Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Povleceni bavlnene souprava

Nalezeno:    231 produktů

Scarlett Povlečení 2dílné Afrika

Povlečení na peřinku 90 x 120 cm a na polštář 60 x 40 cm. Povlečení je bavlněné a lze jej prát v pračce. Ve stejném dekoru lze dokoupit zavinovačky a spací pytel. Tato souprava je vhodná i do postýlky 140 x 70 cm.

Scarlett Souprava 4dílná Dráček

Souprava obsahuje: povlečení na peřinku 90 x 120 cm, povlečení na polštář 60 x 40 cm, ochranný límec okolo 2/3 postýlky a nebesa. Tato souprava je vhodná i do postýlek 140 x 70cm. Povlečení je bavlněné a lze jej prát v pračce. Držák na nebesa a výplň nejsou součástí soupravy. Barva: žlutá, zelená

Scarlett Souprava 4dílná Mráček

Souprava obsahuje: povlečení na peřinku 90 x 120 cm, povlečení na polštář 60 x 40 cm, ochranný límec okolo 2/3 postýlky a nebesa. Tato souprava je vhodná i do postýlek 140 x 70cm. Povlečení je bavlněné a lze jej prát v pračce. Držák na nebesa a výplň nejsou součástí soupravy. Barva: zelená, modrá, růžová, béžová

Scarlett Souprava 3dílná Mráček

Souprava obsahuje: povlečení na peřinku 120 x 90 cm, povlečení na polštář 60 x 40 cm a ochranný límec okolo 2/3 postýlky. Povlečení je bavlněné a lze jej prát v pračce. Tato souprava je vhodná i do postýlek 140 x 70 cm. Ve stejném dekoru lze dokoupit zavinovačky a spací pytle. Barva: zelená, modrá, růžová, béžová

Scarlett Souprava 4dílná Afrika

Souprava obsahuje: povlečení na peřinku 90 x 120 cm, povlečení na polštář 60 x 40 cm, ochranný límec okolo 2/3 postýlky a nebesa. Tato souprava je vhodná i do postýlek 140 x 70cm. Povlečení je bavlněné a lze jej prát v pračce. Ve stejném dekoru lze dokoupit prostěradlo. Držák na nebesa a výplň nejsou součástí soupravy.

Scarlett Souprava 3dílná Afrika

Souprava obsahuje: povlečení na peřinku 120 x 90 cm, povlečení na polštář 60 x 40 cm a ochranný límec okolo 2/3 postýlky. Povlečení je bavlněné a lze jej prát v pračce. Ve stejném dekoru lze dokoupit zavinovačky a spací pytle. Tato souprava je vhodná i do postýlky 140 x 70 cm.

Scarlett Souprava 3dílná Dráček

Souprava obsahuje: povlečení na peřinku 120 x 90 cm, povlečení na polštář 60 x 40 cm a ochranný límec okolo 2/3 postýlky. Povlečení je bavlněné a lze jej prát v pračce. Ve stejném dekoru lze dokoupit zavinovačky a spací pytle. Barva: zelená, žlutá

Povlečení SUNSET ŽLUTÝ bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Bavlněné povlečení s motivem žlutých pruhů. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Matějovský Povlečení Medvídek Pú s míčem

Dětské bavlněné povlečení s potiskem známých oblíbených filmových postav. Souprava ložního povlečení z kvalitní čisté bavlny Medvídek Pú s míčem. Zapínání na zip. Velikosti soupravy v centimetrech: 1x 140/200, 1x 70/90. Maximální kvalitu a jemnost prádla

Povlečení LEOPARD WILD bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem leoparda připraveného k útoku na černém pozadí. Povlečení je oboustranné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení OXFORD bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem hlavních symbolů (big ben, dvoupatrový autobus, vlajka) historického města Oxfordu. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení PARIS JOLI bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem kytičkového nápisu na bílém podkladě s kytičkami. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení PARIS ROMANTIC bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem Eiffelovy věže v romantickém podání laděné do růžova. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení ROMA bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem antických památek v Římě. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku a jeden povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení SOCHA SVOBODY bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem sochy Svobody na modrém pozadí. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení TIMELESS LONDON bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem londýnské památky Big Ben ( londýnské hodiny). Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení VENEZIA bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem koláže romantických míst v Benátkách při západu slunce. Povlečení je oboustranné a z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení GRAFITY ART bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem pestrobarevných grafitů na světle šedém pozadí. Povlečení je oboustranné a z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení ADVENTURE bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem námořnických hlavních symbolů. Povlečení je oboustranné a je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení ARCADE bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s geometrickými vzory laděnými do fialovo - růžové barvy. Povlečení je oboustranné a je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení FRESH bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem ornamentů a květů na modrém pozadí. Povlečení je oboustranné a je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení LAVIO bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem tmavě modrého kára s květinami. Povlečení je oboustranné a je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení MOBIL bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem dotykového mobilu. Povlečení je oboustranné a je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení NEFRIT bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s květinovým motivem na hnědém podkladu střídajícím se s tyrkysovými pásy. Povlečení je oboustranné a je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení POETICA bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem koláže levandulových polí se zastaralými doplňky. Povlečení je oboustranné a je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení EGYPT bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem egyptské koláži. Nejznámější egyptské symboly na jednom místě. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení STAR (HVĚZDA) bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem koláže hvězdiček, vloček a různých dřevěných povrchů. Povlečení je u obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení CALDERO bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s červeným, bílým a černým geometrickým motivem. Povlečení je oboustranné a je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení DIXON bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem barevných pastelových čtverců spojených čárami do velkého čtverce. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení FORTUNO PETROL bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem geometrického vzoru v zářivých odstínech petrolejové barvy. Povlečení je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení FORTUNO SUN bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem geometrického vzoru v zářivých odstínech žluté barvy. Povlečení je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení JACOMO bavlna hladká(více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem různých odstínů modrých pruhů se světle abstraktními prvky. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení RAMON bavlna hladká(více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivem prolínajícího modrého, hnědého a béžového kára se vzorováním. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení TOLEDO bavlna hladká(více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motive černé a lomené bílé barvy s jednoduchým čtvercovým motivem. Povlečení je z každé strany jiné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Povlečení GOLD bavlna hladká (více rozměrů)

Bavlněné povlečení s motivy ornamentů ve zlatavých a měděných odstínech dokonale vynikají na tmavě antracitovém podkladu. Povlečení je z obou stran stejné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje povlak na přikrývku a povlak na polštář. Zapínání na zip.

Dětské povlečení TRAKTOR bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Dětské bavlněné povlečení s motivem traktorů na modrém pozadí. Povlečení je oboustranné. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na zip.

Dětské povlečení VÍLY bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Dětské bavlněné povlečení s motivem krásných kreslených víl ve fialovém srdíčku. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na zip.

Povlečení PLANETY (VESMÍR) bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Bavlněné povlečení s motivem vesmíru a planet v něm. Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na Knoflíky.

Dětské povlečení AVIATOR bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Dětské bavlněné povlečení s motivem kreslených letadel . Souprava je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na ZIP.

Dětské povlečení CIRKUS bavlna hladká, 140x200cm + 70x90cm

Dětské bavlněné povlečení s motivem Klauna s cirkusovým vzorem a kousky. Souprava je vyrobena ze 100% bavlna a obsahuje jeden povlak na přikrývku 140 x 200 cm a jeden povlak na polštář 70 x 90 cm. Zapínání na zip.