Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ponozka na mobil

Nalezeno:    5 produktů

Ponožka na mobil Sheepworld Ponožka na mobil s přívěskem Bluewool, Sheepworld

Pouzdro ve tvaru ponožky s ozdobným přívěskem chrání telefon před poškrábáním, otřesy, nárazy a vlhkostí. Ponožka je elastická a přizpůsobí se jakémukoliv mobilu, či fotoaparátu a MP3 přehrávači. Podšívka je z mikrovlákna a čistí obrazovku vašich elektronických přístrojů vždy, když je vložíte do pouzdra. Vhodný na každodenní použití v atraktivním designu oblíbené zimní ovečky z kolekce Sheepworld.

Pouzdro na mobil Sheepworld Pouzdro na mobil Happy Birthday, Sheepworld

Pouzdro ve tvaru ponožky se stažením na šňůrku chrání telefon před poškrábáním, otřesy, nárazy a vlhkostí. Ponožka je elastická a přizpůsobí se jakémukoliv mobilu, či fotoaparátu a MP3 přehrávači. Podšívka je z mikrovlákna a čistí obrazovku vašich elektronických přístrojů vždy, když vložíte mobilní telefon do pouzdra. Vhodný na každodenní použití v atraktivním designu oblíbených oveček z kolekce Sheepworld. Krásný dárek pro všechny oslavence!...

Pouzdro na mobil Sheepworld Pouzdro na mobil Happy Sunshine

Pouzdro ve tvaru ponožky chrání telefon před poškrábáním, otřesy, nárazy a vlhkostí. Ponožka je elastická a přizpůsobí se jakémukoliv mobilu, či fotoaparátu a MP3 přehrávači. Podšívka je z mikrovlákna a čistí obrazovku vašich elektronických přístrojů vždy, když vložíte mobilní telefon do pouzdra. Vhodný na každodenní použití v atraktivním designu oblíbené ovečky z kolekce Sheepworld. Krásný den plný sluníčka!