Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prodej cibulovin

Nalezeno:    19 produktů

Hyacint Fondant - prodej cibulovin - hyacinty - 1 ks

Hyacint Fondant - velikost cibulek: 15/16 Hyacint Fondant je odrůda s krásně růžovým květem, který se stane zaručeně tím pravým skvostem Vaší zahrady či pokoje. Květy se objeví na jaře, během dubna či května. Krásně voní a květy jsou vhodné k řezu do vázy. Celkově dosahuje výšky kolem 25 cm.

Cibulky bledulí - Bledule letní - Leucojum aestivum - prodej cibulovin - 2 ks

Bledule letní je rostlina kvetoucí brzy zjara (duben - květen) čistě bílými kvítky. Kvete tedy od února až do dubna, na jednom stonku je více květů. Obvykle se s ní potkáme v lužních lesích a na březích potoků, v parcích a samozřejmě na zahradách. Velikost cibulek: 8/9

Řebčík královský William Rex - Fritillaria imperialis - prodej cibulovin - 1 ks

Řebčík královský s názvem William Rex je nádherná odrůda kvetoucí oranžovo- červenou barvou. Řebčík královský je vysoká, mohutná odrůda , která se stane ve Vaší zahrádce určitě nepřehlédnutelnou. Dá se pěstovat na slunečném stanovišti, jedině je nutné najít místo dobře chráněné větrem, aby se při poryvech nezlomila. Květy o velikosti tenisových míčků se objeví během března až května. Celkově rostlina dorůstá do výšky 75 - 90 cm a potřebuje kolem sebe alespoň 40 cm. Velikost cibulek...

Řebčík Uva-vulpis - Fritillaria - prodej cibulovin - 2 ks

Řebčík Uva Vulpis je odrůda s velmi malými cibulkami o velikosti 5. Na jaře Vás potěší atraktivními květy fialové barvy se žlutým lemem. Rostlina dosahuje výšky 30 - 50 cm.

Modřenec arménský - Muscari armeniacum - prodej cibulovin - 5 ks

Modřenec arménský původně pochází z Malé Asie, ale u nás už se stal velmi oblíbenou cibulovinou. Většinou se s ním potkáváme v zahradách či před zahradách domů, v květinových záhonech či ve skalkách. Modřenec arménský kvete modrou barvou, rostlina dosahuje max 20 - 25 cm. Květy se objevují od března do dubna. Dosahuje výšky 15 - 20 cm. Hodí se k řezu, ale krásný zůstane i na záhonu. Cibulky můžeme na stanovišti ponechat po několik let.

Krokus Pickwick - Crocus vernus - prodej cibulovin - krokusy - 3 ks

Krokus Pickwick neboli Šafrán je velkokvětá zahradní odrůda , vhodná do malých skupinek před stromy či keře, do skalek, do trávníků, ale i do truhlíků a misek. Krokus Pickwick vyniká velmi ranými květy nádherných barev, které se objevují během března a dubna. Barva je fialová, s jemnými bílými pruhy. Dosahuje výšky kolem 15 cm a velmi dobře se mu bude dařit na slunečném stanovišti. Velikost cibulek 7/8

Řebčík královský - Fritillaria imperialis aurora - prodej cibulovin - 1 ks

Řebčík královský Aurora je odrůda s cibulkami skoro o velikosti tenisáků. Roste do výšky až kolem jednoho metru a kvete oranžovou barvou v dubnu a v květnu. Květy jsou ve tvaru zvonku, velmi intenzivně voní.

Narcis Recurvus- prodej cibulovin - plnokvěté narcisy - 3 ks

Narcis Recurvus je až 40 centimetrů vysokou odrůdou narcisu vytvářející překrásné červeně lemované květy, jejichž okvětní lístky jsou bílé zvenku a žluté uvnitř. Rostlina nádherně voní a je vhodná pro pěstování v okrasných záhonech, truhlících a květináčích i k řezu do váz.

Růžový modřenec Pink Sunrise - prodej cibulovin - 2 ks

Modřenec růžový je neobvyklá odrůda světle růžové, až staro- růžové barvy. Celkově rostlina dosahuje max. 20 cm, proto se hodí k chodníkům či k obrubníkům. Kvete během března a dubna.

Montbrécie George - prodej holandských cibulovin - 4 Ks

Montbrécie George kvete žlutě a roste do výšky kolem 35 cm. Na první pohled se podobají gladiolům, ale kvítky jsou však menší.

Pryskyřník plnokvětý oranžový - Ranunculus asiaticus - prodej holandských cibulovin - 3 ks

Pryskyřník plnokvětý oranžový - Ranunculus asiaticus - prodej holandských cibulovin - velikost cibule 6/7 Pryskyřník plnokvětý oranžový barvy kvete květy, které připomínají orientální mák nebo pivoňky. Pryskyřník je rostlina vhodná k řezu, ve váze vydrží dlouho. Celkově rostlina dosahuje výšky 35 cm. Rostlina krásně kvete pak celé léto až do září. Na zimu je nutné cibulky vyjmout ze země a uchovávat v chladu a tmě.

Pryskyřník plnokvětý červený - Ranunculus asiaticus - prodej holandských cibulovin - 3 ks

Pryskyřník plnokvětý červený - Ranunculus asiaticus - prodej holandských cibulovin - velikost cibule 6/7 Pryskyřník plnokvětý červený barvy kvete květy, které připomínají orientální mák nebo pivoňky. Pryskyřník je rostlina vhodná k řezu, ve váze vydrží dlouho. Cibulky sázíme na jaře, je dobré je nejdříve namočit do vody. Rostliny Pryskyřník dosahují výšky až 35 cm. Vhodná doba výsadby je duben až květen. Cibulky sázíme 15 cm od sebe, 5 cm hluboko do země. Rostlině vyhovuje polostín či slune...

Pryskyřník žlutý - Ranunculus asiaticus - prodej holandských cibulovin - 3 ks

Pryskyřník plnokvětý žlutý - Ranunculus asiaticus - prodej holandských cibulovin - velikost cibule 6/7 Pryskyřník plnokvětý žluté barvy kvete květy, které připomínají orientální mák nebo pivoňky. Pryskyřník je rostlina vhodná k řezu, ve váze vydrží dlouho. Cibulky sázíme na jaře, je dobré je nejdříve namočit do vody. Rostliny Pryskyřník dosahují výšky až 35 cm. Vhodná doba výsadby je duben až květen. Cibulky sázíme 15 cm od sebe, 5 cm hluboko do země. Rostlině vyhovuje polostín či slunečné ...

Pryskyřník plnokvětý bílý - Ranunculus asiaticus - prodej holandských cibulovin - 3 ks

Pryskyřník plnokvětý bílý s cibulkami o velikosti 6/7 je rostlina vhodná hlavně k řezu. Ve Váze Vám vydrží dosti dlouho. Květy se objevují v letních měsících až do září.

Hyacintek španělský modrý- prodej holandských cibulovin - Hyacinthoides hispanica - 2 ks

Hyacintek španělský modré barvy je u nás zatím méně známá rostlina. O to větší je to škoda, protože malé modré květy trumpetového tvaru se postupně otevírají a vytváří něžné "hvězdičky". Hyacintek je nenáročný na péči a krásně zvelebí Vaší zahrádku. Rostlina je robustnější, dosahuje výšky 50 cm a kvete levandulově modrou barvou během jarních měsíců - březen - duben. Je odolná vůči nemocem a hodí se i na stinná stanoviště. Hodí se do skupinových výsadeb, kde díky svým početným květům z...

Cibulky krokusů - Flower record - crocus vernus - prodej cibulovin - krokusy - 3 ks

Jedná se o krokus velkokvětý s květy tmavě fialové barvy. Rostlina je vhodná hlavně do skalek, jelikož dosahuje max. výšky kolem 15 cm. Hodí se také do květináčů za okno, kde ve skupině vytváří krásnou podívanou. Jinak rostlina pochází z oblasti Středomoří. Kvete od února do března. Velikost cibulek: 6/7

Tulipán Urumiensis - koupit cibule - holandské nízké tulipány - prodej cibulovin - 3 ks

Tulipán Urumiensis s drobnými cibulkami o velikosti 6/7 je nízká odrůda vhodná hlavně do skalek či do truhlíků . Dorůstá do výšky max. 10 cm . Kvete od března žlutou barvou, která je doplněná okvětními lístky červené barvy.

Narcis Actaea - poeticus - extra vonící odrůda - prodej cibulovin - plnokvěté narcisy - 3 ks

Narcis Actea je nádherně vonící odrůda s bílými květy a uprostřed se žlutým středem. Výška: 40 cm a doba květu je duben až květen.

Hyacint Jan Bos - prodej hyacintů - cibule - 1 ks

Hyacint Jan Bos - prodej cibulovin - velikost 14/15 Hyacint Jan Bos má zářivé šarlatově červené květy. Jedná se o odrůdu hyacintu s nejčervenějším květem. Díky své velmi silné vůni , jsou hyacinty velmi oblíbenými cibulovinami. Květy krásně vyniknou ve skupinkách na zahrádce, či ve váze. Celkově rostlina dorůstá do výšky kolem 25 cm a kvete na jaře.