Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pokojova lampa

Nalezeno:    170 produktů

GLOBO GL 6871-1 + 3 roky záruka ZDARMA!

Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru.

Lampa Kullen 104625

Stojací pokojová lampa vyrobená kombinací dřeva a tkaniny. Konstrukce lampy je ze dřeva a stínidlo z bílé tkaniny. Vypínač je umístěn na kabelu. Možnost použití nízkoenergetické, halogenové nebo LED žárovky. Žárovka není součástí balení.  Rozměry: - šířka 22,5 cm - hloubka 22,5 cm - výška 44 cm Vlastnosti: - příkon 40 W - napájení 230 V - krytí IP 20 - patice E14 Energetický štítek:

Lampa Kullen 104868

Stojací pokojová lampa vyrobená kombinací dřeva a tkaniny. Konstrukce lampy je ze dřeva a stínidlo z bílé tkaniny. Vypínač je umístěn na kabelu. Možnost použití nízkoenergetické, halogenové nebo LED žárovky. Žárovka není součástí balení.  Rozměry: - šířka 28 cm - hloubka 28 cm - výška 55 cm Vlastnosti: - příkon 60 W - napájení 230 V - krytí IP 20 - patice E27 Energetický štítek:

Stojací lampa Parga 408247

Stojací pokojová lampa v platinové barvě je vyrobena z kovu. Vypínač svítidla je umístěn na kabelu, který je dlouhý 200 cm. Stojací lampy se hojně využívají při čtení v křesle. Možnost použití nízkoenergetické, halogenové nebo LED žárovky. Žárovka není součástí balení.  Rozměry: - šířka 24 cm - hloubka 24 cm - výška 130 cm Vlastnosti: - příkon 60 W - napájení 230 V - krytí IP 20 - patice E27 Energetický štítek:

Stojací lampa Parga 408241

Stojací pokojová lampa v barvě oceli je vyrobena z kovu. Vypínač svítidla je umístěn na kabelu, který je dlouhý 200 cm. Stojací lampy se hojně využívají při čtení v křesle. Možnost použití nízkoenergetické, halogenové nebo LED žárovky. Žárovka není součástí balení.  Rozměry: - šířka 24 cm - hloubka 24 cm - výška 130 cm Vlastnosti: - příkon 60 W - napájení 230 V - krytí IP 20 - patice E27 Energetický štítek:

PANLUX PA P2/NBS + 3 roky záruka ZDARMA!

Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. KOV je většinovým materiálem tohoto svítidla. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

BIG WHITE LA 146015 + 3 roky záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj patice E27 lze zvolit klasickou žárovku i úspornou zářivku nebo LED žárovku. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru.

BIG WHITE LA 146017 + 3 roky záruka ZDARMA!

Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Ve svítidle BIG WHITE s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku.

BIG WHITE LA 157000 + 3 roky záruka ZDARMA!

Díky vybavení svítidla vysoce výkonným a spolehlivým LED zdrojem, odpadá zde nutnost řešení náhradního světelného zdroje pro toto svítidlo. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru.

Stolní lampa Rabalux 4901

Stylová pokojová lampička, která padne na každý noční stolek. Nabízíme v bílé barvě.

GLOBO GL 24664 + 3 roky záruka ZDARMA!

Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 4x40WW na které je svítidlo zkonstruováno. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku.

GLOBO GL 58931 + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 60W+40W. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27 + E14. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: kov + sklo.

WOFI WO 3557.01.01.1100 + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 9,5. WOFI je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru.

WOFI WO 3017.02.54.0000 + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. WOFI je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 17W. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru.

RENDL DESIGN RE 4100020-6002 + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 60. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru.

RENDL DESIGN RE 4100020-6003 + 3 roky záruka ZDARMA!

Díky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. 60 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

REALITY REA tk2940 + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle REALITY s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

WOFI WO 3498.01.64.6000 + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Svítidlo WOFI lze osadit světelným zdrojem patice LED. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 23.

NOWODVORSKI NW 5061 + 3 roky záruka ZDARMA!

Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Ve svítidle NOWODVORSKI s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku.

NOWODVORSKI NW 6878 + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály dřevo/kov. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku.

NOWODVORSKI NW 6974 + 3 roky záruka ZDARMA!

kov je převažující materiál v tomto svítidle. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.

LAMKUR LAM 20914 + 3 roky záruka ZDARMA!

Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Ve svítidle, díky patici 3xE27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Hlavními materiály svítidla jsou textil/ kov.

NOWODVORSKI NW 9722 + 3 roky záruka ZDARMA!

Naprostou výhodou patice E27 je možnost použití zářivky i LED zdroje. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů sklo/ plastSvítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí.

NOWODVORSKI NW 9750 + 3 roky záruka ZDARMA!

Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. kov/ sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

Stolní lampa Rabalux Ariel 4907

Stylová pokojová lampička padne přesně na váš noční stolek. Nabízíme v zelené barvě.

Stolní lampa Ariel,žlutá

Stylová pokojová lampička padne přesně na váš noční stolek. Nabízíme v žluté barvě.

Rabalux stolní lampa Ariel 4920

Stylová pokojová lampička padne přesne na váš noční stolek. Stínítko je vyrobené z textilu. Svítidlo je kompatibilní s žárovkami energetických tříd: A++, A+, A, B, C, D, E.

BIG WHITE LA 155851 + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 60. Snadno přenositelná pokojová stojací lampa, jako univerzální typ osvětlení místnostíDíky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku.

BIG WHITE LA 156031 + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 60. Snadno přenositelná pokojová stojací lampa, jako univerzální typ osvětlení místnostíPři vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27.

BIG WHITE LA 146016 + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Snadno přenositelná pokojová stojací lampa, jako univerzální typ osvětlení místností

RENDL DESIGN RE OSA4950 + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 42W. Snadno přenositelná pokojová stojací lampa, jako univerzální typ osvětlení místnostíDíky standardní patici E27 můžete použít žárovku, úsporku i LEDku.

Rabalux stolní lampa Ariel 4906

Stylová pokojová lampička padne přesne na váš noční stolek. Patice: E14 1x MAX 40W / krytí IP: IP20. Svítidlo je kompatibilní s žárovkami energetických tříd: A++, A+, A, B, C, D, E.

RABALUX RA 4186 + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro produkci světla v tomto svítidle vybírejte žárovku, úsporku či LEDku pro patici E27/E14. Kov / Kov jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 60/40. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru.

RABALUX RA 4189 + 3 roky záruka ZDARMA!

Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 60. Textil je většinovým materiálem tohoto svítidla. Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj.

TRIO TR 400800101 + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 60W. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky.

TRIO TR 478390607 + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 3,2W. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Jako světelný zdroj ve svítidle je pevně definovál LED zdroj s vysokou svítivostí a životností až 50000h!

TRIO TR 4602011-24 + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 150W.

TRIO TR 461200101 + 3 roky záruka ZDARMA!

Lze zde použít jak standardní zdroj typu žárovky nebo úsporné zářivky patice E27, vyloučen ale není i LED zdroj. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 60W. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

EGLO EG82807 + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: Alu. 2X60W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Stojací pokojová lampa, jako plně funkční doplněk vašeho interiéru.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: