Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prahove listy

Nalezeno:    1828 produktů

ALU E46

Popis: Sněhové hrablo ALU E46 * !!! Hliníková ergo násada !!! * Toto hrablo je kombinací vlastností jako je ergonomie, odolnost a výkonnost. * Precizní provedení a funkce Ergo Alu je zárukou bezzávadového pracovního nástroje. * Hrablo je vyrobeno z originálního granulátu. Tato lopata má hliníkové kování (masvní náběhová lišta), které usnadňuje práci s již zmrzlým sněhem. * Lopata si zachovává svou kvalitu i při teplotě - 25°C. * Násada je hliníková, vyprofilovaná, dlouhá 110 cm, díky čemu je lo...

Více informací
od 1 124 Kč
Koupit nejlevněji

Prahové lišty Carbon univerzální (pravý carbon)

Prahové lišty Foliatec univerzální pravý carbon Prahové lišty z pravého carbonu - oživte vstup do Vašeho vozu pravým karbonem. Tento nepřehlédnutelný doplněk upoutá již při nástupu do vozu.- pravý carbon- flexibiní, samolepící- luxusní vzhledRozměr: 3,5 x 60 cm Balení obsahuje 2 kusy!

Prahové lišty Lorinser s podsvíceným logem

Prahové lišty Lorinser s podsvíceným logem pro vůz M.B. Prahové lišty Lorinser z ušlechtilé oceli s podsvíceným logem. Sada 2ks.Lorinser je jedním z nejuznávanějších úpravců vozů Mercedes-Benz na světě. Tento světoznámý úpravce má s úpravami vozů s třícípou hvězdou ve znaku více než 30ti leté zkušenosti a po celou tuto dobu si zakládá zejména na individuálním přístupu, špičkové kvalitě při výrobě a jedinečném designu.

Podsvícené prahové lišty pro MB třídy GL X166

Podsvícené prahové lišty pro MB třídy GL X166 Podsvícené prahové lišty pro vůz Mercedes-Benz třídy GL model X166.Sada obsahuje 2 ks prahových lišt s logem Lorinser, které je podsvícené.

Prahové lišty Lorinser s podsvíceným logem pro MB třídy E

Prahové lišty Lorinser s podsvíceným logem pro MB třídy E Prahové lišty Lorinser z ušlechtilé oceli s podsvíceným logem. Sada 2ks.Lorinser je jedním z nejuznávanějších úpravců vozů Mercedes-Benz na světě. Tento světoznámý úpravce má s úpravami vozů s třícípou hvězdou ve znaku více než 30ti leté zkušenosti a po celou tuto dobu si zakládá zejména na individuálním přístupu, špičkové kvalitě při výrobě a jedinečném designu.