Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pokemon karty

Nalezeno:    167 produktů

Moon (NDS)

Moon: Je nová střílečka z vlastního pohledu jenž se bude odehrávat na povrchu měsíce. Vy se tam budete muset vypravit a zjistit proč selhal bezpečností systém.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Balíček karet

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Pokémon karty: XY BREAKthrough Booster

Balíček obsahuje 10 náhodně namíchaných Pokémon karet vč. vzácných karet!

Pokémon karty: XY Evolutions Booster

Balíček obsahuje 10 náhodně namíchaných Pokémon karet vč. vzácných karet!

Pokémon karty: Kangaskhan EX Box

Pokémon Kangaskhan EX Box je speciální dárkové balení, které obsahuje 4 boostery, 1x foil kartu Kangaskhan-EX, 1 jumbo kartu Kangaskhan-EX a jeden unikátní kód do Pokémon Online.

Pokémon karty: XY Primal Clash Sleeved Booster

Balíček obsahuje 10 náhodně namíchaných Pokémon karet vč. vzácných karet!

Pokémon karty: XY13 Sun & Moon Booster

Balíček obsahuje 10 náhodně namíchaných Pokémon karet vč. vzácných karet!

Pokémon karty: XY Steam Siege Booster

Balíček obsahuje 10 náhodně namíchaných Pokémon karet vč. vzácných karet!

Pokémon karty: XY Fates Collide Booster

Balíček obsahuje 10 náhodně namíchaných Pokémon karet vč. vzácných karet!

Pokémon karty: Magearna Battle Heart plechovka

Plechová krabička se 4 boostery a speciální kartou pro hru Pokémon TCG.

Pokémon karty: Mewtwo Triple Power plechovka

Plechová krabička se 4 balíčky karet a speciální kartou Mewtwo pro hru Pokémon TCG.

Pokémon karty: Dragonite-EX Box

Pokémon Dragonite EX Box je speciální dárkové balení, které obsahuje 4 boostery, 1x foil kartu Dragonite-EX, 1 jumbo kartu Dragonite-EX a jeden unikátní kód do Pokémon online.

Pokémon karty: Lycanroc-GX Box

Pokémon Lycanroc GX Box je speciální dárkové balení, které obsahuje 4 boostery, 1x foil kartu Lycanroc-GX, 1 jumbo kartu Lycanroc-GX a jeden unikátní kód do Pokémon online.

Pokémon karty: Ash-Greninja-EX Box

Pokémon Ash-Greninja-EX Box je speciální dárkové balení, které obsahuje 4 boostery, 1x foil kartu Ash-Greninja-EX , 1 jumbo kartu Ash-Greninja-EX a jeden unikátní kód do Pokémon online.

Pokémon karty: Gallade-EX Box

Pokémon Gallade-EX Box je speciální dárkové balení, které obsahuje 4 boostery, 1x foil kartu Gallade-EX, 1 jumbo kartu Gallade-EX a jeden unikátní kód do Pokémon online.

Pokémon karty: Gengar-EX Box

Pokémon Gengar-EX Box je speciální dárkové balení, které obsahuje 4 boostery, 1x foil kartu Gengar-EX, 1x nadrozměrnou foil kartu Gengar-EX a bonusovou kartu s online kódem pro odemčení online verze této karty.

Pokémon karty: Pikachu Power Theme Deck

Balíček o 60-ti kartách určený přímo pro hru vhodný pro úplné začátečníky. Obsahuje vše co potřebujete pro hraní Pokémon TCG.

Pokémon karty: Mewtwo Mayhem Theme Deck

Balíček o 60-ti kartách určený přímo pro hru vhodný pro úplné začátečníky. Obsahuje vše co potřebujete pro hraní Pokémon TCG.

Pokémon karty: Mewtwo-EX Box

Pokémon Mewtwo-EX Box je speciální dárkové balení, které obsahuje 4 boostery, 1x foil kartu Mewtwo-EX, 1x nadrozměrnou foil kartu Mewtwo-EX a bonusovou kartu s online kódem pro odemčení online verze této karty.

