Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Podlozka do prepravky

Nalezeno:    40 produktů

Podložka do přepravky O´LALA PETS 30x50cm A21

Popis: Podložka do přepravky O´LALA PETS 30x50cm A21Podložka do přepravky O´LALA PETS 30x50cm A21 je doplňkový sortiment pro domácí mazlíčky.Podrobnosti: Podložka do přepravky O´LALA PETS 30x50cm A21Podložka do přepravky O´LALA PETS 30x50cm A21 je kvalitní, velice pohodlná podložka do klecí a přepravek, kterou si mazlíčci rychle oblíbí a cestování bude pro ně mnohem přijemnější. Pelíšek je český výrobek vyráběný v ČRBarva: HNĚDÁMěkký a pevný materiálVýplň prošívané ...

PODLOŽKY pro štěňata 8ks 60x90cm

Podložky slouží k vytvoření návyku na venčení. Jsou velmi savé. Spodní vrstva je vodotěsná, uzavřený okraj zabraňuje úniku tekutiny. Vhodné i jako podložka do přepravky.

Trixie Podložky pro štěňata - pleny 8ks 60x90cm

Podložky slouží k vytvoření návyku na venčení. Jsou velmi savé. Spodní vrstva je vodotěsná, uzavřený okraj zabraňuje úniku tekutiny. Vhodné i jako podložka do přepravky.

Podložka KARLIE-FLAMINGO fleecová protiskluzová do kufru, klecí

Popis: Podložka KARLIE-FLAMINGO fleecová protiskluzová do kufru, klecí a přepravek 120x100cmPodložka KARLIE-FLAMINGO fleecová protiskluzová do kufru, klecí a přepravek 120x100cm je doplňkový sortiment pro klece a přepravky.Podrobnosti: Podložka KARLIE-FLAMINGO fleecová protiskluzová do kufru, klecí a přepravek 120x100cmPodložka KARLIE-FLAMINGO fleecová protiskluzová do kufru, klecí a přepravek 120x100cm je kvalitní podložka, která z příjemní pobyt Vašeho mazlíčka v kleci.Velikost: Podložka KARL...

Podložky pro psy 48x40cm KAR 6ks new

Podložky slouží k vytvoření návyku na venčení tyto podložky (pleny) jsou velmi savé spodní vrstva je vodotěsná uzavřený okraj zabraňuje úniku tekutiny vhodné i jako podložka do přepravkyNávod k použití:Umístěte podložku blízko místa, kde Vaše štěňátko spí. Položte štěně na podložku hned po jídle a p...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: