Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Privesek drak

Nalezeno:    57 produktů

Přívěsek Drak Šmak

Drak třímající v pařátu kuličku (barva dle aktuálního výběru), přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 4 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek Drak VII

Velký okřídlený drak s rozevřenou tlamou. krásný masivní přívěsek pro všechny milovníky vznešených draků. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak - bodec

Cínový bodec omotaný drakem, krásný přívěsek použitelný též jako zapínání. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 6 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak V

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak II

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak III

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 4,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak I

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak VI

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek drak IV

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 5,5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

S0691 Přívěsek DRAK z chirurgické oceli

Přívěsek DRAK z chirurgické oceli Výška 3,5cm, šířka 2,5cm Dárková krabička zdarma

S0705 Přívěsek DRAK z chirurgické oceli

Přívěsek DRAK z chirurgické oceli Výška 4,5cm, šířka 4cm Dárková krabička zdarma

S1367 Přívěsek DRAK z chirurgické oceli

Přívěsek DRAK z chirurgické oceli Průměr 3,9cm Dárková krabička ZDARMA!

Přívěsek keltský drak bronzový

Přívěsek je zhotoven z bronzu, výška cca 2,5 cm. Ke šperku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Přívěsek keltský drak

Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Zlatý přívěsek "čínský drak" / 1423

Zlatý přívěsek pánský. Čínský drak se sedmi bílými zirkony a jedním červeným na oválné placce. Přívěšek pro větší řetízek, naprosto málo viděný kousek. U tohoto zboží je nutná záloha předem ve výši 15%. Po připsání platby na náš bankovní účet, bude objednávka ihned odeslána s doručením do druhého dne (platí pro pracovní dny).

Přívěsek keltský drak bronzový II

Přívěsek je zhotoven z bronzu, průměr cca 3 cm. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Velký drak - přívěsek z oceli

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. Výška: cca 4,5cm Šířka: cca 3,5cm

Stočený drak - přívěsek z oceli

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. cca 2,5cm

Přívěsek platinový drak, 27x16 mm (5 ks)

Kovové jednostranné přívěsky platinové barvy ve tvaru draka. Rozměry: 27x16 mm. Průvlek 3 mm. Cena za 5 kusů.

Asijský drak - stříbrný přívěsek

Drak je přívěsek, který má mnohé využití. Zejména asijští draci a jejich vyobrazení jsou velmi oblíbeným motivem přívěsků určených k nošení na krku. Tento přívěsek je vytvořený ze stříbra s ryzostí 925 / 1000 a jistě zaujme všechny, kdo mají rádi draky, zvířátka, tajemné síly, temné subkultury a nebo mýtické tvory,... Materiál: stříbro 925 / 1000

Drak - stříbrný přívěšek

Zajímavý drak s netradičně pojatým zpracováním. Tento drak je totiž na rozdíl od většiny svých kolegů hubený střízlík. Draci jsou velmi oblíbeni v podobě přívěsků. Nosí je lidi různých generací i vyznavači různých směrů. Často je nošen členy různých temných subkultur, posluchači temné muziky, ale i milovníky starých časů... Materiál: stříbro 925 / 1000

Stočený drak - ocelový přívěsek

Hmotnost: 6.54 g 2.50 x 3.90cm Přívěsek je dodáván bez řetízku.

Rohatý drak - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. Výška: cca 4,5cm

Lezoucí drak - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. výška: cca 4,5cm šířka: cca 2,5cm

Drak a Kuan Jin - přívěsek

Drak je symbolem svrchované moci, spravedlivého vládnutí, moudrosti a úspěchu. Přívěsek se znamením čínského zodiacu - Drak, s koženou šňůrkou. Z druhé strany přívěsku je zobrazena oblíbená bohyně Kuan Jin, bohyně milosrdenství, jejíž energie podporuje všechny pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Rozměry přívěsku 3,8 x 2,5 cm Materiál kov

Vysoký drak z oceli - přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. výška cca: 5,8cm

Drak, lebka, růže - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. Výška: cca 4,5cm bez očka

Drak hledící vpřed - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk. Výška: cca 4cm Šířka: cca 2,5cm

Stočený drak - varianta 2 - ocelový přívěsek

Hmotnost: 4.10 g 2.50 x 2.50cm Přívěsek je dodáván bez řetízku.

Asijský drak s ocasem - stříbrný přívěsek

Tento přívěsek je jedním z řady vyobrazení draků v podobě přívěsku. Jedná se o draka sedícího či jdoucího, který má přizvednutý ocas. Přívěsek je vyroben ze stříbra o vysoké ryzosti 925 / 1000 a můžete jej mít, pokud si jej u nás objednáte. Čeká na vás. Materiál: stříbro 925 / 1000