Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pouzdro na elektrickou kytaru

Nalezeno:    1250 produktů

Stagg ABS- LP 2, kufr pro elektrickou kytaru

Popis Stagg ABS-​LP 2,​ kufr pro elektrickou kytaru:Tvarovaný kufr pro elektrickou kytaru typu Les Paul z černého plastu ABS, hliníkový obvodový profil, vnitřek černý plyš, schránka na příslušenství, chromové zámky, pevné ucho, nylonový ramenní popruh.

Více informací
od 2 290 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg STB- 10 TE, pouzdro pro elektrickou kytaru

Popis Stagg STB-​10 TE,​ pouzdro pro elektrickou kytaru:Pouzdro pro elektrickou kytaru trojhranné, vnější kapsa, dva ramenní popruhy, ucho. Materiál nylon s výztuhou 10 mm. Barva černá/šedá. Rozměry 110 x 38 cm.

Více informací
od 769 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery stojan na elektrickou kytaru

Popis Dimavery stojan na elektrickou kytaru:Designový stojánek pro elektrickou kytaru vyrobený ze dřeva. Lze ho složit pro snadnou přepravu.Klíčové vlastnosti* Dimavery Design Wood E-Guitar Stand

Více informací
od 909 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg STB- GEN 20 UE, pouzdro pro elektrickou kytaru

Popis Stagg STB-​GEN 20 UE,​ pouzdro pro elektrickou kytaru:Pouzdro-batoh pro elektrickou kytaru, pevný zesílený nylon s výztuhou 20 mm. Dvě vnější kapsy na příslušenství, dva ramenní popruhy pod zipem, dvě pevná ucha.

Více informací
od 1 039 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery ESB- 610 pouzdro pro elektrickou kytaru

Popis Dimavery ESB-​610 pouzdro pro elektrickou kytaru:Pouzdro pro elektrickou kytaru s 10 mm polstrováním, polstrovaným držadlem, 2 polstrovaný ramenní popruhy, pevné dvojité zipy.Klíčové vlastnosti* Dimavery ESB-610 Soft-Bag fur E-Guitar

Více informací
od 969 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg HGB2- A, pouzdro na kytaru

Popis Stagg HGB2-​A,​ pouzdro na kytaru:Základní obal pro akustickou kytaru typu Auditorium.

Více informací
od 1 929 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery stojan na kytaru

Popis Dimavery stojan na kytaru,​ černý:Velmi praktický a pevný stojánek na kytaru s vysoce kvalitním lakováním a automatickým zámkem. Barva černá.

Více informací
od 849 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg STB- NDURA 15 C, obal na kytaru

Popis Stagg STB-​NDURA 15 C,​ obal na kytaru:Nylonové pouzdro pro klasickou kytaru. Vysoká odolnost při převozu. Silná 15mm výstuha.Technické údajeBarva: černá Tloušťka: 15mm

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg STB- NDURA 15 C3, obal na kytaru

Popis Stagg STB-​NDURA 15 C3,​ obal na kytaru:Nylonové pouzdro pro klasickou 3/4 kytaru. Vysoká odolnost při převozu. Silná 15mm výstuha.Technické údajeBarva: černá Tloušťka: 15mm

Více informací
od 1 159 Kč
Koupit nejlevněji

D´Addario EXL110+

Struny pro elektrickou kytaru, nikl, Regular Light - sada 10, 5/48

Více informací
od 143 Kč
Koupit nejlevněji

Pouzdro pro kytaru Stagg pro elektrickou kytaru

Skvělé pouzdro ochrání vaši elektrickou kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro má dvě kapsy na příslušenství, dva ramenní popruhy a pevné ucho.Materiál: nylon bez výztuhy.Barva: černá.

Dimavery ESB- 610 pouzdro pro elektrickou kytaru

Produkt Dimavery ESB- 610 pouzdro pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-006003, výrobce: Dimavery

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg typ LesPaul

Tvarovaný kufr vyrobený z černého vinylu skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru typu LesPaul, je vybaveno schránkou na příslušenství, chromovými zámky a pevným uchem. Vnitřek pouzdra je potažen plyšovou výstelkou.

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg čtyřhranný, černý

Čtyřhranný kufr vyrobený z černého vinylu skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru, je vybaveno schránkou na příslušenství, chromovými zámky a pevným uchem. Vnitřek pouzdra je potažen plyšovou výstelkou.

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg nylonový, černý

Lehký kufr vyrobený z pevného černého nylonu skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru, je vybaveno zavíráním na zip, vnější kapsou, pevným uchem, schránkou na příslušenství a 2 ramenními popruhy. Horní a dolní část pouzdra vyztužena dřevem, tvarovaný vnitřek s měkkou výstelkou.

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg čtyřhranný

Čtyřhranný kufr vyrobený z černého plastu ABS skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru, je vybaveno hliníkovým obvodovým profilem, schránkou na příslušenství, chromovými zámky a pevným uchem. Vnitřek pouzdra je potažen černou plyšovou výstelkou.

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg typ LesPaul

Tvarovaný kufr vyrobený z odolného černého tweedu skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru typu LesPaul, je vybaveno schránkou na příslušenství, chromovými zámky a polstrovaným uchem. Vnitřek pouzdra je potažen černou plyšovou výstelkou.

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg nylonový, černý

Tvarovaný lehký kufr vyrobený z černého nylonu skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru, je vybaveno velkými zipy a zesíleným stehováním. Víko a dno se zesílenými dřevěnými rámy, polystyrenový pevně tvarovaný interiér s akrylovým lemováním. Záložní kapsa pro malé části, kapsa na zip pro noty. Velké nylonové držadlo, nastavitelný ramenní pás.

Pouzdro pro elektrickou kytaru Stagg typ Heavy H

Skvělé pouzdro ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru typu Heavy H, má dvě vnější kapsy na příslušenství a pevné ucho.Pouzdro je vyrobeno z černého nylonového materiálu.

Stagg STB- GEN 20 UE, pouzdro pro elektrickou kytaru

Produkt Stagg STB- GEN 20 UE, pouzdro pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-006650, výrobce: Stagg

Stagg STB- 10 TE, pouzdro pro elektrickou kytaru

Produkt Stagg STB- 10 TE, pouzdro pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-001302, výrobce: Stagg

Dimavery stojan na elektrickou kytaru

Produkt Dimavery stojan na elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Kytarové držáky, Objednací kód: NA-002914, výrobce: Dimavery

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg čtyřhranný, černý tweed

Čtyřhranný kufr vyrobený z odolného černého tweedu skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru, je vybaveno schránkou na příslušenství, chromovými zámky a polstrovaným uchem. Vnitřek pouzdra je potažen černou plyšovou výstelkou.

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg čtyřhranný, z černého plastu

Čtyřhranný kufr vyrobený z černého plastu ABS skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru, je vybaveno hliníkovým obvodovým profilem, schránkou na příslušenství, chromovými zámky, pevným uchem a nylonovým ramenním popruhem. Vnitřek pouzdra je potažen černou plyšovou výstelkou.

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg typ LesPaul, tvarovaný

Tvarovaný kufr vyrobený z černého vinylu skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy. Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru typu LesPaul, je vybaveno vnitřní schránkou na příslušenství, chromovými zámky a pevným uchem. Vnitřek pouzdra je potažen pěnovou výstelkou.

Kufr pro kytaru Stagg Stagg GEC-E, kufr pro elektrickou kytaru

Tvarovaný kufr v ekonomické verzi vyrobený z černého vinylu skvěle ochrání vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy.Pouzdro je určeno pro elektrickou kytaru, je vybaveno schránkou na příslušenství, chromovými zámky a pevným uchem. Vnitřek pouzdra je potažen plyšovou výstelkou.

Frontman Technika hry na elektrickou kytaru Škola hry na kytaru

Škola hry na kytaru. Kniha Technika hry na elektrickou kytaru od Marka Šimůnka je přesně tou hudební literaturou, která u nás chyběla. Publikací pojednávajících o hudební teorii je všude spousta.

Struny na elektrickou kytaru MSA, 009 - 042

Struny testované v Americe. Nejvyšší kvalita, brilantní zvuk a dlouhá životnost. Struny na elektrickou kytaru MSA, 009 - 042 od výrobce MSA Musikinstrumente v kategorii Hobby|Hudební nástroje|Strunné nástroje|Příslušenství pro kytary|Kytarové struny. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Struny na elektrickou kytaru MSA, 009 - 042

Struny testované v Americe. Nejvyšší kvalita, brilantní zvuk a dlouhá životnost. Struny na elektrickou kytaru MSA, 009 - 042 od výrobce MSA Musikinstrumente v kategorii Hobby|Hudební nástroje|Strunné nástroje|Příslušenství pro kytary|Kytarové struny. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

KN Škola hry na elektrickou kytaru + DVD

Škola hry na kytaru Škola hry na elektrickou kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé. Naučíte se všechny základní techniky, které uvidíte na mnoha ukázkách i s kapelou. Vše podrobně vysvětlováno a snímáno 3 kamerami. Ovládnutí zkresleného zvuku, správná technika levé ruky, správná hra s trsátkem, jak používat nejčastější stupnice v rocku a blues, jak používat nejčastější akordy v rocku a blues, rockové riffy, tlumení strun, efektní vytahování strun, dvojzvuky, skluzy, příklepy, odt...

Frontman Technika hry na elektrickou kytaru

Škola hry na kytaru Kniha Technika hry na elektrickou kytaru od Marka Šimůnka je přesně tou hudební literaturou, která u nás chyběla. Publikací pojednávajících o hudební teorii je všude spousta. Tato kniha ale opouští tradiční vnímání hudební nauky a jde rovnou k věci! Skladatel, textař, hudební pedagog a především kytarista Marek Šimůnek se ve své knize věnuje všem známým kytarovým technikám z praktického hlediska. Podrobným způsobem popisuje historii a uplatnění jednotlivýc...

Kufr pro elektrickou kytaru Stagg černý, dřevěný

Dřevěný kufr na elektrickou kytaru značky Stagg skvěle ochrání Vaši kytaru před nárazem, poškrábáním a dalšími vlivy.Má chromové zámky a plyšovou výstelku, schránku na příslušenství a pevné ucho. Povrch z vinylu.Barva: černá.

Stagg ABS- RE, kufr pro elektrickou kytaru

Produkt Stagg ABS- RE, kufr pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-001647, výrobce: Stagg

Stagg ABS- E2, kufr pro elektrickou kytaru

Produkt Stagg ABS- E2, kufr pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-001212, výrobce: Stagg

Stagg GEC- E, kufr pro elektrickou kytaru

Produkt Stagg GEC- E, kufr pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-001736, výrobce: Stagg

Stagg GEC- LP, kufr pro elektrickou kytaru

Produkt Stagg GEC- LP, kufr pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-003179, výrobce: Stagg

Stagg GEC- RE, kufr pro elektrickou kytaru

Produkt Stagg GEC- RE, kufr pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-003861, výrobce: Stagg

Stagg ABS- LP, kufr pro elektrickou kytaru

Produkt Stagg ABS- LP, kufr pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-006931, výrobce: Stagg

Dimavery ABS kufr pro elektrickou kytaru

Produkt Dimavery ABS kufr pro elektrickou kytaru zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-004312, výrobce: Dimavery

Dimavery dřevěný kufr pro elektrickou kytaru, černý

Produkt Dimavery dřevěný kufr pro elektrickou kytaru, černý zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pouzdra a batohy, Objednací kód: NA-006502, výrobce: Dimavery

Daddario ESXL110 Struny pro elektrickou kytaru

Struny pro elektrickou kytaru. D'ADDARIO STR NIKL STEINBERGER XL LITE PRO ELEKT. KYTARU Struny D'Addario ESXL110 jsou konstruované tak, že mají kuličku na obou stranách. Jsou tak určené pro kytary Steinberger.

Daddario EXL110BT Struny pro elektrickou kytaru

Struny pro elektrickou kytaru. D’ADDARIO XL NICKEL ROUND WOUND Struny z řady XL Nickel Wound jsou těmi nejoblíbenějšími v nabídce D’Addario. Vyrobeny jsou z oceli potažené niklem na velmi pečlivě vyrobeném šestihranném ocelovém jádru.

Daddario EXL117 Struny pro elektrickou kytaru

Struny pro elektrickou kytaru. D’ADDARIO XL NICKEL ROUND WOUND Struny z řady XL Nickel Wound jsou těmi nejoblíbenějšími v nabídce D’Addario. Vyrobeny jsou z oceli potažené niklem na velmi pečlivě vyrobeném šestihranném ocelovém jádru.

Bespeco BAG170EG Obal pro elektrickou kytaru

Obal pro elektrickou kytaru. Kvalitní nástrojový obal od renomovaného výrobce. Obal je vybaven 15mm polstrováním pro větší ochranu nástroje. Uvnitř obalu je polstrování potažené nylonem, umístěné na choulostivých místech jako jsou hlava, kobylka a spodní kolík kytary.

Daddario EXL150 Struny pro dvanáctistrunnou elektrickou kytaru

Struny pro dvanáctistrunnou elektrickou kytaru. D’ADDARIO XL NICKEL ROUND WOUND Struny z řady XL Nickel Wound jsou těmi nejoblíbenějšími v nabídce D’Addario. Vyrobeny jsou z oceli potažené niklem na velmi pečlivě vyrobeném šestihranném ocelovém jádru.

Daddario EXL145 Struny pro elektrickou kytaru

Struny pro elektrickou kytaru. D’ADDARIO XL NICKEL ROUND WOUND Struny z řady XL Nickel Wound jsou těmi nejoblíbenějšími v nabídce D’Addario. Vyrobeny jsou z oceli potažené niklem na velmi pečlivě vyrobeném šestihranném ocelovém jádru.

Daddario EXL120+ Struny pro elektrickou kytaru

Struny pro elektrickou kytaru. D’ADDARIO XL NICKEL ROUND WOUND Struny z řady XL Nickel Wound jsou těmi nejoblíbenějšími v nabídce D’Addario. Vyrobeny jsou z oceli potažené niklem na velmi pečlivě vyrobeném šestihranném ocelovém jádru.

Daddario EXL120BT Struny pro elektrickou kytaru

Struny pro elektrickou kytaru. D’ADDARIO XL NICKEL ROUND WOUND Struny z řady XL Nickel Wound jsou těmi nejoblíbenějšími v nabídce D’Addario. Vyrobeny jsou z oceli potažené niklem na velmi pečlivě vyrobeném šestihranném ocelovém jádru.

Daddario EXL115 Struny pro elektrickou kytaru

Struny pro elektrickou kytaru. D’ADDARIO XL NICKEL ROUND WOUND Struny z řady XL Nickel Wound jsou těmi nejoblíbenějšími v nabídce D’Addario. Vyrobeny jsou z oceli potažené niklem na velmi pečlivě vyrobeném šestihranném ocelovém jádru.