Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Privesek na naramek

Nalezeno:    588 produktů

Oliver Weber Set Endless

Popis: Set Oliver Weber Endless Set náušnic, přívěsku a náramku od Oliver Weber s názvem Endless bude nádherným souborem šperků pro každodenní nošení i do společnosti. Všechny šperky jsou ozdobeny nádhernými Swarovski křišťály. Nákupem tohoto setu ušetříte více než 550 korun.

Více informací
od 1 453 Kč
Koupit nejlevněji

Oliver Weber Set Monte

Popis: Set Oliver Weber Monte Oliver Weber Set "Monte" tvoří přívěsek, náramek a náušnice. Všechny šperky jsou vyrobené z bižuterního kovu potaženého vrstvou rhodia a bohatě ozdobené nádherně zpracovanými modrými křišťály Swarovski.

Více informací
od 1 286 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek na náramek sandálek IZ4975

Dámský přívěsek sandálek charms collection se zapínáním je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava přívěsku sandálek je s vysokým leskem v kombinaci s ozdobnou červenou glazurou. Přívěsek je určen na náramek nebo na řetízek. Šířka je 7 mm a jeho výška i se zapínáním je 30 mm. Přívěsky charms collection se zapínáním jsou velmi oblíbené přívěsky, ze kterých si můžete velmi snadno poskládat vlastní šperk. Podle své vlastní fantazie a nálady můžete kombinovat přívěsky charms collec...

Hvězdička přívěsek na náramek nebo řetízek IZ9220

Talismanem je přívěsek hvězdička s karabinkou, který si můžete připnout na náramek nebo řetízek. Lesklý povrch je vhodný na gravírování jmen, data či iniciál, proto bude vhodným tipem na dárek. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 12 mm a výška se zapínáním je 19 mm.

Sovička přívěsek na náramek nebo řetízek IZ9219

Roztomilá sovička se zapínáním na karabinku je určena na náramek nebo řetízek. Byla vyrobena ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 10 mm a výška se zapínáním je 20 mm, má lesklý povrch. Skvělý tip na dárek.

Přívěsek kotva na náramek nebo řetízek IZ9211

Námořnická kotva je přívěsek se zapínáním na karabinku, určený na náramek nebo řetízek. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Povrch je hladký a lesklý. Skvělý tip na dárek.

Přívěsek hvězda na náramek nebo řetízek IZ9210

Hvězda se zapínáním na karabinku je přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Je určen na náramek nebo řetízek. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek vločka na náramek nebo řetízek IZ9203

Sněhová vločka se zapínáním na karabinku je přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek botička na náramek nebo řetízek IZ9659

Roztomilý přívěsek ve tvaru botičky určený na náramek nebo řetízek. Použité zapínání je na karabinku, pomocí které přívěsek připnete a snadno si poskládáte vlastní šperk. Šířka je 5,4 mm a výška se zapínáním je 23 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Vhodný i jako originální dárek.

Přívěsek kabelka na náramek nebo řetízek IZ9649

Hravý přívěsek ve tvaru kabelky určený na náramek nebo řetízek. Použité zapínání je na karabinku, pomocí které přívěsek připnete a snadno si poskládáte vlastní šperk. Šířka je 5,4 mm a výška se zapínáním je 23 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Vhodný i jako originální dárek.

Přívěsek kabelka na náramek nebo řetízek IZ9658

Hravý přívěsek ve tvaru kabelky určený na náramek nebo řetízek. Použité zapínání je na karabinku, pomocí které přívěsek připnete a snadno si poskládáte vlastní šperk. Šířka je 5,4 mm a výška se zapínáním je 23 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Vhodný i jako originální dárek.

Přívěsek čtyřlístek na náramek nebo řetízek IZ9025

Čtyřlístek štěstí se zapínáním na karabinku je přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vytvořit vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, jen u nás zdarma. Šířka hvězdy je 13 mm a výška se zapínáním je 19 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek dudlík na náramek nebo řetízek IZ9215

Pohodlný přívěsek má kulatý tvar se zapínáním na karabinku, je určen na náramek nebo řetízek. Ozdobou je středová dekorace v podobě vyřezávaného dětského dudlíku. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Skvělý tip na dárek.

Přívěsek křížek na náramek nebo řetízek IZ9216

Kulatý přívěsek s vyřezávaným symbolem nese podobu křížku. Použité zapínání je na karabinku, proto je vhodný na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Ideální tip na dárek.

Přívěsek chlapeček na náramek nebo řetízek IZ9034

Roztomilý přívěsek chlapeček, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vytvořit svůj vlastní šperk. Neobvyklou ozdobou je vyřezaná hvězdička uprostřed. Je určen na náramek nebo řetízek, zapínání je na karabinku. Šířka přívěsku je 11 mm a výška se zapínáním je 22 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek čtyřlístek na náramek nebo řetízek IZ9208

Medailon čtyřlístek pro štěstí má zapínání na karabinku, je to přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek dospělost na náramek nebo řetízek IZ9206

Přívěsek ve tvaru 18-ky je symbolem dospělosti. Je určen na náramek nebo řetízek. Použité zapínání je na karabinku, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Šířka je 10 mm a výška se zapínáním je 21 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Vhodný jako originální dárek.

Přívěsek holčička na náramek nebo řetízek IZ9038

Roztomilý přívěsek holčička, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vytvořit svůj vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek, zapínání je na karabinku. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata, neobvyklou ozdobou je vyřezané srdíčko uprostřed. Šířka přívěsku je 11 mm a výška se zapínáním je 22 mm.

Přívěsek hvězda na náramek nebo řetízek IZ9026

Zářivá hvězda je přívěsek se zapínáním, který je velmi oblíbený, jelikož si můžete velmi snadno poskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek, povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, jen u nás zdarma. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Šířka hvězdy je 11 mm a výška se zapínáním je 18 mm.

Přívěsek hvězdička na náramek nebo řetízek IZ9217

Pohodlný přívěsek ve tvaru hvězdičky se zapínáním je určen na náramek nebo řetízek, povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, jen u nás zdarma. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm.

Přívěsek Love na náramek nebo řetízek IZ9202

Přívěsek plný lásky s nápisem Love je určen na náramek nebo řetízek. Použité je zapínání na karabinku, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Vyroben byl ze 14 karátového žlutého zlata. Vhodný jako originální dárek.

Přívěsek macík na náramek nebo řetízek IZ9205

Macík se srdíčkem má zapínání na karabinku, je to přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 11 mm a výška se zapínáním je 22 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek medvídek na náramek nebo řetízek IZ9204

Roztomilý medvídek se zapínáním na karabinku,je přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm, má lesklý povrch. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek nekonečno na náramek nebo řetízek IZ9023

Žádaný symbol nekonečna je přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vytvořit vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek, zapínání je na karabinku. Šířka nekonečna je 6 mm a výška se zapínáním je 25 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek srdíčko na náramek nebo řetízek IZ8210

Romantické srdíčko je vyrobeno ze 14karátového zlata s lesklým hladkým povrchem. Povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, které je jen u nás zdarma. Přívěsek se zapínáním je určen na náramek nebo řetízek. Šířka srdíčka je 14 mm a výška se zapínáním je 19 mm. Přívěsky se zapínáním jsou velmi oblíbené, můžete si z nich velmi snadno poskládat vlastní šperk. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.

Přívěsek kočárek na náramek nebo řetízek IZ9212

Jedinečným doplňkem bude kočárek se zapínáním na karabinku, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm, má lesklý povrch. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Skvělý tip na dárek.

Přívěsek andílek na náramek nebo řetízek IZ9218

Medailon s andílkem bude ochranným kouskem, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Má zapínání na karabinku a je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek srdce na náramek nebo řetízek IZ8211

Romantické srdce je vyrobeno ze 14karátového zlata s lesklým hladkým povrchem. Přívěsky se zapínáním jsou velmi oblíbené, můžete si z nich velmi snadno poskládat vlastní šperk. Povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, které je jen u nás zdarma. Šířka srdíčka je 14 mm a výška se zapínáním je 26 mm. Srdce s karabinkou je určeno na náramek nebo řetízek. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.

Srdce přívěsek na řetízek nebo náramek IZ9221

Romantické srdce s karabinkou, které si můžete připnout na náramek nebo řetízek. Lesklý povrch je vhodný na gravírování jmen, data či iniciál, proto bude vhodným tipem na dárek. Bylo vyrobeno ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 15 mm a výška se zapínáním je 18 mm.

Náramek na kotník

Náramek na kotník, Dámský náramek na kotník. Přívěsek ve tvaru kříže je zavěšen na sametové stužce. Nastavitelná délka od 19 cm do 27 cm, velikost přívěsku cca 4 x 2,5 cm

Náramek na kotník

Náramek na kotník, Dámský náramek na kotník. Přívěsek ve tvaru kříže je zavěšen na sametové stužce. Nastavitelná délka od 19 cm do 27 cm, velikost přívěsku cca 4 x 2,5 cm

Náramek na kotník

Náramek na kotník, Dámský náramek na kotník. Přívěsek ve tvaru kříže je zavěšen na sametové stužce. Nastavitelná délka od 19 cm do 27 cm, velikost přívěsku cca 4 x 2,5 cm

Náramek splétaný

Jednoduchý a přitom velmi slušivý náramek na ruku. Náramek tvoří proplétané pramínky [eko kůže] s kuličkovým řetízkem. [Vyrobeno z nabarvené umělé kůže, která může při styku s vodou barvit.] Doplňuje jej přívěsek kormidla zavěšený u zapínání. Obvod řetízku je 18 cm, délka prodlužovací řetízku 4 cm. Šíře náramku je 9 mm. Průměr kormidla 1 cm. [Eko kůže se vyrábí ze syntetických materiálů. Tvoří ji 2 vrstvy - bavlněný úplet a polyuretan. Jedná se o levnější alternativu přírodní kůže, která se jí...

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.

Náramek Storm Trinket Bead

Náramek Storm Trinket Bead, Navrhněte si náramek dle vlastní představy! Na tento náramek lze jednoduše navléknout libovolný přívěsek značky Storm.

Náramek Storm Trinket Bead

Náramek Storm Trinket Bead, Navrhněte si náramek dle vlastní představy! Na tento náramek lze jednoduše navléknout libovolný přívěsek značky Storm.

Náramek Storm Trinket Bead

Náramek Storm Trinket Bead, Navrhněte si náramek dle vlastní představy! Na tento náramek lze jednoduše navléknout libovolný přívěsek značky Storm.