Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prava jelenice

Nalezeno:    5 produktů

Jelenice pravá 25cm

Jelenice pravá 25cm. Vysoce nasáklivá a trvanlivá utěrka z přírodní kůže sloužící k vysoušení karoserií, skel, chromovaných dílů vozidel, atd. Nezanechává šmouhy. Distributor: NOVAKS international, s. r. o.

Car-pride jelenice pravá 30 x 30cm

S pravou jelenicí Car-pride se Vám bude auto leštit jedna báseň. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

KENCO Utěrka na mytí a leštění Kůže pravá 1160cm2

Pravá kůže na mytí, nezanechává šmouhy a výtečně saje vodu. Určeno k čištění skel, zrcátek, na lakované, chromované a plastové části, k osušení kapek vody. Po použití vymáchejte ve vlažné vodě, nechte vykapat a volně uschnout. Technické údaje: - rozměry: 1160 cm² (cca 28 x 41cm) - barva: přírodní - materiál: pravá kůže (jelenice)

zz KVALITNÍ AUTOKOSMETIKA

Balíček péče o Vaše auto 1. Astonish autošampon+lesk 750ml Jedinečná receptura s vynikající mycí schopností, která zanechá na Vašem autě ochrannou, lesklou a voděodolnou vrstvu. Bezpečně odstraňuje první stopy koroze a zaschlou špínu. Po použití zanechává oslnivý a dlouhodobý lesk, obnovuje vzhled. 2.Astonish čistič na palubní desky 500ml Astonish čistič na palubní desky. Jedinečná receptura, která čistí a ochraňuje vnitřní lišty Vašeho auta. Zanechává vysoký lesk a díky antistatické složce...