Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pokemon album

Nalezeno:    42 produktů

OEM Pokémon: Sběratelské album A5

Pokémon: Sběratelské album A5. Pokémon: Sběratelské album A5. Do alba se vejde 40 (oboustranně 80) karet.

Více informací
od 228 Kč
Koupit nejlevněji

Balíček karet

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Pokémon: A5 album na 80 karet Eevee

Sběratelské album v oblíbené velikosti A5. Album obsahuje 14 stránek, kde na každé stránce jsou 4 sloty pro Pokémon karty. Celkem pojme až 80 karet při oboustranném vkládání.

Pokémon: S&M2 Guardians Rising - Album + balíček karet

Balení obsahuje album na karty Pokémon a booster balíček ze série Sun & Moon 2 - Guardians Rising. Ablum pojme až 60 karet. Rozměry: 10 x 8 x 2, 5 cm Obsah balení: Pokémon album na 60 karet Booster balíček Sun & Moon 2 - Guardians Rising (10 karet)

Pokémon: S&M3 Burning Shadows - Album + balíček karet

Balení obsahuje album na karty Pokémon a booster balíček ze série Sun & Moon 3 - Burning Shadows. Ablum pojme až 60 karet. Rozměry: 10 x 8 x 2, 5 cm Obsah balení: Pokémon album na 60 karet Booster balíček Sun & Moon 3 - Burning Shadows (10 karet)

Pokémon: Mini album Sun and Moon + booster

Pokémon - chyť je všechny! Sběratelské album na úschovu hracích karet a jejich ochranu před poškozením. Album má rozměr cca 8,5 x 10,5 cm a najdeš v něm třicet průhledných listů. Při oboustranném vkládání karet můžeš do sběratelského alba naskládat až 60 karet. Součástí balení je i jedno balení karet Pokémon Sun and Moon Booster, které obsahuje 10 náhodně vybraných hracích karet z edice Sun and Moon. Série Sun and Moon karetní hry Pokémon má před 140 různých hracích karet. Album není...

Album Pokémon: 9-Pocket - Charizard (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio 3-Ring - Charizard od společnosti Ultra Pro s kroužkovou vazbou, kterou tvoří 3 kroužky. Album je vhodné pro listy 9-pocket a jeho obal zdobí Pokémon Charizard.

Album Pokémon: Sun & Moon Guardians Rising

Album Pokémon: Sun & Moon Guardians Rising pojme až 60 karet pro živou karetní hru Pokémon TCG a dále obsahuje 1 booster (10 náhodně namíchaných karet) pro tuto hru z edice Sun & Moon Guardians Rising.

Pokémon karty: sběratelský kufřík 2017

Nádherný Pokémon kufřík plný užitečných dárků. Uvnitř najdete boostery, promo karty, samolepky, poznámkový blok a pastelky a mnoho dalšího. Tento slušivý kufřík by neměl chybět žádnému správnému trenérovi Pokémonů. S tímto kufříkem plným překvapením určitě potěšíte každého hráče a sběratele Pokémonů. Kufřík obsahuje: 1x plechový kufřík, který ochrání tvou sbírku karet či herní balíček 5x doplňkový balíček (booster) 3x promo metalická karta Rowlet, Litten,...

Album Pokémon: Eevee - kroužková vazba (Ultra Pro)

Album od společnosti Ultra Pro s motivem pokémona Eevee na přední straně a s vyztuženou kroužkovou vazbou. Album je 3-kroužkové, vhodné pro listy 9-pocket. Album neobsahuje listy pro vkládání karet.

Album Pokémon: Pokéball - kroužková vazba (Ultra Pro)

Album s motivem Pokéballu od společnosti Ultra Pro s vyztuženou kroužkovou vazbou. Album je 3-kroužkové, neobsahuje listy pro vkládání karet. Na přední straně je vyobrazený červenobílý Pokéball.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Charizard (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Charizard od společnosti Ultra Pro pojme až 180 karet v obalech. Album zdobí Pokémon Charizard.

Pokémon: Mini album Sun and Moon - Burning Shadows + booster

Pokémon - chyť je všechny! Sběratelské album na úschovu hracích karet a jejich ochranu před poškozením. Album má rozměr cca 8,5 x 10,5 cm a najdeš v něm třicet průhledných listů. Při oboustranném vkládání karet můžeš do sběratelského alba naskládat až 60 karet. Součástí balení je i jedno balení karet Pokémon Sun and Moon: Burning Shadows Booster. Album není nutné využívat pouze k uskladnění Pokémon karet, můžeš zde skladovat i jiné karty, menší fotografie či obrázky....

Pokémon: Mini album Sun and Moon - Crimson Invasion + booster

Pokémon - chyť je všechny! Sběratelské album na úschovu hracích karet a jejich ochranu před poškozením. Album má rozměr cca 8,5 x 10,5 cm a najdeš v něm třicet průhledných listů. Při oboustranném vkládání karet můžeš do sběratelského alba naskládat až 60 karet. Součástí balení je i jedno balení karet Pokémon Sun and Moon: Crimson Invasion Booster. Album není nutné využívat pouze k uskladnění Pokémon karet, můžeš zde skladovat i jiné karty, menší fotografie či obrázky....

Pokémon: Sběratelské album A4 Sun and Moon - Crimson Invasion

Pokémon - chyť je všechny! Sběratelské album na úschovu hracích karet a jejich ochranu před poškozením. Album má velikost A4 a najdeš v něm deset průhledných listů vždy s devíti místy pro úschovu karet. Při oboustranném vkládání karet je do jednoho listu možné umístit 18 hracích karet. Do sběratelského alba tak můžeš naskládat až 180 karet. Duplicitní karty můžeš skládat za sebe. Album není nutné využívat pouze k uskladnění Pokémon karet, můžeš zde skladovat i jiné karty, menší fotograf...

Pokémon: Sběratelské album A5 Sun and Moon - Burning Shadows

Pokémon - chyť je všechny! Sběratelské album na úschovu hracích karet a jejich ochranu před poškozením. Album má velikost A5 a najdeš v něm deset průhledných listů vždy se čtyřmi místy pro úschovu karet. Při oboustranném vkládání karet je do jednoho listu možné umístit 8 hracích karet. Do sběratelského alba tak můžeš naskládat až 80 karet. Duplicitní karty můžeš skládat za sebe. Z jedné strany alba najdete obrázek Pokémona Ho-Oh a z druhé strany pak Marshadow. Album není nutné využívat ...

Pokémon: Sběratelské album A5 Sun and Moon - Crimson Invasion

Pokémon - chyť je všechny! Sběratelské album na úschovu hracích karet a jejich ochranu před poškozením. Album má velikost A5 a najdeš v něm deset průhledných listů vždy se čtyřmi místy pro úschovu karet. Při oboustranném vkládání karet je do jednoho listu možné umístit 8 hracích karet. Do sběratelského alba tak můžeš naskládat až 80 karet. Duplicitní karty můžeš skládat za sebe. Z jedné strany alba najdete obrázek Pokémona Ho-Oh a z druhé strany pak Marshadow. Album není nutné využívat ...

Pokémon: Papírové album A4 Sun and Moon - Burning Shadows

Pokémon - chyť je všechny! Ve sběratelském albu najdete na každé straně obrázky karet 6 vybraných Pokémonů od každé barvy z edice Burning Shadows. Každou barvu reprezentuje i ilustrace jednoho z Pokémonů. Album má celkem 6 stran, je zde tedy místo na 36 vybraných karet. Jednotlivé karty si můžete do alba vložit nebo klidně nalepit a papírové album tak používat jako encyklopedii Pokémonů. Balení obsahuje: - papírové album s přehledem vybraných karet z edice Sun and Moon: Burning Shadow...

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Pokéball (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Pokéball od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet v obalech. Album je vyrobeno z nezávadných polypropylenových materiálů.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball 180 karet (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball od společnosti Ultra Pro pojme až 180 karet v obalech. Album je vyrobeno z nezávadných polypropylenových materiálů.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball 360 karet (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball od společnosti Ultra Pro pojme až 360 karet v obalech. Acid-free, bez obsahu PVC.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Pikachu (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Pikachu od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet v obalech, když jsou vkládány oboustranně. Rozměry alba jsou 16x20,5cm. Fólie jsou součástí alba.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9-Pocket PRO-Binder - Pokéball od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (9 kapes na každé straně), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet v obalech. Černý podklad stránek je potažen texturou, která chrání Vaše karty proti tření a usnadňuje jejich vkládání, příp. vyjmutí. Pořadač je vyroben z nezávadných polypropylenových materiálů.

Album Pokémon: 9-Pocket - Eevee - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9 Pocket PRO-Binder - Eevee od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet ve dvojitých obalech od společnosti Ultra Pro. Bez obsahu acidů, PVC-Free.

Album Pokémon: SM3 Burning Shadows 4-Pocket (Ultra Pro)

Sběratelské album velikosti A5 s Pokémony nové sady Sun & Moon Burning Shadows má celkem 10 stránek. Každá stránka pojme 4 karty (při oboustranném vkládání i 8 karet), celkem se do alba vejde až 80 karet. Album ochrání vaše karty před vnějším poškozením, poškrábáním či ohnutými rohy. Zároveň Vám poskytne lepší přehled o Vaší sbírce. Album je vhodné např. pro Pokémon-EX či Full Art karty.

Album Pokémon: Sun and Moon 4 - Crimson Invasion Collector’s Album

Toto sběratelské album pojme až 60 karet pro sběratelskou karetní hru Pokémon TCG. Každé album rovněž obsahuje 1 booster z nové série Pokémon: Sun & Moon - Crimson Invasion, takže můžete rovnou začít hrát.

10 složek pro karetní album Pokémon s kroužkovou vazbou (Ultra Pro 9-Pocket pages)

10 složek pro karetní album Pokémon s kroužkovou vazbou (Ultra Pro 9-Pocket pages) - pro karty standartní velikosti. Vysoká čirost, UV ochrana. Neobsahuje PVC, Acid-Free.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 80 karet v obalech.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet v obalech.

Pokémon: A5 album na 80 karet S&M2 Guardians Rising

Sběratelské album velikosti A5 s Pokémony nové edice Sun & Moon 2 Guardians Rising. Celkem pojme až 80 karet.

Pokémon: S&M4 Crimson Invasion - Album + balíček karet

Balení obsahuje album na karty Pokémon a booster balíček ze série Sun & Moon Crimson Invasion. Ablum pojme až 60 karet. Rozměry: 10 x 8 x 2, 5 cm Obsah balení: Pokémon album na 60 karet Booster balíček Sun & Moon Crimson Invasion (10 karet)

Pokémon: SM4 Crimson Invasion - Mini Album - neuveden

1x mini sběratelské album na 60 karet 1x doplňkový balíček (booster)

Pokémon: Collector’s mini Album Sun & Moon Burning Shadows

Pokémon: Collector’s Album Sun & Moon Burning Shadows pojme až 60 karet živé karetní hry Pokémon TCG. Navíc každé balení obsahuje 1 booster z edice Sun & Moon Burning Shadows, takže můžete ihned začít se zaplňováním vašeho nového alba!

Pokémon: SM3 Burning Shadows - A5 album na 80 karet - neuveden

Sběratelské album velikosti A5 s Pokémony sady nové sady Sun&Moon Burning Shadows! Alba ve velikosti A5 jsou mezi hráči velmi oblíbené díky jeho menším rozměrům, nemusí se tak tahat s těžkým albem, kor když cestujete za turnaji po celé republice. Hráči si zde ukrývají své největší skvosty, jako jsou např. Pokémoni-EX či Full Art karty. Celkem je zde 10 stránek, kde na stránce máte slot pro 4 karty (8 karet při oboustranném vkládání). Celkem se sem vejde 80 karet! Album vám nabízí možnost, j...

Karty Pokémon Collector Chest

Pokémon - chyť je všechny! Karetní hra Pokémon je inspirovaná počítačovou hrou od Nintendo a japonským animovaným seriálem, které se staly celosvětovým fenoménem. Prostřednictvím Pokémon karet můžete strávit čas se svými oblíbenými postavičkami. Stačí si vybrat svého favorita a vyslat ho do arény, kde se Pokémon postaví svému soupeři. Zlepšujte se, sbírejte další karty a bavte se! Balení obsahuje plechový kufřík s plastovým uchem, 5 booster balíčků s 10-ti náhodně vybranými hracími ka...

Nalep a odlep - Pokémon (prázdné)

Prázdné album s fóliovým papírem pro opětovné nalepení a odlepení vašich samolepek. Velikost alba je 21 x 14,7 cm, album obsahuje 6 listů

Nalep a odlep - Pokémon (prázdné)

Prázdné album s fóliovým papírem pro opětovné nalepení a odlepení vašich samolepek. Velikost alba je 21 x 14,7 cm, album obsahuje 6 listů

Pokémon: Collector Chest - spring 2017

1x plechový kufřík, který ochrání tvou sbírku karet či herní balíček 5x doplňkový balíček (booster) 3x promo metalická karta Rowlet, Litten, Popplio! 1x nová herní mince Pokémon TCG 2x plnobarevný list se samolepkami Pokémon postaviček 1x mini album na ar

Pokémon: Sun and Moon 4 - Crimson Invasion: Collector’s Kit

Pokémon: Sun and Moon 4 - Crimson Invasion: Collector’s Kit pro sběratelskou karetní hru Pokémon TCG obsahuje booster, sběratelské album a plakát.

Pokémon: Sun and Moon 3: Burning Shadows - Collector’s Kit

Sada Sun and Moon 3: Burning Shadows - Collector’s Kit pro živou karetní hru Pokémon TCG obsahuje booster, sběratelské album a plakát.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: