Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Podvazek pw 13 gemini bila uni

Nalezeno:    7 produktů

Podvazek PW-13 - Gemini - uni - bílá

Luxusní podvazek značky Gemini je zdoben mašličkou a kanýrkem, čímž dodávají podvazku jemný vzhled. Materiál: 100% polyester

Podvazek PW-13 - Gemini Barva: bílá, Velikost: uni

Podvazek PW-13 - Gemini Barva: bílá, Velikost: uni, Luxusní podvazek značky Gemini je zdoben mašličkou a kanýrkem, čímž dodávají podvazku jemný vzhled. Materiál: 100% polyester

Podvazek PW 08 Mediolan - Gemini - uni - bílá

Luxusní široký šifónový podvazek pošitý stříbrnými kamínky. Ozdoba tenká bílá a světlemodrá mašlička s látkovou kytičkou a kamínkem uprostřed. Materiál: 100% Polyester.

Podvazek PW-09 Wenecja - bílá/uni

Široký šifónový podvazek pošitý bílými korálky a korálkovou kytičkou, přes kterou je ještě štrasové srdíčko. Materiál: 100% Polyester.

Podvazek PW 08 Mediolan - Gemini barva: bílá, velikost: uni

Podvazek PW 08 Mediolan - Gemini barva: bílá, velikost: uni, Luxusní široký šifónový podvazek pošitý stříbrnými kamínky. Ozdoba tenká bílá a světlemodrá mašlička s látkovou kytičkou a kamínkem uprostřed. Materiál: 100% Polyester.

Podvazek PW-09 Wenecja Barva/Velikost: bílá/uni

Podvazek PW-09 Wenecja Barva/Velikost: bílá/uni, iroký šifónový podvazek pošitý bílými korálky a korálkovou kytičkou, přes kterou je ještě štrasové srdíčko. Materiál: 100% Polyester.

Steheník Julimex PW 13 Buenos Aires - UNI - bílá

Jemný podvazek Julimex PW 13 Buenos Aires, který ozdobí tvé stehnp. Díky elastické gumce se udrží na svém místě. Jemný tylový volánek tě upoutá. Jako doplněk má krásnou maličkou mašličku. Na podvazek Julimex PW 13 Buenos Aires Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte podvazek Julimex PW 13 Buenos Aires levněji, napište nám a my Vám cenu ještě vylepšíme.