Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prenosne chladnicky

Nalezeno:    3 produkty

PACKIT Sandwich Bag black

Uchovejte si sendvič v perfektní teplotě, kdekoli se nacházíte, pomocí této malé přenosné "chladničky" bez potřeby těžkých a tajících kostek ledu. A nejen sendvič! Do chladicího pouzdra se bez potíží vejde třeba zdravý snack typu hroznu vína, plátků jablka či kousků zeleniny. Ekologické řešení pro ty, kteří nechtějí generovat odpad v podobě mnoha plastových sáčků coby zbytků každodenní svačiny.

Stolní mixér ETA Blendic Team 4011 90010

Příkon mixéru (W): 1000Objem hlavní nádoby (l): 0.7Pulzní spínač: ANOMateriál nádoby: plastFunkce, příslušenství: drcení ledu; mixováníProvedení výrobku: černá barva, nerezSÍLA A JEMNOST V SOBĚZdravé smoothie plné vlákniny, vitamínů a enzimů. Přesně takové vám namixuje ETA Blendic Team ETA401190010 –nutri mixer s unikátním 6-ti ramenným nožem BlendeX z nerezu s vroubkovaným ostřím, které zajistí dokonale jemné smoothie. Dle chuti vám namíchá i fitness nápoje, mléčné koktejly, alko i nealko ...

Stolní mixér ETA Blendic Premium 4011 90000

Příkon mixéru (W): 1000Objem hlavní nádoby (l): 0.7Pulzní spínač: ANOMateriál nádoby: TritanFunkce, příslušenství: drcení ledu; mixováníProvedení výrobku: šedá barva, nerezSÍLA A JEMNOST V SOBĚZdravé smoothie plné vlákniny, vitamínů a enzimů. Přesně takové vám namixuje ETA Blendic Premium ETA401190000 – prémiový nutri mixer s unikátním 6-ti ramenným nožem BlendeX z nerezu s vroubkovaným ostřím, které zajistí dokonale jemné smoothie. Dle chuti vám namíchá i fitness nápoje, mléčné koktejly, ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: