Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Polystyrenova koule

Nalezeno:    10 produktů

Dekorační polystyrénová koule bílá 6cm

Praktická polystyrénová koule by se měla stát základním povinným vybavením pro Vaše aranžování. Kouli můžete dozdobit sezónními dekoracemi, jako jsou květiny, suché plody, listí apod. anebo přímo vánoční ozdoby. Polystyrénová koule se dá také k doplnění většího aranžmá. Tato koule se uplatní jako celoroční dekorace interiéru i exteriéru a vytvoří tak krásnou ozdobu Vašeho domu. Barva bílá. Průměr 6cm.

Polystyrenová krabička koule Ø15 cm (1 ks)

Polystyrenová koule je složená ze dvou dutých polokoulí. Oceníte její kvalitní vypracování a víceúčelové použití. Použití: Koule je vhodná k aranžování a k výrobě různých dekorací. Využijete ji například jako misku pod ikebany nebo jako dárkovou krabičku, kterou můžete dozdobit dle vlastní fantazie.

Koule vánoční Barva: Červená

Vánoční ozdoba Lehká polystyrenová koule se závěsem. Zdobená sametem a glitry.

Koule vánoční Barva: Černá

Vánoční ozdoba Lehká polystyrenová koule se závěsem. Zdobená sametem a glitry.

Kuličky Ø3-6 mm polystyren (1 sáček)

Drobné dekorační polystyrenové kuličky potěší především floristy a aranžéry. Dokáží vykouzlit dokonalou iluzi sněhu. Dají se využít k ozdobení truhlíků, květináčů apod. Jsou zajímavé v průhledných nádobách jako výplňový materiál.Používají se i na výrobu dekoračních stromečků. Větší polystyrenová koule se polepí těmito drobnými, napíchne se na vhodný kmínek a naaranžuje do květináče.

Kuličky Ø5-8 mm polystyren (1 sáček)

Drobné dekorační polystyrenové kuličky využijí především floristé a aranžéři. Díky kuličkám dokáží vykouzlit dokonalou iluzi sněhu. Dají se využít k ozdobení truhlíků, květináčů apod. Jsou zajímavé v průhledných nádobách jako výplňový materiál.Používají se i na výrobu dekoračních stromečků. Větší polystyrenová koule se polepí těmito drobnými, napíchne se na vhodný kmínek a naaranžuje do květináče. [V sáčku se nachází cca 1300 ks.]...

Kuličky Ø3-8 mm polystyren (1 sáček)

Drobné dekorační polystyrenové kuličky potěší především floristy a aranžéry. Dokáží vykouzlit dokonalou iluzi sněhu. Můžete je využít k ozdobení truhlíků, květináčů apod. Jsou zajímavé nasypané v průhledných nádobách a dozdobené různými větvičkami a stvoly.Používají se i na výrobu dekoračních stromečků. Větší polystyrenová koule se polepí těmito drobnými, napíchne se na vhodný kmínek a naaranžuje do květináče.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: