Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plechova krabicka na cigarety

Nalezeno:    621 produktů

Gormiti Gormiti

Dětské brýle Gormiti, model Gormiti, jednoduše nastavitelný popruh se stahováním, na popruhu nápis Gormiti, ventilace v rámu brýlí pro snížení zamlžení, měkká pěna na vnitřní straně brýlí, pohled skrz ně je zelený, UV 400 n.m ochrana.

Více informací
od 81 Kč
Koupit nejlevněji

Krabička na cigarety - Focus stříbrná

Pouzdro na cigarety do kterého se vám vejde celá krabička. Už se nikdy nemusíte koukat na navzhledné obrázky!

Stříkací cigarety

Krabička cigaret ve které je nádobka na vodu s tryskou.Při nabídnutí cigarety krabičku zmáčknete a dotyčného postříkáte.

Plechová krabička na čaj

Dekorativní plechová krabička na čaj s korálky v bílé barvě s dřevěným víkem a plastovým průhledem. Krabička má na víčku anglický nápis TEA. Bílá krabička Vám poslouží nejen jako krásná dekorace, ale také jako praktický pomocník pro ukládání drobných třeba předmětů a cenností. Oblíbenost těchto krabiček či boxů stále stoupá, a to především díky všestrannému použití v domácnosti. Krabičku lze využít na čaj stejně jako třeba na úkryt sladkostí. Jednoduchý, čistý design v přírodních barvách se ...

Plechová krabička Mám vlka

Vopruuuuz! Ideální na letní dovolenou na kole.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Kompas

Najděte správnou cestu s kompasem na tričku.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Heart attack

Mějte srdce na dlani!. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička wtf

WTF? Parodie na populární televizní stanici MTV.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Maileg Plechová krabička - srdíčko

Maileg Plechová krabička - srdíčko. Krásná plechová krabička ve tvaru srdíčka v červené barvě s bílým vzorem od Maileg. Pro uschování různých drobností. Rozměry: 5 x 5 cm, výška 2,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Plechová krabička Andílek

Mohutná andělská křídla na zádech jsou luxusním designem na tvém tričku. Ukaž jaký jsi andílek.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Sovičky

Zamilované sovičky. Design s motivem sovy je skvělý na jakýkoliv dárek s vašim potiskem.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Červený trpaslík

Kultovní seriál Červený trpaslík (Red Dwarf) jako skvělý potisk na dárky.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Upíří zuby

Hmmm šťavnaté sexy rtíky s pěkně ostrými zoubky. Svěle se hodí na provokativní dárky.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička plachetnice

Nádherná ušlechtilá bárka! Sen každého námořníka nebo piráta? Nechte se unášet na vlnách ;). Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Pirát

Vytlemená lebka... na téhle pirátské lodi mají asi hodně velkou zásobu rumu.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Králíček Spock

Zahrejte si roztimilé králičí stínové divadlo na tričku. Potisk pro generaci Star Treku.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Testosteron

Molekula testosteronu. Motiv pro opravdové muže, vhodný nejen na trička. . Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Psycho

Hororový nápis psycho na trička, mikiny, polštářky, hrníčky a jakékoliv další produkty z naší nabídky.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Vietnam

Vietnam, vlajka vašeho oblíbeného státu bude skvěle vypadat na tričku, ale i polštáři či kravatě.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Rakousko

Rakousko, vlajka vašeho oblíbeného státu bude skvěle vypadat na tričku, ale i polštáři či kravatě.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Bobr

Když jde malý bobr spát... roztomilý bobr nejen na dětská trička, polštářky nebo placky.. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.

Plechová krabička Velryba grunge

Co poslouchají námořníci na dalekých cestách? No přece velrybí koncerty!. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce.