Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Podsedlova taska

Nalezeno:    5 produktů

Podsedlová taška Givi XS 5112R pro BMW R1200GS Adventure (14-15) - černá, XSTREAM

Podsedlová brašna na BMW R 1200 GS Adventure (14-15) - centrální brašna s uchycením suchým zipem pod nosič zadního horního kufru. Nejvyšší řada výrobků XSTREAM.

Topeak Side Kick Wedge Pack Small

Podsedlová brašna Topeak Side Kick Wedge otevíratelná z boku. Taška má reflexní pruh a možnost uchycení pro blikačku. Jednoduchá montáž a demontáž díky systému QuickClick.

Topeak Mondo Pack pod sedlovku 1,2l

Podsedlová brašna Topeak Side Kick Wedge otevíratelná z obou boků. Taška má reflexní pruh a možnost uchycení pro blikačku. Jednoduchá montáž a demontáž díky systému QuickClick.

Topeak Side Kick Wedge Pack Medium

Podsedlová brašna Topeak Side Kick Wedge Medium otevíratelná z boku. Taška má reflexní pruh a možnost uchycení pro blikačku. Jednoduchá montáž a demontáž díky systému QuickClick.

TOPEAK BRAŠNA SIDEKICK WEDGE PACK MEDIUM

Topeak Side Kick Wedge Pack Small Podsedlová brašna Topeak Side Kick Wedge otevíratelná z boku. Taška má reflexní pruh a možnost uchycení pro blikačku. Jednoduchá montáž a demontáž díky systému QuickClick Objem 0.5 l Materiál 1000 Denier Nylon, Teflon Uchycení QuickClick fix F11 Reflexní prvky Klip na světlo/blikačku Rozměry 14×11×9,5 cm Váha 110 g