Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Projekcni meteostanice

Nalezeno:    1 produkt

EMOS PCR156

Budík EMOS PCR156 má hodiny řízené rádiovým signálem DCF 77. Je vybaven specifickou funkcí projekce hodin a vnitřní teploty, LCD displejem s oranžovým podsvícením. Na displeji vám poskytne informace o hodinách, minutách, sekundách, měsících, datu, dny v týdnu, čísle týdne a budícího času. Budík EMOS PCR156 je vybaven kalendářem v pátých jazycích. Napájí se 2 x AAA.

Více informací
od 627 Kč
Koupit nejlevněji

Oregon RMR221P

Multifunkční avantgardní projekční hodiny OREGON RMR221P, vám přinášejí nový styl do vaší domácnosti. Kombinací barev a kontrastu textur v elegantním moderním designu jsou vhodným doplňkem pro stylovou domácnost. Projekční hodiny ukazují vnitřní a venkovní teplotu, rádiem kontrolované hodiny a alarm. Formát času 12/24 hodin Časová zóna, od -23 do +23 hodin Datum Budík, dva budící časy Opakované buzení (Snooze), po 8 minutách Projektor Projekce času a venkovní teploty na kanálu č. 1, Otočení o ...

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

EMOS Domácí bezdrátová meteostanice E0211, projekční

; min. a max. teplota: ano; trend teploty: ne; možnost nastavení jednotky teploty: °C/°F; rozměr čidla (d × š × v): 27 × 60 × 95 mm; vnitřní vlhkost: 20 % až 90 % RV, rozlišení 1 %; drátová sonda k čidlu: ne; venkovní vlhkost: 20 % až 90 % RV, rozlišeníPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: