Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Privesek drak

Nalezeno:    64 produktů

Karneol přívěsek

Přívěsek vyrobený z broušeného karneolu. Velikost kamene cca 30x20mm.Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Hra o trůny

Tento unikátní 3D průvodce, inspirovaný cenou Emmy ověnčeným seriálem HBO Hra o trůny, vezme čtenáře na vzrušující cestu do světa Západozemí. Naleznete zde neuvěřitelné trojrozměrné ztvárnění klíčových míst, včetně Zimohradu, Králova přístaviště a Zdi, a setkáte se v ní i s dalšími věhlasnými ikonami této fantasy série, jako jsou zlovlci, bílí chodci a draci. Úchvatná a fascinující Hra o trůny: Prostorový průvodce po Západozemí je naprostou nezbytností pro každého fanouška tohoto fenoménu....

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek Drak Šmak

Drak třímající v pařátu kuličku (barva dle aktuálního výběru), přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 4 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek Drak VII

Velký okřídlený drak s rozevřenou tlamou. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 6 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak - bodec

Cínový bodec omotaný drakem, krásný přívěsek použitelný též jako zapínání. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 6 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak V

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak II

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak III

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 4,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak I

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak VI

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak IV

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 5,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

S0691 Přívěsek DRAK z chirurgické oceli

Přívěsek DRAK z chirurgické oceli Výška 3,5cm, šířka 2,5cm Dárková krabička zdarma

S0705 Přívěsek DRAK z chirurgické oceli

Přívěsek DRAK z chirurgické oceli Výška 4,5cm, šířka 4cm Dárková krabička zdarma

S1367 Přívěsek DRAK z chirurgické oceli

Přívěsek DRAK z chirurgické oceli Průměr 3,9cm Dárková krabička ZDARMA!

S0497 Přívěsek DRAK z chirurgické oceli

Přívěsek DRAK z chirurgické oceli Výška 5cm, šířka 3,2cm Dárková krabička zdarma!

Přívěsek karneol Drak

Drak je symbolem svrchované moci, spravedlivého vládnutí, moudrosti a úspěchu. Přívěsek s drakem je vyroben z karneolu, což je kámen jenž učí umění bytí v přítomnosti, napomáhá lepšímu soustředění a nalezení správného životního směru. Drak je symbolem svrchované moci, přirozené autority, spravedlivého vládnutí, moudrosti a úspěchu. Přívěsek je vyroben z polodrahokamu karneolu, jenž vyzařuje teplou a živoucí energii samotné země. Karneol posiluje vyrovnanost a přírodní sounáležitost, ohleduplnos...

Přívěsek keltský drak bronzový

Přívěsek je zhotoven z bronzu, výška cca 2,5 cm. Ke šperku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek keltský drak

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Zlatý přívěsek "čínský drak" / 1423

Zlatý přívěsek pánský. Čínský drak se sedmi bílými zirkony a jedním červeným na oválné placce. Přívěšek pro větší řetízek, naprosto málo viděný kousek. U tohoto zboží je nutná záloha předem ve výši 15%. Po připsání platby na náš bankovní účet, bude objednávka ihned odeslána s doručením do druhého dne (platí pro pracovní dny).

Přívěsek keltský drak bronzový II

Přívěsek je zhotoven z bronzu, průměr cca 3 cm. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

S1276 Přívěsek OKŘÍDLENÝ DRAK z chirurgické oceli

Přívěsek OKŘÍDLENÝ DRAK z chirurgické oceli Průměr 4,9cm, průměr očka 0,75cm Dárková krabička zdarma :-)

Velký drak - přívěsek z oceli

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. Výška: cca 4,5cm Šířka: cca 3,5cm

Stočený drak - přívěsek z oceli

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. cca 2,5cm

Kovový přívěšek keltský DRAK, bal. 1ks

Vintage přívěšek. V nabídce v různých barvách - keltský, bronz, měď... Rozměr: 50/32mm Materiál: kov, obecný bez puncu Cena za celé balení 1ks Zasíláme pečlivě a přehledně baleno sáčcích, v bublinkách či obalkových krabičkách. Fotografie podléhají autorským právům, děkujeme že respektujete zákony.

Kovový přívěšek měděný DRAK, bal. 1ks

Vintage přívěšek. V nabídce v různých barvách - keltský, bronz, měď... Rozměr: 50/32mm Materiál: kov, obecný bez puncu Cena za celé balení 1ks Zasíláme pečlivě a přehledně baleno sáčcích, v bublinkách či obalkových krabičkách. Fotografie podléhají autorským právům, děkujeme že respektujete zákony.

Přívěsek platinový drak, 27x16 mm (5 ks)

Kovové jednostranné přívěsky platinové barvy ve tvaru draka. Rozměry: 27x16 mm. Průvlek 3 mm. Cena za 5 kusů.

Asijský drak - stříbrný přívěsek

Drak je přívěsek, který má mnohé využití. Zejména asijští draci a jejich vyobrazení jsou velmi oblíbeným motivem přívěsků určených k nošení na krku. Tento přívěsek je vytvořený ze stříbra s ryzostí 925 / 1000 a jistě zaujme všechny, kdo mají rádi draky, zvířátka, tajemné síly, temné subkultury a nebo mýtické tvory,... Materiál: stříbro 925 / 1000

Drak - stříbrný přívěšek

Zajímavý drak s netradičně pojatým zpracováním. Tento drak je totiž na rozdíl od většiny svých kolegů hubený střízlík. Draci jsou velmi oblíbeni v podobě přívěsků. Nosí je lidi různých generací i vyznavači různých směrů. Často je nošen členy různých temných subkultur, posluchači temné muziky, ale i milovníky starých časů... Materiál: stříbro 925 / 1000

Stočený drak - ocelový přívěsek

Hmotnost: 6.54 g 2.50 x 3.90cm Přívěsek je dodáván bez řetízku.

Rohatý drak - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. Výška: cca 4,5cm

Lezoucí drak - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. výška: cca 4,5cm šířka: cca 2,5cm

Drak a Kuan Jin - přívěsek

Drak je symbolem svrchované moci, spravedlivého vládnutí, moudrosti a úspěchu. Přívěsek se znamením čínského zodiacu - Drak, s koženou šňůrkou. Z druhé strany přívěsku je zobrazena oblíbená bohyně Kuan Jin, bohyně milosrdenství, jejíž energie podporuje všechny pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Rozměry přívěsku 3,8 x 2,5 cm Materiál kov

Vysoký drak z oceli - přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. výška cca: 5,8cm

Drak, lebka, růže - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. Výška: cca 4,5cm bez očka

Drak hledící vpřed - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. Výška: cca 4cm Šířka: cca 2,5cm