Pokémon karty: XY13 Sun & Moon Checklane Blister

Sun & Moon Checklane Blister obsahuje booster, speciální bonusovou kartu a minci.

Pokémon karty: Mega Gengar 3-pack Blister

Speciální balení s boostery a kovovým odznakem Gengar.

Pokémon karty: XY13 Sun & Moon - Bright Tide Theme Deck

Balíček o 60-ti kartách se vším co potřebujete pro hraní Pokémon TCG.

Pokémon karty: XY13 Sun & Moon - Forest Shadow Theme Deck

Balíček o 60-ti kartách se vším co potřebujete pro hraní Pokémon TCG.

Pokémon karty: Elite Trainer Box - Sun & Moon (Lunala)

Speciální balení, které obsahuje 8 boosterů série Sun & Moon a mnoho dalších potřebných doplňků ke hraní Pokémon TCG.

Pokémon: krabička na karty - Charizard

Stylová krabička na váš balíček s oblíbeným Pokémonem - Charizard.Krabička s tématikou ohnivého Pokémona Charizard. Ochrání váš balíček před zničením a zašpiněním. Navíc jej budete mít uložený ve stylové a přehledné krabičce. Pojme 80-ti karetní balíček spolu s obaly.

Pokémon: krabička na karty - Pokéball

Stylová krabička na váš balíček v motivu Pokéballu.Krabička s tématikou Pokéballu, který je základním vybavením každého správného trenéra Pokémonů. Ochrání váš balíček před zničením a zašpiněním. Navíc jej budete mít uložený ve stylové a přehledné krabičce. Pojme 80karetní bal&ia...

Krabička na karty Pokémon - Pokéball (Ultra Pro)

Krabička na karty Pokémon - Pokéball od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet v obalech a obsahuje bonusový oddělovač na karetní balíčky.

Obaly na karty Pokémon - Pokéball (Ultra Pro)

Sada obsahuje 65 obalů na karty s motivem Pokémon - Pokéball od společnosti Ultra Pro. Rozměry obalů jsou 66 x 91 mm a pojmou karty standartní velikosti. Obaly jsou vyrobeny z nezávadných polypropylenových materiálů.

Krabička na karty Pokémon - Shiny Mega Gyarados

Stylová krabička Pokémon: Shiny Mega Gyarados Deck Box ochrání Vaše karty a ukáže Vaši sílu! Krabička se uzavírá na suchý zip a její součástí jsou 2 oddělovače. Rozměry: cca 10,2 x 7,6 x 5,9 cm. Materiál: polypropylen.

Pokémon: 65 obalů na karty Pokéball

Obaly na karetní hru Pokémon s motivem Pokéballu.65ks kvalitních obalů s motivem Pokéballu, což je základní nástroj každého trenéra Pokémonů, který chce chytat Pokémony. Vašemu balíčku nesmí chybět ani obaly na karty, aby vám vydržely mnoho tvrdých soubojů! Velmi doporučujeme chránit karty pomocí obalů, ochrání je před odřen&i...

Pokémon: 65 obalů na karty XY Generic - Chespin

Obaly na karetní hru Pokémon s motivem startovního Pokémona 6. generace - Chespin.65ks kvalitních obalů s motivem travního Pokémona Chespin. K šesté generaci Pokémonů nesmí chybět ani obaly na karty, aby vám vydržely mnoho tvrdých soubojů! Velmi doporučujeme chránit karty pomocí obalů, ochrání je před odřením a ošoupáním.

Pokémon: 65 obalů na karty Pikachu Grey Design

Obaly na karetní hru Pokémon s motivem nejoblíbenějšího Pokémona - Pikachu.65ks kvalitních obalů s motivem elektrického Pokémona Pikachu. Vašemu balíčku nesmí chybět ani obaly na karty, aby vám vydržely mnoho tvrdých soubojů! Velmi doporučujeme chránit karty pomocí obalů, ochrání je před odřením a ošoupáním.