Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plazove karimatky

Nalezeno:    7 produktů

Plážové lehátko Acra skládací

Produkt Plážové lehátko Acra skládací zařazený v: Outdoor a camping | Karimatky, Objednací kód: VC-08892, výrobce: Acra, Druh karimatky: na pláž, Délka: 180 cm, Šířka: 55 cm, Tloušťka karimatky: 12 mm

YATE plážové lehátko skládací

Na pláž, do stanu i do trávy, všude tam lehátko dle libosti využijete. Skladné, lehounké, s dostatečnými rozměry a přírodní materiály - to jsou přednosti této karimatky. Podložku jednoduše sbalíte do úhledného balíku, přehodíte přes rameno a jdete dál. Vybírejte na našich stránkách z bohaté nabídky outdoorového vybavení a doplňků. Klikněte a kupte, je to snadné!

Plážové skládací lehátko Vetro- Plus, 50 x 195 x 2, 7 cm

Produkt Plážové skládací lehátko Vetro- Plus, 50 x 195 x 2, 7 cm zařazený v: Outdoor a camping | Karimatky, Objednací kód: VC-12719, výrobce: Vetro-Plus, Druh karimatky: na pláž, Délka: 195 cm, Šířka: 50 cm

Ecco Skechers Namaste white 23700231

Dámské plážové syntetické pantofle bílo-černé barvy od výrobce Skechers mají 2,5 cm vysokou platformu a 4 cm vysoký klínek. Obuv je mezi prsty. Stélka Yoga Foam zajišťuje maximálně měkký došlap a pohodlí při chůzi. Antibakteriální materiál použitý na stélku Yoga Foam odpovídá materiálu na "karimatky" - cvičební podložky.

Ecco Skechers Go Flex-Rely black-gray 23700285

Dámské plážové ultra lehké Go Flex pantofle černo-šedé barvy od výrobce Skechers. Antibakteriální stélka Goga Mat zajišťuje měkký došlap, komfort a pohodlí při chůzi. Antibakteriální materiál použitý na stélku Goga Mat odpovídá strukturou materiálu na "karimatky" - cvičební podložky. Podešev je maximálně ohebná a poskytuje 360° flexibilitu.  

Ecco Skechers Go Walk-Pizazz turquoise 23700283

Dámské plážové ultra lehké Go Walk pantofle modré barvy od výrobce Skechers jsou mezi prsty. Antibakteriální stélka Goga Mat zajišťuje měkký došlap, komfort a pohodlí při chůzi. Antibakteriální materiál použitý na stélku Goga Mat odpovídá strukturou materiálu na "karimatky" - cvičební podložky. Podešev je maximálně ohebná a poskytuje 360° flexibilitu.  

Ecco Skechers Go Walk Move-Solstice black-white 23700282

Dámské plážové ultra lehké Go Walk pantofle černo-bílé barvy od výrobce Skechers jsou mezi prsty. Antibakteriální stélka Goga Mat zajišťuje měkký došlap, komfort a pohodlí při chůzi. Antibakteriální materiál použitý na stélku Goga Mat odpovídá strukturou materiálu na "karimatky" - cvičební podložky. Podešev je maximálně ohebná a poskytuje 360° flexibilitu. 

Podobné fráze:Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: