Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Potisk hrnku

Nalezeno:    130 produktů

Lis na hrnky ARC - 6 manžet

Inovativní konstrukce zaručuje optimální rozložení tlaku. Jednodušší zavírání bez nutnosti vyvinutí velké síly pro zavření. Díky robustnosti záruka dlouhodobé trvanlivosti. Rovnoměrný tlak i na okrajích hrnku. Dodáván s 6-ti výměnnými manžetami Válcové hrnky 7,5 - 9 cm – ideální pro potisk hrnků 11 Oz / 15 Oz plus půllitrů Válcové hrnky 5 - 7,5 cm – ideální pro potisk hrnků 6 Oz Kónické manžety pro potisk hrnků malé 12 Oz a velké 17 Oz Latté Manžeta pro potisk 1,5 Oz hot shot a 2,5 Oz Mini ...

BestSub combo press 5v1

Multifunkční lis na potisk triček, čepic, hrnků a talířů. Válcové hrnky 7,5 - 9cm Ideální pro potisk hrnků 11 Oz / 15 Oz plus půllitrů Kopyto pro potisk čepic – 14 x 8,5 cm 2 topné desky pro potisk talířů průměr 11 a 15 cm Plochý lis pro potisk rovných předmětů Rozměr 30 x 38 cm, záruka: 1 rok

Termolis na hrnky

Profesionální a robustní tepelný lis na potisk hrnků sublimací s horizontálním upnutím hrnku a s digitálním displejem teploty. Vhodný pro zátěžová pracoviště. Možnost potisku válcových hrnků, dodáván s 1 manžetou pro válcové hrnky 7,5 - 9 cm – ideální pro potisk hrnků 11 Oz / 15 Oz plus půllitrů., nastavení času: 0 - 999 sec., nastavení tlaku: ano, příkon ( W ): 300W, síťové napájení (V/Hz): 230/50, rozměr stolu (mm): prům. 100 mm, regulace teploty: 0 - 500 F, hmotnost (kg): 8, rozměry š x ...

BestSub MP COMBI - 4 manžety

Profesionální, robustní a multifunkční lis na potisk hrnků,možnost potisku válcových i kónických hrnků. Dodáván s výměnnými manžetami : Standard – válcové hrnky 7,5 - 9 cm – ideální pro potisk hrnků 11 Oz / 15 Oz plus půllitrů Mini - válcové hrnky 5 - 7,5 cm Kónická malá - pro kónické hrnky 12 Oz Kónická velká - pro kónické hrnky 17 Oz, nastavení času: 1 - 999 sec., nastavení tlaku: ano, příkon ( W ): 300, regulace teploty: 0 - 500 F, hmotnost (kg): 8, rozměry š x h x v (mm): 310x288x2...

Zamilované hrnky Camper Van

Retro potisk legendárního hippie vanu.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Zombie

Zombie, potisk pro všechny milovníky obživlých mrtvol.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Miminko v břiše

Roztomilý potisk vykukujícího miminka určený pro potisk tunik pro těhotné maminky.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Červený trpaslík

Kultovní seriál Červený trpaslík (Red Dwarf) jako skvělý potisk na dárky.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Lenin

Podobizna ruského rozpoluplného revolucionáře Vladimira Iljiče Lenina. Potisk z kolekne osobností.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Buldog

Potisk s pejskem pro všechny milovníky psů, speciálně buldoků.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Režim spánku

It potisk režim spánku pro tvorbu vlastních dárků pro ajťáky.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Taurin

Chemický vzorec molekuly taurinu - potisk vhodný nejen pro chemiky.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Space invader

Potisk na motivy slavné PC hry Space invader.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Rybka

Zajímavý potisk ryby je jedním z našich mnoha zvířecích motivů. Lze využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů. Rybičku doporučujeme pro potisk dětských triček a darků.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Žabka

Roztomilá žabka, potisk pro malé i velké. Vytvářejte veselá trička a další dárky s tímto potiskem.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky První místo

Vyhráli jste první místo? Odměňte se zlatou medailí. Vítězný potisk pro všechny šampióny.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Slůně

Roztomilá ilustrace malého slůněte. Potisk, který potěší hlavně miminka a malé děti.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Lev

Potisk znamení zvěrokruhu pro všechny, kteří se narodili ve znamení Lev. Využijte motiv k tvorbě narozeninových nebo jiných dárků.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Not for sale

Potisk pro všechny, kteří vyznávají originalitu a nenechají se snadno zlákat či zaprodat.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Zombie na Abbey Road

Zombie na slavném přechodu na Abbey Road. Potisk pro všechny milovníky obživlých mrtvol.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Zajíček

Růžový zajíček rozveselí každý dárek nebo tričko pro děti. Doplňte potisk o vlastní text a vytvořte si vlastní originál.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Zajíček

Bílý králíček rozveselí každý dárek nebo tričko pro děti. Doplňte potisk o vlastní text a vytvořte si vlastní originál.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Student

Studentský život je krásný a velmi jednoduchý. Vtipný motiv pro potisk studentských triček a dalších dárků.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Your girl

Máte neobyčejně krásnou přítelkyni? Pochlubte se všem a dejte si tento potisk rovnou na triko!. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky True Love

Pravou lásku holt vnímáme každý jinak! Vtipný motiv pro potisk dárků pro všechny chápavé přítele a přítelkyně.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Králíček Spock

Zahrejte si roztimilé králičí stínové divadlo na tričku. Potisk pro generaci Star Treku.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Wilson

Legendární potisk z kultovního filmu Trosečník s Tomem Hanksem, to musíte mít!. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Člověče, nezlob se!

Potisk nejoblíbenější společenské hry Člověče, nezlob se! Takhle deskovka je prostě klasika.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Evolution Follow

Parodie na všechny evoluční motivy. Vtipný potisk na tričko pro všechny, kteří už mají evoluce dost.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Ethylalkohol

Chemický vzorec Ethylalkoholu - potisk vhodný jak pro chemiky, tak pro všechny party lidi a příležitostné alkoholiky. . Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Kokain

Chemický vzorec molekuly kokainu - potisk vhodný jak pro chemiky, tak pro všechny party lidi. . Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky LSD

Chemický vzorec Diethylamidu kyseliny lysergové (LSD) - potisk vhodný jak pro chemiky, tak pro všechny party lidi. . Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Nikotin

Chemický vzorec Nikotinu - potisk vhodný jak pro chemiky, tak pro všechny party lidi a vášnivé kuřáky. . Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky TNT

Dynamit, dynamit, udělá bum! Chemický vzorec trinitrotolenu - potisk vhodný nejen pro chemiky.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky iphone Baby

Ovládněte své miminko pomocí ikonek na dětském oblečku. Speciální motiv pro všechny miminka! Doporučujeme potisk na černé dětské body.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Magický hrnek Coffee break

Dejte si pauzu a vychutnejte si svou kávou z hrnku, který si sami navrhnete.. Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět. Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Zamilované hrnky Plameňák

Potisk plameňáka, jeden z našich mnoha zvířecích motivů. Lze využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů. Plameňáka je možno přebarvit.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Ryba

Zajímavý potisk ryby je jedním z našich mnoha zvířecích motivů. Lze využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Airbag

Vtipný potisk pro všechny holky, co mají pořádné air bagy! Kam si potisk umístit je více než jasné. Nápis je navíc možné editovat a přebarvit v našem online návrháři.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.

Zamilované hrnky Mlok

Potisk mloka, jeden z našich mnoha zvířecích motivů. Je možno využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů.. Sada dvou keramických hrnků s bílou glazurou pro zamilované.