Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Predsinova sestava mecki

Nalezeno:    16 produktů

Tempo Kondela Mecki

elegantní předsíňová sestava, materiál: DTD laminovaná, provedení: noce / bílá, rozměry: ŠxVxH: věšáková sestava 100x190x26 cm. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 730 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela VIRA - MECKI

elegantní předsíňová sestava, materiál: DTD fóliovaná, provedení: dub sonoma / bílá, rozměry: ŠxVxH: skříň policová 55x190x26 cm, věšáková sestava 100x190x26 cm, dodávano v demontu

Více informací
od 1 820 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela, s.r.o. Předsíňová sestava Mecki, bílá

Specifikace: elegantní předsíňová sestava materiál: DTD laminovaná provedení: noc / bílá rozměry ŠxVxH: věšáková sestava 100x190x26 cm Dodáváno v demontu.

Předsíňová sestava, noce, bílá, Mecki

Elegantní předsíňová sestava, materiál: DTD laminovaná, provedení: noce / bílá, rozměry: (ŠxHxV): věšáková sestava 100x26x190 cm. Dodáváno v demontu.

Předsíňová sestava, wenge, bílá Mecki

Elegantní předsíňová věšáková sestava, materiál: DTD laminovaná, provedení: wenge / bílá, rozměry (ŠxHxV): 100x26x190 cm. Dodáváno v demontu.

TEMPO KONDELA Předsíňová sestava, noce, bílá, Mecki

elegantní předsíňová sestava, materiál: DTD laminovaná, provedení: noce / bílá, rozměry: ŠxVxH: věšáková sestava 100x190x26 cm. Dodáváno v demontu.

TEMPO KONDELA Předsíňová sestava, wenge, bílá Mecki

elegantní předsíňová věšáková sestava, materiál: DTD laminovaná, provedení: wenge / bílá, rozměry (ŠxVxH): 100x190x26 cm. Dodáváno v demontu.

Tempo Kondela, s.r.o. Předsíňová sestava Mecki, wenge/bílá

Specifikace: elegantní předsíňová věšáková sestava materiál: DTD laminovaná provedení: wenge / bílá rozměry (ŠxVxH): 100x190x26 cm Dodáváno v demontu.

Tempo Kondela, s.r.o. Předsíňová věšáková sestava VIRA - MECKI, dub sonoma / bílá

Specifikace: elegantní předsíňová sestava materiál: DTD fóliovaná provedení: dub sonoma / bílá rozměry ŠxVxH: skříň policová 55x190x26 cm, věšáková sestava 100x190x26 cm dodávano v demontu

TEMPO KONDELA Předsíňová věšáková sestava, dub sonoma / bílá, VIRA - MECKI

elegantní předsíňová sestava, materiál: DTD fóliovaná, provedení: dub sonoma / bílá, rozměry: ŠxVxH: věšáková sestava 100x190x26 cm, dodávano v demontu

Předsíňová věšáková sestava, dub sonoma / bílá, VIRA - MECKI

Elegantní předsíňová sestava, materiál: DTD fóliovaná, provedení: dub sonoma / bílá, rozměry: (ŠxHxV): věšáková sestava 100x26x190 cm, lze přikoupit policovou skříň 55x26x190 cm, dodávano v demontu

Předsíňová skříň, dub sonoma / bílá, VIRA - MECKI

Elegantní předsíňová sestava, materiál: DTD fóliovaná, provedení: dub sonoma / bílá, rozměry (ŠxHxV) - skříň policová 55x26x190 cm, věšáková sestava 100x190x26 cm

Tempo Kondela Věšáková sestava MECKI - noce

Provedení: Předsíňová věšáková sestava patří do elegantní předsíňové sestavy Mecki. Sestavu tvoří věšáková sestava a policová skříň, komponenty se prodávají jednotlivě. Doporučujeme kombinovat se skříní Mecki (viz související zboží). Věšáková sestava je zhotovena z laminované dřevotřísky v barevném provedení noce / bílá. Dodáváno v demontu. Montážní návod ke stažení:

Tempo Kondela Věšáková sestava MECKI - wenge

Provedení: Předsíňová věšáková sestava patří do elegantní předsíňové sestavy Mecki.  Doporučujeme kombinovat se skříní Mecki (viz související zboží). Věšáková sestava obsahuje věšák se zrcadlem a botník. Je zhotovena z laminované dřevotřísky v barevném provedení wenge / bílá. Dodáváno v demontu. Montážní návod ke stažení:

Mecki, ořech/ bílá

Předsíňová stěna 60218 Barva: ořech/bílá Sestava kompletu věšáku se zrcadlem a botníku (výklopná zásuvka a zásuvka). Rozměry (š x h x v): věšák se zrcadlem 100x 6 x 122 cm, botník 100 x 24 x 70 cm Materiál: lamino Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců.

Tempo Kondela Skříň MECKI - wenge

Provedení: Předsíňová policová skříň patří do elegantní předsíňové sestavy Mecki. Sestavu tvoří věšáková sestava a policová skříň, komponenty se prodávají jednotlivě. Doporučujeme kombinovat s věšákovou sestavou Mecki (viz související zboží). Skříň je zhotovena z laminované dřevotřísky v barevném provedení wenge / bílá. Dodáváno v demontu. Montážní návod ke stažení:

Tempo Kondela Skříň MECKI - noce

Provedení: Předsíňová policová skříň patří do elegantní předsíňové sestavy Mecki. Sestavu tvoří věšáková sestava a policová skříň, komponenty se prodávají jednotlivě. Doporučujeme kombinovat s věšákovou sestavou Mecki (viz související zboží). Skříň je zhotovena z laminované dřevotřísky v barevném provedení noce / bílá. Dodáváno v demontu. Montážní návod ke stažení:

Předsíň - Tempo Kondela - Vira-Mecki

Předsíňová sestava v barevné kombinaci dub sonoma s bílou barvou. Skříňka je vyrobena z materiálu laminované DTD. Složená je z nízkého širokého botníku s jedněmi dveřmi. Nad ním je na levé straně umístit jednu polička se zásuvkou. Nad ním je umístěn zrcadlo, ktere je upevněno na závěsný věšák z jeho levé strany. Věšák má v horní části jednu poličku.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:sestava hn    •  msi sestava    •  sestava bu    •  sestava dv 2    •  sestava pc    •  lg sestava    •  115 cm stena predsinova    •  predsinova stena viola    •  predsinova skrinka    •  predsinova stena rita i    •