Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Povleceni bavlnene souprava

Nalezeno:    236 produktů

Ariatex Bavlněné povlečení VIRGINA 140x200 jednolůžko - standard

Povlečení je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, je opatřeno praktickým zipovým uzávěrem se záklopkou. Materiálové složení: 100% Bavlna hladká Údržba a praní: Doporučujeme prát na 40°C. /> Před prvním použitím povlečení vyperte. /> Perte vždy naruby. /> Používejte prášek na barevné prádlo a nikdy nepoužívejte bělidla. /> Pokud prádlo sušíte v sušičce, zvolte šetrný program. /> Když si nejste jisti, dodržujte značky uvedené na štítku. Povlečení ´´VIRGINA´´ s podzimním nádechem ...

Povlečení BRENTON bavlna hladká (více rozměrů, materiálů)

Bavlněné povlečení s motivem koláže geometrických tvarů v hnědé barvě. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení SUNSET ŽLUTÝ bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Bavlněné povlečení s motivem žlutých pruhů. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Matějovský Povlečení Medvídek Pú s míčem

Dětské bavlněné povlečení s potiskem známých oblíbených filmových postav. Souprava ložního povlečení z kvalitní čisté bavlny Medvídek Pú s míčem. Zapínání na zip. Velikosti soupravy v centimetrech: 1x 140/200, 1x 70/90. Maximální kvalitu a jemnost prádla

Povlečení SOCHA SVOBODY bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem sochy Svobody na modrém pozadí. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení ADVENTURE bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem námořnických hlavních symbolů. Povlečení je oboustranné a je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení FRESH bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem ornamentů a květů na modrém pozadí. Povlečení je oboustranné a je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení LAVIO bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem tmavě modrého kára s květinami. Povlečení je oboustranné a je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení POETICA bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem koláže levandulových polí se zastaralými doplňky. Povlečení je oboustranné a je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení CALDERO bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s červeným, bílým a černým geometrickým motivem. Povlečení je oboustranné a je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení DIXON bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem barevných pastelových čtverců spojených čárami do velkého čtverce. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení FORTUNO PETROL bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem geometrického vzoru v zářivých odstínech petrolejové barvy. Povlečení je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení JACOMO bavlna hladká(více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem různých odstínů modrých pruhů se světle abstraktními prvky. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení RAMON bavlna hladká(více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem prolínajícího modrého, hnědého a béžového kára se vzorováním. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení FORTUNO SUN bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem geometrického vzoru v zářivých odstínech žluté barvy. Povlečení je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení MAŠLIČKY RŮŽOVÉ bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Bavlněné povlečení s motivem malých kytic posetých po celém povlečení. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na zip.

Povlečení PARIS JOLI bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem kytičkového nápisu na bílém podkladě s kytičkami. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení GRAFITY ART bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem pestrobarevných grafitů na světle šedém pozadí. Povlečení je oboustranné a z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení TOLEDO bavlna hladká(více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motive černé a lomené bílé barvy s jednoduchým čtvercovým motivem. Povlečení je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení GOLD bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivy ornamentů ve zlatavých a měděných odstínech dokonale vynikají na tmavě antracitovém podkladu. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení LEOPARD WILD bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem leoparda připraveného k útoku na černém pozadí. Povlečení je oboustranné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení PARIS ROMANTIC bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem Eiffelovy věže v romantickém podání laděné do růžova. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení ROMA bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem antických památek v Římě. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení TIMELESS LONDON bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem londýnské památky Big Ben ( londýnské hodiny). Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení VENEZIA bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem koláže romantických míst v Benátkách při západu slunce. Povlečení je oboustranné a z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení MOBIL bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem dotykového mobilu. Povlečení je oboustranné a je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení STAR (HVĚZDA) bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem koláže hvězdiček, vloček a různých dřevěných povrchů. Povlečení je u obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení VEVERKA bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s Vánočním motivem veverky v zimě a dalších symbolů zimy. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Dětské povlečení VÍLY bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Dětské bavlněné povlečení s motivem krásných kreslených víl ve fialovém srdíčku. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na zip.

Dětské povlečení CIRKUS bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Dětské bavlněné povlečení s motivem Klauna s cirkusovým vzorem a kousky. Souprava je vyrobena ze 100% bavlna a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na zip.

Dětské povlečení HAFÍCI bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Dětské bavlněné povlečení s motivem kreslených pejsků ležících ve žlutém prostředí. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na zip.

Povlečení SPIRIT bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem prolínajících se šedých čar na světle šedém podkladu doplňuje černý okraj s bílými proužky. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení LEVI bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem rockového kytaristy na šedo - hnědé koláži nápisů a různých obrysů. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení MONTEGO bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem zelených, bílých a černých čar na černém a z druhé strany bílém pozadí. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení NATALE bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem romantických vánoc se zlatavými a červenými pastelovými motivy zářící na světle šedém podkladu. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení DINOSAUR 2016 bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Bavlněné povlečení s motivem Dinosaurů. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na ZIP.

Povlečení MITONE bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Bavlněné povlečení s motivem béžového "patchworku" s květinami tvořených do geometrických motivů. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na zip.

Povlečení SOVIČKY bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem soviček sedících na větvi na zeleném a světle béžovém pozadí. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení MARIPOSA bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem motýlků na fialkovo - růžovém pozadí potištěném písmem a květinami. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení ČTVERCE HNĚDÉ bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Bavlněné povlečení s motivem čtverců a pruhů laděných do hnědé barvy. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.