Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Privesek na naramek

Nalezeno:    236 produktů

Oliver Weber Set Monte

Popis: Set Oliver Weber Monte Oliver Weber Set "Monte" tvoří přívěsek, náramek a náušnice. Všechny šperky jsou vyrobené z bižuterního kovu potaženého vrstvou rhodia a bohatě ozdobené nádherně zpracovanými modrými křišťály Swarovski.

Více informací
od 1 286 Kč
Koupit nejlevněji

Kočička dětský kostým

Kočička vel. 3 - 12 měs. Roztomilý dětský kostým kočičky - pelerína s ouškama, rukavice a bačkůrky s protiskluzovou podrážkou. 100% polyester

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Anděl strážný

Bílé andělské šaty se stříbrným potiskem, v pase s bílostříbrnou šňůrou a hvězdičkami. Křídla a svatozář nejsou součástí kostýmu. Materiál: 100% polyester.

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek na náramek sandálek IZ4975

Dámský přívěsek sandálek charms collection se zapínáním je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava přívěsku sandálek je s vysokým leskem v kombinaci s ozdobnou červenou glazurou. Přívěsek je určen na náramek nebo na řetízek. Šířka je 7 mm a jeho výška i se zapínáním je 30 mm. Přívěsky charms collection se zapínáním jsou velmi oblíbené přívěsky, ze kterých si můžete velmi snadno poskládat vlastní šperk. Podle své vlastní fantazie a nálady můžete kombinovat přívěsky charms collec...

Přívěsek na náramek Playboy CH36-CK

Přívěsek Playboy. Přívěsek je vyroben z mosazy a je rhodiován. Používá se ve farmaceutickém průmyslu pro výrobu tělních implantátů. Je odolná vůči neoxidujícím kyselinám a důlkové korozi, neohýbá se, neláme se, nemění barvu, na povrchu se netvoří žádné skvrny, je hypoalergenní (nejsou na ni žádné alergické reakce), neuvolňuje žádné niklové soli. Přívěsek je bez řetízku. :Dárkové balení zdarma

Přívěsek na náramek Playboy CH36-GDCK

Přívěsek Playboy. Přívěsek je vyroben z mosazy a je rhodiován. Používá se ve farmaceutickém průmyslu pro výrobu tělních implantátů. Je odolná vůči neoxidujícím kyselinám a důlkové korozi, neohýbá se, neláme se, nemění barvu, na povrchu se netvoří žádné skvrny, je hypoalergenní (nejsou na ni žádné alergické reakce), neuvolňuje žádné niklové soli. Přívěsek je bez řetízku. :Dárkové balení zdarma

Přívěsek na náramek Playboy CH36-PK

Přívěsek Playboy. Přívěsek je vyroben z mosazy a je rhodiován. Používá se ve farmaceutickém průmyslu pro výrobu tělních implantátů. Je odolná vůči neoxidujícím kyselinám a důlkové korozi, neohýbá se, neláme se, nemění barvu, na povrchu se netvoří žádné skvrny, je hypoalergenní (nejsou na ni žádné alergické reakce), neuvolňuje žádné niklové soli. Přívěsek je bez řetízku. :Dárkové balení zdarma

Romantický přívesek na náramek se srdíčkem SWAROVSKI - 1039071

Romantický přívěsek srdce je univerzální symbol lásky. Noste ji s náramek nebo přívěsek a můžete jej kombinovat s ostatními kouzly. Velikost: 2,5 cm

Přívěsek kotva na náramek nebo řetízek IZ9211

Námořnická kotva je přívěsek se zapínáním na karabinku, určený na náramek nebo řetízek. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Povrch je hladký a lesklý. Skvělý tip na dárek.

Přívěsek hvězda na náramek nebo řetízek IZ9210

Hvězda se zapínáním na karabinku je přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Je určen na náramek nebo řetízek. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek vločka na náramek nebo řetízek IZ9203

Sněhová vločka se zapínáním na karabinku je přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek botička na náramek nebo řetízek IZ9659

Roztomilý přívěsek ve tvaru botičky určený na náramek nebo řetízek. Použité zapínání je na karabinku, pomocí které přívěsek připnete a snadno si poskládáte vlastní šperk. Šířka je 5,4 mm a výška se zapínáním je 23 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Vhodný i jako originální dárek.

Přívěsek kabelka na náramek nebo řetízek IZ9658

Hravý přívěsek ve tvaru kabelky určený na náramek nebo řetízek. Použité zapínání je na karabinku, pomocí které přívěsek připnete a snadno si poskládáte vlastní šperk. Šířka je 5,4 mm a výška se zapínáním je 23 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Vhodný i jako originální dárek.

Přívěsek dudlík na náramek nebo řetízek IZ9215

Pohodlný přívěsek má kulatý tvar se zapínáním na karabinku, je určen na náramek nebo řetízek. Ozdobou je středová dekorace v podobě vyřezávaného dětského dudlíku. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Skvělý tip na dárek.

Přívěsek křížek na náramek nebo řetízek IZ9216

Kulatý přívěsek s vyřezávaným symbolem nese podobu křížku. Použité zapínání je na karabinku, proto je vhodný na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Ideální tip na dárek.

Přívěsek chlapeček na náramek nebo řetízek IZ9034

Roztomilý přívěsek chlapeček, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vytvořit svůj vlastní šperk. Neobvyklou ozdobou je vyřezaná hvězdička uprostřed. Je určen na náramek nebo řetízek, zapínání je na karabinku. Šířka přívěsku je 11 mm a výška se zapínáním je 22 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek čtyřlístek na náramek nebo řetízek IZ9208

Medailon čtyřlístek pro štěstí má zapínání na karabinku, je to přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek dospělost na náramek nebo řetízek IZ9206

Přívěsek ve tvaru 18-ky je symbolem dospělosti. Je určen na náramek nebo řetízek. Použité zapínání je na karabinku, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Šířka je 10 mm a výška se zapínáním je 21 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Vhodný jako originální dárek.

Přívěsek holčička na náramek nebo řetízek IZ9038

Roztomilý přívěsek holčička, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vytvořit svůj vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek, zapínání je na karabinku. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata, neobvyklou ozdobou je vyřezané srdíčko uprostřed. Šířka přívěsku je 11 mm a výška se zapínáním je 22 mm.

Přívěsek hvězda na náramek nebo řetízek IZ9026

Zářivá hvězda je přívěsek se zapínáním, který je velmi oblíbený, jelikož si můžete velmi snadno poskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek, povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, jen u nás zdarma. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Šířka hvězdy je 11 mm a výška se zapínáním je 18 mm.

Přívěsek hvězdička na náramek nebo řetízek IZ9217

Pohodlný přívěsek ve tvaru hvězdičky se zapínáním je určen na náramek nebo řetízek, povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, jen u nás zdarma. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm.

Přívěsek Love na náramek nebo řetízek IZ9202

Přívěsek plný lásky s nápisem Love je určen na náramek nebo řetízek. Použité je zapínání na karabinku, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm. Vyroben byl ze 14 karátového žlutého zlata. Vhodný jako originální dárek.

Přívěsek macík na náramek nebo řetízek IZ9205

Macík se srdíčkem má zapínání na karabinku, je to přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 11 mm a výška se zapínáním je 22 mm. Byl vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek medvídek na náramek nebo řetízek IZ9204

Roztomilý medvídek se zapínáním na karabinku,je přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 14 mm a výška se zapínáním je 20 mm, má lesklý povrch. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek nekonečno na náramek nebo řetízek IZ9023

Žádaný symbol nekonečna je přívěsek, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vytvořit vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek, zapínání je na karabinku. Šířka nekonečna je 6 mm a výška se zapínáním je 25 mm. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata.

Přívěsek srdíčko na náramek nebo řetízek IZ8210

Romantické srdíčko je vyrobeno ze 14karátového zlata s lesklým hladkým povrchem. Povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, které je jen u nás zdarma. Přívěsek se zapínáním je určen na náramek nebo řetízek. Šířka srdíčka je 14 mm a výška se zapínáním je 19 mm. Přívěsky se zapínáním jsou velmi oblíbené, můžete si z nich velmi snadno poskládat vlastní šperk. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.

Přívěsek kočárek na náramek nebo řetízek IZ9212

Jedinečným doplňkem bude kočárek se zapínáním na karabinku, jehož prostřednictvím si můžete velmi snadno vyskládat vlastní šperk. Je určen na náramek nebo řetízek. Šířka je 13 mm a výška se zapínáním je 20 mm, má lesklý povrch. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Skvělý tip na dárek.

Přívěsek srdce na náramek nebo řetízek IZ8211

Romantické srdce je vyrobeno ze 14karátového zlata s lesklým hladkým povrchem. Přívěsky se zapínáním jsou velmi oblíbené, můžete si z nich velmi snadno poskládat vlastní šperk. Povrch je vhodný na gravírování iniciál, jmen či data, které je jen u nás zdarma. Šířka srdíčka je 14 mm a výška se zapínáním je 26 mm. Srdce s karabinkou je určeno na náramek nebo řetízek. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.

Srdce přívěsek na řetízek nebo náramek IZ9221

Romantické srdce s karabinkou, které si můžete připnout na náramek nebo řetízek. Lesklý povrch je vhodný na gravírování jmen, data či iniciál, proto bude vhodným tipem na dárek. Bylo vyrobeno ze 14karátového žlutého zlata. Šířka je 15 mm a výška se zapínáním je 18 mm.

DAMSON Náramek na kotník

Dámský náramek na kotník. Přívěsek ve tvaru kříže je zavěšen na sametové stužce

Přívěsek PÍSMENKA CH35C

Přívěsek lze připnout na náramek, řetízek, klíče atd.... Materiál: Rhodiovaná mosaz Cena za 1 přívěsek (bez řetízku) Dekor Zirkony Kov Rhodiovaná mosaz Povrchová úprava Leštěný povrch Barva Ocelová Určení Dámský, Velikost šperku v mm 32 x 32

Náramek splétaný

Jednoduchý a přitom velmi slušivý náramek na ruku. Náramek tvoří proplétané pramínky [eko kůže] s kuličkovým řetízkem. [Vyrobeno z nabarvené umělé kůže, která může při styku s vodou barvit.] Doplňuje jej přívěsek kormidla zavěšený u zapínání. Obvod řetízku je 18 cm, délka prodlužovací řetízku 4 cm. Šíře náramku je 9 mm. Průměr kormidla 1 cm. [Eko kůže se vyrábí ze syntetických materiálů. Tvoří ji 2 vrstvy - bavlněný úplet a polyuretan. Jedná se o levnější alternativu přírodní kůže, která se jí...

Přívěsek ŠICÍ STROJ 16x20mm (2 ks)

Kovový přívěsek ve tvaru šicího stroje je ideálním tematickým doplňkem pro švadlenku a všechny, kteří mají zálibu v ručních pracích. Přidejte přívěsek na náramek, náušnice, nebo s ním ozdobte třeba zápisník se střihy či krabici na šití. Šicí stroj je z přední strany velmi propracovaný. Motiv není oboustranný. Rozměry: 16 x 20 mm (výška i s očkem x šířka). Průvlek očka jsou 2 mm.

Přívěsek ŠICÍ STROJ 16x20mm (10 ks)

Kovový přívěsek ve tvaru šicího stroje je ideálním tematickým doplňkem pro švadlenku a všechny, kteří mají zálibu v ručních pracích. Přidejte přívěsek na náramek, náušnice, nebo s ním ozdobte třeba zápisník se střihy či krabici na šití. Šicí stroj je z přední strany velmi propracovaný. Motiv není oboustranný. Rozměry: 16 x 20 mm (výška i s očkem x šířka). Průvlek očka jsou 2 mm.

Přívěsek ŠICÍ STROJ 16x20mm (100 ks)

Kovový přívěsek ve tvaru šicího stroje je ideálním tematickým doplňkem pro švadlenku a všechny, kteří mají zálibu v ručních pracích. Přidejte přívěsek na náramek, náušnice, nebo s ním ozdobte třeba zápisník se střihy či krabici na šití. Šicí stroj je z přední strany velmi propracovaný. Motiv není oboustranný. Rozměry: 16 x 20 mm (výška i s očkem x šířka). Průvlek očka jsou 2 mm.

Přívěsek ŠICÍ STROJ 16x20mm (300 ks)

Kovový přívěsek ve tvaru šicího stroje je ideálním tematickým doplňkem pro švadlenku a všechny, kteří mají zálibu v ručních pracích. Přidejte přívěsek na náramek, náušnice, nebo s ním ozdobte třeba zápisník se střihy či krabici na šití. Šicí stroj je z přední strany velmi propracovaný. Motiv není oboustranný. Rozměry: 16 x 20 mm (výška i s očkem x šířka). Průvlek očka jsou 2 mm.

Přívěsek ŠICÍ STROJ 16x20mm (1500 ks)

Kovový přívěsek ve tvaru šicího stroje je ideálním tematickým doplňkem pro švadlenku a všechny, kteří mají zálibu v ručních pracích. Přidejte přívěsek na náramek, náušnice, nebo s ním ozdobte třeba zápisník se střihy či krabici na šití. Šicí stroj je z přední strany velmi propracovaný. Motiv není oboustranný. Rozměry: 16 x 20 mm (výška i s očkem x šířka). Průvlek očka jsou 2 mm.

Výroba náramků + přívěsek na fotku

; Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek,; u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které; k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.;

Výroba náramků + přívěsek na fotku

; Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek,; u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které; k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.;

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.

Výroba náramků + přívěsek na fotku

Sada náramků s přívěškem.Vytvoř si svůj vlastní náramek, u kterého můžeš měnit fotku. Sada obsahuje mnoho korálků, které k sobě ladí, pásek a 3 přívěšky na fotku.