolesti zubů, při menstruaci, revmatické, bolesti související se zánětem, dále při bolestech hlavy a migrénách. Je účinný také při zvýšené teplotě a nachlazení. Thomapyrin je vhodný pro dospělé a děti od 12 let věku. Thomapyrin tablety obsahují kyselinu acetylsalicylovou, paracetamol a kofein. Kofein zvyšuje účinek kyseliny acetylsalicylové a paracetamolu o 40 %, úleva se dostavuje rychleji než u ...

Masážní olej Maratonec Saloos

Ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Postará se o celou nohu od stehen až k chodidlům – odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, skvěle pomáhá při drobných poraněních a výronech, regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku a změkčuje kůži na patách. Účinný proti plísním. Nepostradatelný pro vrcholové sportovce!

Everest Ayurveda Gopal, 100g

nachlazení, rýma, kašel, bolesti v krku, chřipkové příznaky a zvýšené tělesná teplota Popis posiluje imunitní systém pomáhá při nachlazení, rýmě, kašli a bolestech v krku ulevuje při chřipkových příznacích a zvýšené tělesné teplotě vhodný při zápalu plic a zánětu průdušek Složení cinnamomum aromaticum, cyperus rotundus, terminalia chebula, terminalia bellirica, emblica officinalis, ocimum basilicum, curcuma longa, zingiber officinale. Doporučená příprava Jednu čajovou lžičku bylin...

Aspirin C 20 šumivých tablet

ASPIRIN C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek ASPIRIN C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti a ke snížení zvýšené teploty. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety ASPIRIN C jsou určeny pro dosp...

Aspirin C 10 šumivých tablet

ASPIRIN C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek ASPIRIN C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti a ke snížení zvýšené teploty. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety ASPIRIN C jsou určeny pro dosp...

Everest Ayurveda Tulsi, 100g

nachlazení, kašel a bolesti v krku Popis příznivě působí na celkovou ochranu dýchacích cest pomáhá při nachlazení, kašli a bolestech v krku ulevuje při obtížném polykání, chřipkových příznacích a zvýšené tělesné teplotě vhodný při angíně, zápalu plic, zánětu průdušek a astmatu čaj s tradiční posvátnou bylinou Tulsi známou jako „bazalka svatá" Složení ocimum sanctum, zingiber officinale, glycyrrhiza glabra, cinnamomum tamala, elettaria cardamomum, syzygium aromaticum. Doporučen...